Skocz do zawartości

ciągła ucieczka...


Gaspra

Rekomendowane odpowiedzi

witam..pierwszy raz proszę o pomoc kogokolwiek jesli chodzi o moje sny ale mam juz ich dosyc,ponieważ dręczą mnie już od lat i może ktoś mi pomoże je zrozumieć... ciągnie sie to może już ze 3-4 lata...co jakiś czas śni mi sie,ze uciekam i za każdym razem jestem kimś innym,przeważnie mężczyzna lub małą dziewczynką tak może dziesięcioletnią(?) i zawsze uciekam przed kimś (czymś)kto próbuje mnie zabić albo uwięzić. Za każdym razem nawet nie wiedziałam jaki był finał,gdyż budziłam się za nim ten ktoś mnie dopadł.

Proszę o interpretację,mam nadzieje,że taki krótki opis wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miewam podobne sny,ze uciekam,ze ktos chce mnie zlapac i zabic albo zrobic cos gorszego,ale to zazwyczaj ucieczka jest przed mezczyznami,moja znajoma powiedziala mi,ze to oznacza strach przed nimi w rzeczywistosci,dlatego we snie uciekam....a co do tego,ze zmieniasz postaci we snie,moze ten sen o dziewczynce i mezczyznie ma jakies zrodlo w przeszlosci?moze to powracajace wspomnienia?nie wiem

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuje za interpretacje...ale może strach przed mężczyznami to za mocne słowo,bo w sumie ja się ich nie boję tylko po prostu im nie ufam,także to może się zgadzac... A jeśli chodzi o zmiane postaci to kilka razy śniło mi się,że jak byłam mężczyzną to niektóre sny były erotyczne i jak miało do czegoś dojść to okazywało się,ze "moje" narządy nie byly w pełni rozwinięte,czyli "miałam" małego ptaszka jak u małego chłopca nie nadającego się do działania;)i zawsze wtedy się budziłam. Te sny to naprawdę były dziwne i co mogą oznaczać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znalazlam ciekawe wytlumaczenie snow erotycznych:

Sny erotyczne

 

sex-Zbliżenie do jakiegoś człowieka, zadowalające stosunki lub bardzo dobry kontakt. Satysfakcjonujące relacje międzyludzkie

 

Stosunek seksualny oznacza połączenie energii, pewnych cech lub aspektów wewnątrz nas. Jeśli naszym partnerem jest jakaś szczególna osoba, sen mówi o mieszaniu się cech tej osoby z naszą jaźnią i zazwyczaj nie jest to sen seksualny. W zależności od tego czy jest to osoba płci męskiej czy żeńskiej, będzie chodziło o cechy męskie lub kobiece w nas. Sen o seksie może też oznaczać potrzebę seksualnego spełnienia w celu przywrócenia równowagi w ciele, co odbywa się, w tym przypadku, właśnie w czasie snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...