Skocz do zawartości

Pożegnania i powroty


Calipso

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko co dobre kiedyś sie kończy, urlopik tez ;)

 

ale miło wracac tu do Was moi milusińscy ;)

 

Noooo, witamy witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że odpoczęta i wybawiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, witamy witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że odpoczęta i wybawiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

dzieki za miłe powitanko werono , koliberku:bukiet:

 

 

 

weronko... napisze tak : jestem zrelaksowana :muza:

 

choc był tez mały incydent ...jak to w zyciu :dostal_na:

opowiem Ci kiedys na gg :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przekazuję gorące pozdrowienia od Dominiki111 z zapadanej Karwii...

 

I potrzebne jest słońce, więc wszyscy czarujemy słońce nad Karwią!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... witam ponownie, moje zadanie zakonczone,wiec wrocilem (sorki za pisanie z ortami ale pisze na laptopie bez jezyka polskieko).

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Kurde O.o albo mi sie wydaje, albo na tym forum zna mnie duzo osob ktorych ja nie znam...

 

Pewnie że jesteś znany - witaj spowrotem

 

Doty - witamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Wróciłam na tydzień i od razu napiszę, że od 20 lipca do 9 sierpnia mnie nie będzie na forum - dłuższy wyjazd ;)

 

Witam wszystkich z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Bardzo dziękuję. Okropnie za Wami tęskniłam, ale niestety nie miałam tam gdzie byłam szerokiego dostępu do neta. Mam nadzieję, że nadrobię to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

ale sie naszukalam tego watku :)

chcialam sie na troche pozegnac - wybieram sie na wakacje, wiec bede "w kratke" - w zaleznosci od czasu i dostepu do internetu; jak juz wroce na stale, to znow tu "zapukam" :)))

zycze tez wszystkim udanych wakacji, pozdrawiam serdecznie:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Vivien :):uscisk:

Jeszcze zanim dobrze powiedziałaś cześć, to już prawie zdążyłaś powiedzieć do zobaczenia, choć na to masz jeszcze 6 tygodni :oczko:

 

Bagheero, udanego wypoczynku :piwo:

Tzn. jak ma być dietetyczny to : :soczek: :slonko:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Niestety ja się znowu żegnam, wyjeżdżam do Austrii na 2 tygodnie, jeszcze dzisiaj będę na forum, ale nie wiem jak jutro...

 

Van udanego pobytu w Austrii :) Baw się tam dobrze i wypocznij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Tak jak już wspomniałam do 9 sierpnia nie będzie mnie na forum - wyjazd i doszło do tego kilka ważnych spraw do załatwienia ;)

 

Trzymajcie się ;)

 

Życzę miłej niedzieli i na razie pa

 

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani:)

 

postanowiłam dla zdrowia swojego i Waszego zrobić sobie przerwę od "forum"...:dostal_na: bo według przysłowia "co za dużo to nie zdrowo" a przysłowia prawdę mówią:)

 

Będę się pojawiać... ale rzadziej niż dotychczas... Wrócę, jak parę rzeczy sobie przemyślę i parę spraw poukładam...

 

Dbajcie o siebie nawzajem i wspierajcie się w potrzebie!!! Nie ma takiej drugiej RODZINY jak TA:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani:)

 

postanowiłam dla zdrowia swojego i Waszego zrobić sobie przerwę od "forum"...:dostal_na: bo według przysłowia "co za dużo to nie zdrowo" a przysłowia prawdę mówią:)

 

Będę się pojawiać... ale rzadziej niż dotychczas... Wrócę, jak parę rzeczy sobie przemyślę i parę spraw poukładam...

 

Dbajcie o siebie nawzajem i wspierajcie się w potrzebie!!! Nie ma takiej drugiej RODZINY jak TA:_okok:

 

werona..... rozumiem , ale nie znikaj na zawsze :_smutny:

 

tu bedziemy czekac :_okok:.... a my dwie mamy jakby cio kontakt gg :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani:)

 

postanowiłam dla zdrowia swojego i Waszego zrobić sobie przerwę od "forum"...:dostal_na: bo według przysłowia "co za dużo to nie zdrowo" a przysłowia prawdę mówią:)

 

Będę się pojawiać... ale rzadziej niż dotychczas... Wrócę, jak parę rzeczy sobie przemyślę i parę spraw poukładam...

