Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten zakładam nie po to,żeby nadal wyciągać stare pretensje i żale.

Temat istnieje po to,by się pożegnać z tymi,którzy nas opuścili/opuszczają.Tak poprostu ładnie się pożegnać,bez złosliwości czy docinek.Osoby które nas opuszczają zasłużyły na miłe pożegnanie.

Proszę nie odpowiadać na mojego posta,nie komentowaćgo,tylko (jeśli oczywiście chcecie) dopisywać się.

Anetko,ślicznie dziękuję za interpretowanie moich snów.Było ich niewiele,ale dziękuję :_kwiatek:

Endriu,słabo się znaliśmy,ale i tak było mi bardzo miło Ciebie poznać :piwo:

Boadicea,może kiedyś były pomiędzy nami malutkie zgrzyty,ale bardzo się cieszę ,że Ciebie poznałam :_kwiatek:

Edytowane przez truskawka
Zmiana tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Jest mi bardzo przykro z powodu odejścia z forum: Anetki, Endriu i Boadicei :_smutny: :_smutny:

 

Dołączam się do podziękowań Calipso jednocześnie dodając: dziękuje WAM za całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko i Boadicea bardzo dziekuje za wszystko ,za ogół ,zyczliwosc i chec pomocy....

Endriu choc cie nie poznalam to bedzie Cie brak....

 

Żegnam i życze wam jak najlepiej ....

 

poz. doty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni zastanawiam się nad tym tematem,bo wisi on nad nami jak widmo.Doszłam do wniosku,że może on też służyć za "pożegnalnię czasową" :) Mam na myśli wpisywanie się,jeśli ktoś z nas będzie zmuszony pożegnac się z forum na kilka dni/tygodni.Niezależnie czy będzie odcięty od internetu,czy będzie to wyjazd na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc skoro temat ma służyć również krótkotrwałym pożegnaniom, żegnam się z Wami na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na urlopik daleko, daleko. Z dala od zgiełku dużego miasta zaszywam się na wsi. Najpierw na Zamojszczyźnie, a potem w Bieszczadach. Pa pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

 

No i po co ja wymyśliłam ten temat:(teraz wszyscy będa się żegnać:(

 

no wiesz, stworzyłaś temat, który traktowany jest jako usprawiedliwienie przed dłuższą nieobecnością :mruga_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszke otatnio sie malo pojawialam i na razie niestety sie nie poprawi :(

Powroce pewnie za tydzien lub troszke dluzej. Wczoraj wrocilam z wyjazdu do kraju a jutro ide pod noz rano, sciskam Was mocno i przywitam sie ponownie jak wroce ze szpitala.

Buzka :papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócilam :uscisk: dzięki wszystkim za zyczenia, wypoczynek był wspaniały i wogóle było cudownie, tylko to chyba troche chore wrócic o 3 nad ranem i od razu do laptopa? :lol:

Szylo jak nóżka? I wogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na sekundkę się przywitać, mam nadzieję że będę mogła wrócić na dłużej za niecały miesiąc. Trzymajcie za mnie kciuki! ;)

 

Pozdrawiam Wszystkich najserdeczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)Niestety narazie nie mam dostępu do netu,ale może już jutro coś się zmieni.Jak wrócę do domku,to wszystko nadrobię.

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przez najbliższe 2 tygodnie mogę nie być tak dyspozycyjna jak do tej pory. Siostra przyjeżdża na urlop do domku, a tak się składa, że komputer stoi w jej pokoju.

Będę zaglądać tak często jak się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam...tak nagle mi sie zniklo ze nie zdazylam sie z Wami na pewien czas pozegnac....ale juz jestem i cieplutko Was ściskam :)

to zupełnie tak jak ja :bezradny: doty gratuluje szczęśliwego powrotu, no i tego "happy" :piwo: u mnie troszke się pokićkało.... ale bedzie "happy" napewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekm witam Was po dłuższej przerwie. Zostaje z Wami na pewno na dłużej chociaż jest już to pewne nie za często. Wiele się u mnie dzieje żałuję, że nie mam tak dużo czasu jak kiedyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak długo mnie nie będzie i dokładnie od kiedy (chyba od 1 listopada), ale już wole Wam dać znać, że nie będzie mnie na forum. A nie będzie mnie z powodu braku internetu i nie wiem jak długo go nie będę mieć. W tej chwili już mam problemy z internetem.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Nie wiem jak długo mnie nie będzie i dokładnie od kiedy (chyba od 1 listopada)

 

jednak jeszcze jestem tzn. mam jeszcze internet - kiedy go nie będę mieć na prawdę nie wiem ... równie mogę go nie mieć np. wieczorem albo jutro albo za miesiąc - rany ale jestem źle poinformowana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawko :D już myślałam,że nie zdążyłam się z Tobą pożegnać.

Takie niedoinformowanie jest wkurzające,ale przynajmniej nie jesteś od nas odcięta ;)

Jak tam rozmowa z naszą dawną koleżanką? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Truskawko :D już myślałam,że nie zdążyłam się z Tobą pożegnać.

Takie niedoinformowanie jest wkurzające,ale przynajmniej nie jesteś od nas odcięta ;)

Jak tam rozmowa z naszą dawną koleżanką? :)

 

I Ty się o to martwisz - dowiesz się pierwsza jak nie będę miała netu - napiszę Ci smsa ;)

No, jeszcze nie jestem ... aa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo prosze o niezalewanie mojej skrzynki powiadomieniami, skargami, prosbami o horoskop celtycki, interwencje, nawet tlumaczenie snow (co jest juz grubym nieporozumieniem). Co tydzien wywalam kilkanacie spamow - a sobie tego nie zycze. Nie bede zmieniac ustawien, aby mogli sie ze mna skontaktowac starzy znajomi, nie bede wchodzic w parade Truskawce (o ile jeszcze tutaj wytrzyma).

Zabawe z ezo zakonczylam wieki swietlne temu - wracac nie mam ani do czego, ani do kogo. Wszystkich na ktorych mi zalezalo widuje codziennie na moim kochanym forum - w przyszlosci bede widywala w pracy. Nowych nie znam, z pozostałymi nic mnie nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle, rozwiązań... można przecież zablokować powiadomienia na e-mail o PW na forum, można poprosić administratora o zbanowanie, bądź usunięcie konta. Ale po co, skoro można wejść, naburmuszyć się i przypomnieć wszystkim jak było kiedyś.

Cieszmy się tym co mamy :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...