Skocz do zawartości

kamienny, znikający lew


dallena

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z mamą i przyjaciółką w jakimś mieście z dwoma rynkami. Na jednym z nich był budynek, na którym "siedział" kamienny lew. Była to rzeźba. Razem z przyjaciółką zrobiłyśmy zdjęcie. Patrząc na nie już chciałyśmy odejść, ale ja jeszcze raz chciałam zobaczyć tego lwa. Niestety kiedy spojrzałam na miejsce, na którym "siedział" okazało się że go tam nie ma. Zdziwiona popatrzyłam jeszcze raz na zdjęcie, które zrobiłam ale na nim lew nadal "siedział" na swoim miejscu. Co może oznaczać kamienny, znikający lew??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz jakieś obawy dotyczące czegoś co na razie jest - wydaje się bardzo stabilne, tak jak lew z kamienia, ale jednak boisz się, że ta rzecz sama z siebie zniknie z Twojego życia w niewyjaśniony sposób... Bądź może to już się wydarzyło. Nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego coś się skończyło, wciąż oglądasz "zdjęcia" swoich wspomnień i martwi Cię to, że coś co wydawało się trwałe i silne jak lew, nagle zniknęło bez śladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczniemy od miasta z dwoma rynkami - jest to miasto w północno - wschdniej Polsce - Bielsk Podlaski. Co cie łączy z tym miesjscem to juz sama musisz sobie sprawdzić. Sen na pewno ma jakieś powiązania historyczne gdyż kamienne lwy lub inne groźne zwierzęta albo skrzaty, trole itp. wstawiano często w bramach domów aby strzegły posessji przed złymi duchami odstraszając je swoją postawą i wyglądem.

Przechodzimy do zdjęć - robienie zdjęć symbolizuje pamięć w twoim przypadku moze to być związane np: z poprzednim wcieleniem - dom jako symbol życia - naszego wnętrza, naszej osobowości. Kiedy chcesz obejrzęć lwa jeszcze raz już go nie ma - niknie twój strażnik, twoja ochrona ale zdjęcie pozostało.

Jeżeli zostawimy w spokoju poprzednie wcielenia (bo nie musimy na siłę naciągać, że sen jest z tym powiązany) to świadczy to o tym, że przeszłość związana z rodziną (to również może oznaczać symbol domu) jest dla twojej osoby bardzo ważna ale jakieś wydarzenie zachwiało twoje poczucie bezpieczeństwa, zburzyło rodzinną silankę i zostawiło cię w sytuacji w której juz nie czujesz się tak bezpiecznie - i to właśnie oznacza znikający lew strażnik.

Co do koleżanki to wydarzenie może być również z nią powiązane albo odpowiadać czasowi w którym się z nią kolegowałaś.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... hmmm... Miasto z dwoma rynkami, to może być równie dobrze Kraków i Sandomierz. Wiesz, z tymi miastami też może Cię coś łączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...