 

Dbajcie o siebie nawzajem i wspierajcie się w potrzebie!!! Nie ma takiej drugiej RODZINY jak TA:_okok:

oj szkoda kochana,ze znikasz,ale rozumiem to i szanuje Twoje decyzje,bedziemy w kontakcie,3maj sie:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

to forum jest jak narkotyk, jest tu masa pozytywnej energii - sięgajcie po nią i spełniajcie swoje marzenia :usmiech:

ja muszę odpocząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum jest jak narkotyk, jest tu masa pozytywnej energii - sięgajcie po nią i spełniajcie swoje marzenia :usmiech:

ja muszę odpocząć

wracaj szybko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuuuuugiej nieobecności, dla tych, którzy mnie jeszcze pamiętają i dla osób, które mnie jeszcze nie znają :)

 

postaram się wpadać w miarę regularnie i pisać w miarę dużo - nie wiem, czy będzie to tak dużo jak kiedyś, ale czas pokaże :)

 

wróciłam :)

 

Witaj Nashiro. Z tego co czytam, to Ciebie również nie było jakiś czas na forum. Mówię - również, ponieważ ja także kilka dni temu ponownie się przywitałam (tylko w innym dziale). Przeglądając co nieco, nie widziałam Cię właśnie w żadnych obecnych wypowiedziach i też tak się zastanowiłam - gdzie ta Nashira ?

:ostr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okupuję pw ;)

wczoraj wróciłam, popisałam ciut

a jak się czujesz, Kochana? ja już z Uk się witam :)

 

U mnie o.k. Przede mną wakacje i już się cieszę. Jutro z samiutkiego rańca wyjeżdżam na tydzień na wieś (zresztą w strony caliah :_ostr:) i będę się wakacjować, że aż miło. Mam nadzieję, że mąż nie zabierze ze sobą bezprzewodowego internetu, co by mnie nie korciło i co bym odetchnęła od tych przyjemności. Więc znów pożegnam się z forum. Tyle tylko, że na kilka dni :_ostr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z samiutkiego rańca wyjeżdżam na tydzień na wieś (zresztą w strony caliah :_ostr:) i będę się wakacjować, że aż miło.

Zapraszam, pogodę już zamówiłam :slonko:

Życzę udanego wakacjowania i pozdrawiam cieplutko :_hejka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milusińscy :)

 

Na mnie również przyszła kolej na pożegnanie :)

 

Życzę Wam miłego pisania, a sama zmykam odpocząć :papa2:

 

 

 

cali słoneczka ,humoru i wzmocnienia Ci życze :_okok:

 

 

auro nareszcieeeeeeee ... :)

Edytowane przez doty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wracam do towarzystwa :)

Trochę przerwy w temacie chyba dobrze mi zrobiło, wypoczęty z nowymi pomysłami w głowie i nowym spojrzeniem na ezoterykę.

Tak więc, WRÓCIŁEM :jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
witam Państwa,mam chwilkę,zatem wykorzystam ją na pozdrowienia dla Wszystkich,którzy pisali ,piszą do mnie ,dużo dobrego:)

t.

 

oo, no prosze kogo ja czytam :))) a wzajemnie T. ;)) mam nadzieje, ze Ci sie dobrze wiedzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Państwa,mam chwilkę,zatem wykorzystam ją na pozdrowienia dla Wszystkich,którzy pisali ,piszą do mnie ,dużo dobrego:)

t.

 

Pozdrawiam również życząc wszystkiego co najlepsze:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dominika111, fajnie że wróciłaś!!! bo ruch się zrobił w Twoim temacie:)))

 

Oddaję go z powrotem w Twoje ręce i dziękuję że mogłam się w nim poudzielać:bukiet:

 

Witaj z powrotem i miłej lekturki, bo tam pewnie na skrzyneczce parę tysięcy postów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Cześć Nashirko :)

 

a czemu na krotko?

 

Jest to spowodowane tym, że pod czas tego jak nie było mnie na forum podjęłam decyzję o odejściu z niego. I dlatego napisałam, że na krótko jestem na forum, do końca tego tygodnia odchodzę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...