Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ktoś tu za mną tęsknił? myszka do góry ;)co jakiś czas zostaję jeszcze

wzywany na specjalistyczne zabiegi wzmacniające w specyficznym kurorcie...to właśnie stamtąd przywiozłem sobie te rożki;)

buduje tam system "Achilles"...to system,który sam się naprawia i udoskonala a zabiegi pomagąją zespawać i zahartować nową poprzestawianą

konstrukcję atomów

np pojawiające się już tylko sporadycznie błędy samotności naprawiliśmy i zamieniliśmy sobie na delektowanie się nimi wręcz...

 

wytłumczę Wam coś jeszcze to co powiedziałem ostatnio miało swój cel ,nie przyznam się czy to była prawda czy półprawda

wolę się nikomu nie zwierzać po za tym nie znam Was jeszcze zbyt dobrze:

ja chciałem Was tym sposobem uwrażliwić ...bo nie wiem czy wiecie ale są na świecie ludzie którzy nie lubią świąt zwyczajnie się ich boją

wpadają w panikę kiedy wszędzie jest pełno choinek mikołajów sztucznej miłości komercji boją się bo święta kojarzą się im z samotnością i bólem

ipopadają wtedy w rozpacz,samo wszędobylskie głupie hasło wesołych świąt denerwuje ich pytają się czemu ludzie nie życzą sobie czegoś innego ?

 

no i...testowałem tym sposobem 3 human machines:aura ,bajka i caliah zdalnie odłączając im na chwilę zasilanie...

 

wyniki testu:

 

aura: to bardzo wrażliwa BHM..równocześnie silna i wytrzymała -trochę się martwiłęm o nią ale chyba niepotrzebnie...

potrafi też doskonale wczuć się innych lecz w sytuacjach krytycznych może niestety

popaść w panikę i tym samym pogorszyć sprawę (na to należy zwrócić uwagę )zauważyłem że najlepiej by było gdyby trudne sprawy omijały ją z daleka

i nie psuły jej wizerunku dobrego świata (trzeba to uszanować z uwagi na to co sama w życiu przeszła)

(ciekawe czy gdyby w wigilię zapukał do aury włóczęga to otworzyłaby mu drzwi?hmm...)

albo to aura napisała nawet mi cie żal...gdyby nie było słowa "nawet" w tym zdaniu byłoby o wiele lepiej ...

a tak to co? to chyba musiałbym obciąć sobie ręce i nogi i przyczołgać się do niej na jakimś wózku żeby zrobiło sięjejzwyczajnie żal? ;)

(ale spokojnie to zabawa wiem ze napisała to bez zastanowienia i pod wpływem emocji, bardzo ją lubię bo to dobra human machine;)

niech też wie że to nie była krytyka tylko spostrzeżenia i nie bierze na poważnie

aura otrzymała 0,5 pktu

 

bajka:czyżby kompletny brak reakcji...?...brak odpowiedzi też jest odpowiedzią lecz często odbieraną niewłaściwie

bajka ukrywa to co czuje,nie tłumaczy się,chodź zrobiło jej się przykro ijej reakcja była opózniona ale efekt jest zadowalający

zauważyłem że jest lepsza dla wszystkich nawet upiekła ciasto!;)...to trzeba podkreślić wzięła pod uwagęto co napisałem o przepisach

żeby były tak napisane aby inna osoba mogła z nich skorzystać i sobie spróbować tego przepisu i najważniejsze zrobiła coś postarała się

i napisała tyle różnych przepisów dla wszystkich ludzi przy tym będąc bardzo miłą i własciwie to własnie o to chodzi że czyny są wazniejsze od słów

 

to również bardzo dobra human machine otrzymuje 0,5 pktu

 

caliah...zachowała rozsądek i opanowanie w sytuacji krytycznej to bardzo pomaga i uspokaja...jej reakcja była wzorowa

tacy ludzie mogą innym naprawdę pomóc ...to super human machine otrzymuje 1 pkt + 1 pkt za to że zrobiła o wiele więcej...

dobijając się do zamkniętych drzwi

właśnie tak caliah czasem drzwi są tam gdzie nie widać drzwi nie poddawaj się;)

