Skocz do zawartości

Złota jesień, mały ptaszek, mężczyzna na wózku


Elisa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zaczyna się od momentu kiedy zbieram piękne jagody , są duże, mają piękny kolor, pięknie pachną. Następnie spotykam mojego byłego chłopaka( jestem związana obecnie już z kimś innym) z którym we śnie jesteśmy jakby nadal związani, jestem bardzo niezadowolona, nie chce żeby ktokolwiek nas zobaczył, on nadal zabiega o mnie, chce mnie pocałować, ja próbuje od niego uciec, przy mnie jest pies który jest moim sojusznikiem, patrzy mi w oczy i wiem że próbuje mi pomóc. Nagle podchodzi do nas mężczyzna który pyta o coś byłego chłopaka, ja wykorzystuje ten moment i zaczynam uciekać z tym psem, biegniemy przez korytarz z drzew które mają piękny kolor, są żółte, czerwone, pachnie ciepłem, przebija przez nie słońce, jest piękna złota jesień, przechodzę przez ten korytarz, na końcu są drzwi. Otwieram je i wpadam wprost na byłego, jestem wściekła, on mówi że mi wszystko wybaczy, nawet tego obecnego z którym jestem związana ?!, każe mi głaskać siwego kota- któremu wychodzi sierść i który nie ma ogona. Pies jest wciąż przy mnie. Spotykam mężczyznę na wózku inwalidzkim, który pyta mnie o drogę, zaczynam z nim iść, on jedzie , ja obok, pies przed nami, na drzewie pokazuje mu pięknego kolorowego ptaszka który ćwierka, na nogach mam wygodne buty, w dole rosną piękne młode drzewa z zielonymi listkami , idziemy tym samym korytarzem który teraz jest zielony, jest wiosna i jest tak pięknie że zapiera dech w piersiach:) sen sie na tym kończy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...