Skocz do zawartości

zamarznięte niebo, zachodzące słońce


yoruichisia

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę Od snu:

Wszystko dzieje się u mnie w domu (dom na wsi jednorodzinny) Wychodzę z moją babcią bocznym wyjściem, jest noc, patrzymy w niebo pokryte taflą lodu. Ten lód po chwili roztapia słońce, najpierw powoli a potem bardzo szybko. I widzimy na niebie w środku nocy księżyc w kształcie rogala - nie w pełni - i słońce - dużo większe od księżyca - i nagle to słońce spada a bardziej zachodzi a na tarczy słońca widzę Maryję i jestem spokojna i widzę jej odbicie na ścianie w korytarzu prowadzącym do wejścia do domu. Później wchodzimy do pokoju stołowego i widzę przez okno tarasowe jak moja siostrzenica zrywa fioletowy bez ma ona tylko 6 lat i była w samej piżamie i wchodzi do domu jak już nastał świt (przypomnę że przed chwilą słońce zaszło), strasznie się zdenerwowałam na nią nagle, bałam się i nakrzyczałam na nią. Powiedziała że jej mama (moja siostra) pozwoliła wyjść - a był środek nocy. Spojrzałam na zerwany przez nią bez i był zwiędnięty cały, ale nie suchy, tylko taki zmizerniały.

Bardzo proszę o pomoc. Boję sie trochę bo mam wyjechać z chłopakiem na narty za granice, a czytając te wszystkie symbole się pogubiłam;/ U mnie w rodzinie często sny coś przewidują i to się dzieje, a ostatnio do tego śni mi się bardzo dużo szczekających dużych psów, ale nie atakujących mnie, nawet powiedziałabym obojętnych, jakby mnie nie widziały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem jak ci się układa z twoim chłopakiem ale ten sen zwiastuje zmiany waszych relacji.

Nie bardzo mogę zrozumieć co w śnie robi twoja babcia to musisz sobie sama dopowiedzieć.

Ten księzyc to twoje relacje z twoim chłopakiem moim zdaniem trochę takie z rosądku a nie z płomiennego uczucia ale to słońce topiące lód to właśnie ta zmiana. To zachodzące słonce to schyłek starych relacji zaś ten wschód na dzien drugi to nowy porządek rzeczy. Co do obecności siostrzenicy w śnie też jest trudne do odgadnięcia ale mozna podejrzewać że chodzi albo o nowe obowiązki -stąd te nerwy albo nerwową atmosferę ze wzgledy na "spóźnianie się" (podejrzenie ciąży) i stąd te nerwy.

Co do szczekających psów to poprostu plotki.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sen nie ZWIASTUJE - sen mówi o tym co już się dzieje w Twoim wnętrzu (symbol domu).

Zwróć uwagę na wyjście bocznymi drzwiami - jakaś alternatywa, zmiana kierunku, wymykanie się.

Jeżeli sen miałby dotyczyć Twojego związku, to czy nie myślisz o pewnych zmianach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za interpretacje. Ten sen może być wynikiem stresu spowodowanego sesją. Nie dość że martwię się o swoje wyniki, to także o wyniki chłopaka. A ten wyjazd organizuje jego tata i znajomi, może trochę obawiam się spędzić z nim cały tydzień? Jeśli chodzi o cały związek, to raczej zmienia się na lepsze niż na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...