 

w tym miejscu dodam też coś takiego jeśli ktoś się nam obrazi to trzeba do niego podejść z czułością i zrozumieniem nie denerwować się

można zapytać o to ile czasu potrwa według niej ten stan rzeczy i w zależności od sytuacji zostawić osobę w spokoju i poóźniej po tym czasie

podejść po raz kolejny osoba niech widzi że nam na niej zależy nie należy siępoddawać

to jak bardzo "pukamy" odbierane jest w ten sposób jak bardzo nam zależy...to test...;)

 

a teraz nagrody nagrodą za 1 miejsce jest wycieczka dookoła świata poszerzająca horyzont do odebrania w ORBISIE

trzeba pójść do dowolnej siedziby Orbisu podejść do okienka i po prostu powołać się tam na mnie ;))))

tzn powiedzieć że sięprzyszło po wycieczkę od Kszysia

i pani tam już będzie wszystko wiedziała

 

albo można odebrać ją dziale download jutro

 

for U caliah :*

 

drugie miejsce egzekfo ;)))

 

auro for U:*

YouTube - Sade - Clean Heart (with lyrics)

 

bajka for U:*

 

YouTube - Eva Cassidy - Imagine

 

no i dla wszystkich będzie doładowanie odebranej energii w dziale muzyka tomorrow because I have no time today :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajka ja Cie chciałem przeprosić zacząć wszystko od nowa zaprzyjaźnić się z Tobą

 

a nie się podlizywać ( chciałaby dziewczyna niestety to marzenie się Jej nie spełni :))

 

no ale skoro jestes taka jak Twojej matki córka i nie dasz się przeprosić

to chyba nie ze mną jest coś nie tak...tylko domyśl się z kim ;):jezyk2:

Edytowane przez kszys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam się z wami na kilka dni góra tydzień - jestem znowu chora (prawie 2 tygodnie mnie trzyma):(. W miarę możliwości i dobrego samopoczucia będę zaglądać na forum,ale nie będzie mnie tak "dużo",jeżeli chodzi o pracę tutaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jestem ostatnio trochę niedysponowana czasowo - sami wiecie, jak to przed świętami, w dodatku na uczelni mam zajęcia do wtorku :/

Bardzo Was proszę o wyrozumiałość i pomoc, oczywiście w miarę możliwości!

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałam uprzedzić, że nie jestem w stanie udzielać się tak często na forum, jakbym chciała. Udało mi się podjąć staż i niestety, godziny pracy są troszeczkę uciążliwe, po powrocie do domu nie zostaje mi zbyt dużo czasu, pragnę go wykorzystać na inne sposoby niż siedzenie w internecie. Po za tym atmosfera na forum zmieniła się, pewne rzeczy zaczęły mnie drażnić i trochę zniechęciły. Można się mnie spodziewać w weekendy, zapewne znajdę wtedy czas na masowe interpretowanie snów i pimpolenie o Tarocie. Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Reina strasznie mi przykro, że czujesz się zniechęcona.

Hlipp... hlipp... ja w sny i tarota nie wchodzę - to nie moja bajka, ale hlipp.., hlipp.. mam nadzieję, że zamienisz też słówko na SB:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała bym podziękować wszystkim za znajomość.

Moja droga znów przyśpieszyła i skupię się na rozwoju własnych możliwości i przekazywaniu tego innym.

Aczkolwiek głównym powodem mojego odejścia z forum jest dziwna atmosfera towarzystwa wzajemnej adoracji panująca tutaj. Nie odpowiada mi to.

 

Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania osób w interpretację snów!

Poświęcacie na to swój wolny czas, wkładając w to całe serce i rozum. To co i jak robicie jest piękne.

Życzę Wam dalszych sukcesów, bo każdy taki wyjaśniony sen to czyjś spokój i nadzieja.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roseflame,

 

nie chodzi może o atmosferę specjalnie towarzystwa wzajemnej adoracji... Po prostu znamy się tutaj wszyscy już dłuższy czas, na dość bliskiej stopie, dlatego czasem ta bliskość jest dosyć mocno zarysowana. Ale to nie oznacza, że Forum jest zamknięte na nowych użytkowników czy inny punkt widzenia.

