Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu


Alishia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiem ze co noc coś mi się śni ale nie zawsze te sny pamiętam. Dzisiejszej nocy sen byl dziwny i nie daje mi spokoju: widzialam ścianę w tapetę z mojego pokoju koloru pomarańczowego, na rurce od kaloryferów stało radio z wysoko wyciągniętym drutem jako antena i wpitym w ściane tak aby przechodzilo na zewnątrz.Pózniej widziałam tylko talerz bełen zupy grzybowej. Jadłam ją z wielkim smakiem, ogladając pokoleji grzyby które się w zupie znajdują. Odróżniłam maślaki, prawdziwki i kurki. Zupa była ciemno brązowa ale smaczna. Mimo wszystko czuję wewnętrzny niepokój.

Proszę o interpretację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena oznacza, że trzeba zwrócić uwagę na wiadomości, które nadejdą na najbliższym czasie. Istnieje ryzyko przegapienia ważnych informacji, które mogą mieć wpływ na Twoje życie. Ściana to symbol ograniczenia, odcięcia, przeszkody. Ogranicza możliwości, ale daje bezpieczeństwo. Znajoma tapeta podpowiada, że ograniczenie jest dla Ciebie dobrze znane, może sama tworzysz tę barierę. Antena przebijająca ścianę wskazuje, że te wiadomości mogą do ciebie dotrzeć, ale muszą pokonać przeszkodę albo ominąć te symboliczne ściany, którymi sama obudowujesz.

Grzybowa zupa to ciekawy symbol. Z jednej strony sama zupa jest pomyślną wróżbą na przyszłość, z drugiej - grzyby mają różne znaczenia. Ce****e je szybki wzrost, więc są oznaką witalności, ale też oznaczają coś tajemniczego, ukrytego, szczególnego. Kolor brązowy jest naturalny dla grzybowej zupy i jest pomyślnym znakiem (kolorem związanym z naturą), choć oznacza też potrzebę odpoczynku. Niepokój ma przewrotne znaczenie i oznacza... pomyślność, uspokojenie, wytłuczenie czegoś, co od dawna Cię męczyło.

Reasumując, nadejdą dobre wiadomości. Wyjaśni się sprawa dotąd nie wyjaśniona, tajemnicza. Sprowadzi to spokój i harmonię. Nie odcinaj się od wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...