Skocz do zawartości

interpretacja-prośba


enha3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Prosze o interpretację związku.

Ja 03.07.1981

mąż: 05.03.1982,

córcia: 07.06.2003.

Zależy mi na rozpoznaniu tego co powinnam robić, żeby moja rodzina była spełniona. Chodzi głównie o moje negatywne, a nieświadome działania, które mogą osłabiać mojego męża i dziecko.

Wiem już, że jestem 2/11. Nie wiem czy wibruje w 2 czy w 11. Czytając opisy widze u siebie negatywne cachy zarówno z 2 jak i 11, torchę też pozytywnych. Przyznam, że jestem w okresie totalnego zagubienia.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To pytanie co powinnas robic aby twoja rodzina byla spelniona i maz oraz corka szczesliwy jest mozna powiedziec typowym pytaniem wibracji dwojkowej.Bo to dwojki w swojem uleglosci i niedocenianiu siebie uwazaja ze musza cos zrobic dla innych aby zasłuzyc na pochwałe czy na milosc.A powinnas zapytac co obydwoje z mezem powinnismy zrobic aby nasza rodzina byla szczesliwa.Tyle tylko ,ze Twoj maz jest z drogi zycia wibracja przywodcza czyli to on stoi na czele ,a dowodcy czesto nie widza swoich wad,dodatkowo ma jako wibracje wcielena 8 co dodatkowo wzmacnia jego chec dominowania.To bardzo dobre połaczenie dla kariery zawodowej jezeli wibruje pozytywnie.Jego pierwszy i drugi cykl ktory jest pod wibracja 3 i 5 daje mu duzo uroku (moze sie on kobietom podobac ,a i sam moze miec skonnosc do flirtu).Dodatkowo 2 w pierwszym wyzaniu swiadczy o tym ,ze musi nauczyc sie wspołpracy i partnerstwa.Takie połaczenie 3,5 i 2 na minusie moze doprowadzic do rozwodu jezeli podda sie negatywnym stronom tych wibracji.Wasz zwiazek to relacja karmiczna ,Ty majac jako wibracje wcielenia 1 nie mozesz wewnetrznie pogodzic sie z dominacja partnera.Ty rowniez chcesz miec cos do powiedzenia .Nie wiem jaki masz zawod ale bylby swietny z ciebie nauczyciel.Tak naprawde pojawilas sie w zyciu swojego meza aby pokazac mu czym jest prawdziwa wladza,ze nie moze ona polegac wyłacznie na na dowodzeniu ale na wspolpracy,sluchaniu tego co maja do powiedzenia inni.Zwrocilam tu na te najwazniejsze aspekty waszego zwiazku.Aby jednak przeanalozowac wszystkie Wasze wibracje nalezaloby zrobic szczegolowa analizy urodzeniowa i immienna ,a takze uwzglednic czynnik czasowy.

Ps, corka to rowniez 1 z drogi zycia ,a 13/4 z wibracji wcielenia.Tez raczej do uległych nie nalezy

Edytowane przez czarodziejka9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...