 

Ufam, że jeszcze wrócisz do nas.

Będzie mi Ciebie tutaj brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wzajemnej adoracji...?

 

...a może życzliwości, przychylności, sympatii, chęci zrozumienia, pomocy....

 

To kwestia indywidualnych odczuć.

 

Wszystkiego dobrego Roseflame.

 

A jeśli los zawieje Cię w te strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Rose- powodzenia i spełnienia marzeń i żeby droga którą obrałaś dała tobie szczęście to jest najważniejsze Mam nadzieje że do nas wrócisz, czasami warto wymienić poglądy Cieplutkie pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reina gratuluje stażu!

Rosa...szkoda że odeszłaś, lubiałam Cię czytać:)...

 

Co do wzajemnej adoracji...

istotnie- czasami da się odczuć, ale tak jak napisała Cali niektórzy znają się już tak długo... nie ma co sie dziwić i brać tego do siebie.

Przeciez w realu też tak jest;) Po pewnym czasie i Ty się zaprzyjażniasz i dowiadujesz rzeczy ktore Cie zblizaja do niektorych forumowiczow i...:)

 

Tutaj nie ma z tym problemu, ja byłam kiedyś na forum gdzie na prawde istniało prawdziwe 'towarzystwo wzajemniej adoracji" oj tam to sie działo!! każda wypowiedź nowego użytkownika była natychmiast atakowana a jaszecze jak ktoś nowy miał inne zdanie na dany temat to hohoho... były może jedynie 2/3 forumowiczów którzy potrafili przeciwstawić sie reszcie i nie zadawać ciosów nowym i nawet bronić ich jeśli mieli racje... na prawde bylo to "sympatyczne" forum... dla tego pierwszy moj wpis na Sb było " z pewną dozą nieśmiałości" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też poraziła atmosfera przyjaźni na tym forum, ale w pozytywnym sensie. Zostałam miło przywitana, dyskutuje mi się dobrze... Nie widzę powodów do narzekania. Zresztą rzeczywiście, każdy nowy użytkownik jest z radością witany. Ty Rose, Radiana także i Justys... może nie udzialałyście się jeszcze tyle ile moderatorki i inne użytkowniczki, ale czytałam przecież Wasze wcześniejsze posty, byłyście traktowane przyjaźnie... Nie rozumiem skąd to niezadowolenie.

PS. Jeśli o mnie chodzi, to oczywiście będę się udzielać na SB, czasami w tygodniu też może mi się uda zajrzeć jak dziś, ale będzie mnie w dni powszednie o wiele, wiele mniej, dlatego uprzedzam :( I dziękuję za gratulacje stażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Rose, Radiana także i Justys... może nie udzialałyście się jeszcze tyle ile moderatorki i inne użytkowniczki, ale czytałam przecież Wasze wcześniejsze posty, byłyście traktowane przyjaźnie... Nie rozumiem skąd to niezadowolenie.

)

ale ja przecież nie napisałam że jestem niezadowolona!!

Wrecz odwrotnie jestem zadowolona i nigdzie sie nie wybieram:) ,i się tutaj podoba:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem.

jak widzicie, nie umiem bez Was żyć :wstydnis:

faktycznie, zbieg okoliczności i otwieranie się we mnie następnych możliwości hmmm "ezoterycznych" spowodowało, że zbyt osobiście i wewnętrznie przyjmowałam wszystko co mnie dotykało.

Proces jeszcze się nie zakończył, więc jeszcze trochę będę jak jeżyk na brzuchu leżący. Z góry przepraszam.

 

Ograniczę wypowiadanie swoich opinii na forum, ale będę.

Zresztą sama nie wiem jak będzie ze mną dalej i jak mój rozwój się potoczy, chyba jednak wolała bym, żeby ciut zwolnił.....

 

Tak więc.... WITAM PONOWNIE!!!!!

