Skocz do zawartości

Samotność


NarratorkaHorrorow

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować? A najlepiej usunąć,by móc cieszyć sie życiem;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samotność jest zdeterminowana przez naszą przeszłość w życiu obecnym czy w życiach poprzednich lub takimi czynnikami jak klątwa, własny wybór a nawet misja to idzie do tego dotrzeć za pomocą regresji hipnotycznej. Taką możliwość oczywiście mają jedynie ci których dusze są pozytywnie spolaryzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować?

 

...a można? Na to jest tylko jeden sposób. Spotkać na swojej drodze bratnią duszę, taka która rozumie ciebie bez słów a Ty rozumiesz ją i przyciąganie jest tak odczuwalne , że nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Jeśli nie spotka sie kogoś takiego , to można całe życie udawać, że sie jest w tłumie otoczonym różnymi ludźmi, wydarzeniami i okazjami, ale tak naprawdę to nic nie ma znaczenia bo we wnętrzu i tak samotnie odmierza sie każdą chwilę w życiu , bo nic ani nikt nie zastąpi tej osoby, bez której nie żyje się w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znam to uczucie,jak można namierzyc tą bratnią duszę??Wiem,że czasem ejst tak,że spotykamy ja i jednak odrzucamy(były takei przypadki poruszane w kasiazkach newtona przeznaczenie dusz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotność czym jest ? Dla każdego czymś innym . Szczęściem moim jestem ja sama a spotkanie bratniej duszy daje mi poczucie spełnienia .Gdyby było inaczej przykre doświadczenia, które może nam zaserwować druga połówka mogłoby zaburzyć poczucie szczęścia i na nowo wzbudzić poczucie samotności.

 

Jak żyłam niezgodnie ze swoim duchem czułam się samotna pomimo wielu znajomych, kochającego dziecka i męża .Załatwiłam w sobie sprawy z dzieciństwa i ruszyłam po swoje szczęście .Teraz Nikt nie jest w stanie mi go zabrań lub zniszczyć.Wpływ mam na siebie :-) Cieszę się swoim życiem i już za niczym nie tęsknię bo dbam o siebie i swoje wnętrze .Dobrze mi gdy jestem sama jak również wśród bliskich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

samotność to jednocześnie problem i błogosławieństwo. należy je tylko odpowiednio odczytać i zastosować w życiu. wszystko jest lekcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można za pomocą Hipnozy poznać przyczyny samotności i je zniwelować? A najlepiej usunąć,by móc cieszyć sie życiem;)....

 

....Nie mniej jednak jako kobieta,jak bardzo bym sie starała,i tak niemam powodzenia.......

 

Jedna metoda to podczas transu zmiana przekonań na takie że masz powodzenie ;-)

 

Usłyszałam bardzo fajne powiedzenie : Jeżeli chcesz być szczęśliwy to przestań myśleć ;-)

Edytowane przez befadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli ktoś czuje się samotny, to zwykle przyczyną tego jest fakt, że nie ma w około siebie zbyt wielu ludzi. Hipnoza nie jest magiczną różdżką, która sprawi, że w naszym życiu pojawi się ktoś fajny i ważny. Siedzenie na kanapie i wyobrażanie sobie, że jest dobrze też nie rozwiąże żadnego problemu.

 

Jedynym rozwiązaniem problemu samotności jest wyjście do ludzi, poznanie kogoś nowego, zaprzyjaźnienie się i zakochanie.

 

I tu należy sobie zadać pytanie: dla czego tego jeszcze nie zrobiłam/zrobiłem? Jeśli odpowiedzią jest brak pewności siebie, wstyd, nieśmiałość, nieumiejętność nawiązywania kontaktów czy nawet lęk przed wyjściem do ludzi... Cóż. To właśnie są sprawy, w których możemy sobie pomóc hipnozą. Bo hipnoza nie jest w stanie spowodować, żeby z nieba spadła nam wymarzona osoba. Ale z łatwością może sprawić, że poczujemy się pewni siebie, odważni i radośni, poczujemy chęć wyjścia z domu - a wszystko to bardzo ułatwia spotkanie kogoś interesującego :)

 

No i nie powstrzymam się od maleńkiej złośliwości: oczywiście można zamknąć się w domu, robić regresy i wyobrażać sobie wszelkie możliwe przyczyny samotności, można zdejmować klątwy, czyścić energię, polaryzować duszę :) i wyobrażać sobie swoją misję. Każde z tych działań będzie mniej więcej tak samo sensowne i pożyteczne w radzeniu sobie z samotnością jak snurklowanie swojego hippelestacza :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Samotnosc jak ktos napisal moze byc przeklenstwem i blogoslawienstwem. Nie wiem czy to nasza spuscizna po poprzednim zyciu. Dokonalam 2 razy regresji do poprzednich wcielen i za kazdym razem pewnien rodzaj samotnosci mi towarzyszyl. W moim obecnym zyciu rowniez. Jestem mloda osoba i czesto zdarza mi sie wychodzic na dyskoteki z kolezankami. Niektore z nich sa bardzo atrakcyjne. Czesc z nich pomimo atrakcyjnosci jest tez samotna. Tych samotnych faceci nie podrywaja. Moze jest to banalny przyklad, ale jak dla mnie niektorzy maja cos w sobie przyciagajacego ludzi, a inni nie zostali obdarzeni tym darem. Te samotne dziewczyny wywodza sie tez z rodzin, gdzie powiedzmy byly emocjonalnie zaniedbywane przez rodzicow. Moze nie znamy innego stanu niz samotnosc i nie potrafimy podswiadomie zaakceptowac czyjejsc uwagii, pomocy itp. Moze wysylamy sygnal do otoczenia: chce byc samotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...