I mam nadzieję, że znów mnie przyjmiecie z otwartymi ramionami, jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie się tu nie udzielam ... ale .... Witam wszystkich xD heh

 

Heh oby wszyscy tu mieli jedynie problemy z zbyt szybkim rozwojem ... nie odwrotnie :P A wierze ze kazdy da sobie rade :P

 

Jeszcze raz Aloha i hakunamatata dla wszystkich nowych xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose a ładnie to tak wystawiać swoich przyjaciół na próbę?;) no ale nie martw się przyjaciele to ludzie wyrozumiali i nawet jak zrobisz coś nie tak będą zawsze pamiętać o Twojej dobrej stronie ;)

Edytowane przez kszys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, ostatnio bywam na forum bardzo sporadycznie, a to z jednej prostej przyczyny - zaczyna się sesja i mam mnóstwo spraw, z nią związanych, na głowie.

Wiem że przeze mnie sny do interpretacji leżą odłogiem, ale proszę o wyrozumiałość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:uscisk: Moje sloneczka kochane, ja bardzo przepraszam, ze ostatnio zniknelam!!! Zamknelam stary rozdzial i zrobilo mi sie wszystko nowe, a przy tym "kupa" roboty, zajec, obowiazkow i malo czasu...

Ale postaram sie jakos regularnie sie pojawiac, zeby nie byc juz tyle do tylu :)

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja muszę zniknąć na jakiś czas (tydzień lub dwa). Czeka mnie okres ciężkiej pracy wymagającej dużego nakładu wysiłku umysłowego.

:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Sephira - powodzenia :) Trzymam kciuki.

 

A ja chciałam napisać, że nie będzie mnie do poniedziałkowego wieczora ;) Życzę wszystkim miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephirko!

będę o Tobie cieplutko myślała!

jak będziesz potrzebowała wsparcia to pisz na priv, wyślę Ci promyszek energii...

buziaki i dbaj o siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło tyle czasu... Miałam wchodzić, nie wchodziłam. Z różnych przyczyn.

Daję znać, że żyję. Bogatsza o te dwa miesiące doświadczeń. Forum znów się zainteresowałam, bo znów wzięłam karty do ręki. I skaczę jak czajnik na krześle w pracy kiedy ktoś rozmawia o snach. A tak wcinać się w czyjąś rozmowę i zacząć tłumaczyć, kiedy nawet ktoś nie wyraził takiej potrzeby, nie wolno.

Czy będę się udzielać? Prawdopodobnie. Nie wiem, jak dużo. Ale będę czytać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość truskawka

odpoczywaj świątecznie i wróć z głową pełną pomysłów...

 

A odpoczynek się przyda ;)

 

Dziękuje dziewczyny :)

 

Jeszcze raz Wesołych Świąt i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość truskawka

Chciałam wszystkich użytkowników forum poinformować, że nie będzie mnie na forum do poniedziałku - 11.05.2009r. ;) Do zobaczenia 11 maja ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też znikam kochani. Do zobaczenia w niedziele ,a jak się uda to może w sobotę .

Miłego wypoczynku wam życzę ,w ten niby długi majowy weekend ,hihi

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Tak jak napisałam wcześniej, że wracam na forum dzisiaj tak też uczyniłam. Już jestem ... ale dużo mam do czytania przeszło 2700 postów i kilka wiadomości na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Cóż to za miłe powitanie ;) ahh już przeczytałam i odpisałam na wszystkie wiadomości na PW. Teraz zabieram się za posty ... a jest ich dużo do ogarnienia. ;) Zaraz zobaczymy czy byliście grzeczni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale od jakiegoś czasu nie jestem w stanie interpretować.

Nie potrafię powiedzieć jak długo to potrwa.

Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na jakiś czas muszę opuścić grono forumowiczów - muszę pewne sprawy uporządkować .

 

Do zobaczenia :)

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Moi drodzy, odkryłam to forum niedawno ale bardzo sie tu zadomowiłam. Niestety sytuacja życiowa zmusza mnie do wyjazdu na 6 tygodni. Nie wiem jednak, czy tam gdzie będę, będę miała dostęp do internetu. Jeśli tak, zapewniam, że będę tu zaglądała. Jeśli nie, obiecuję zrobić to po powrocie.

Pozdrawiam i dziękuję za wspólne spędzone chwile i wszystkie dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Bardzo dziękuję i obiecuję, że jeśli będzie tam dostep do internetu i czas na to, będe zaglądała na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...