Skocz do zawartości

Co myślicie o tym rozkładzie?


ulrike

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnio poznałam pewnego mężczyznę. Dziś zapytałam się kart, co myślą o dalszym przebiegu znajomości. Wybrałam rozkład krzyżowy:

Obecna sytuacja: 9 trefl

Przeszkody: 10 pik

Sytuacja sprzyjająca: As Karo

Ukryte przeszkody: Król Kier

Efekt: 9 karo + 9 kier + 9 pik + Dama Kier

Według mnie dostanę od niego wiadomość, lecz z jakimś znaczącym opóźnieniem i może zadziać się między nami coś obiecującego:) A co Wy myślicie o tym? Będę wdzięczna za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecna sytuacja: sa dobre perspektywy z tym zwiazane

przeszkody: czekaja jakies nietypowe, zaskakujace i prowadzace do zamieszania wydarzenia

sytuacja sprzyjajaca: zapowiada telefon, nowiny mozliwe ze od tegoz mezczyzny:) (ale moge sie mylic)

ukryte przeszkody: jest to jasnowlosy mężczyzna w wieku powyzej 35 lat z ktorym moga cie łączyc cieple relacje,przyjaciel, kochanek, kolega, mąż, bliski czlowiek (moze to ten mezczyzna sam sie waha bo nie wie czego chce??)

efekt: potrzebny czas i jakies opóźnienia, ale dojrzałośc emocjonalna bedzie, jakas strata bedzie mozliwe jakies rozstanie i jest kobieta jasnowlosa powyzej 35 lat i tez jest to bliska osoba dla Ciebie przyjaciolka, kolezanka, bliski czlowiek (moze to ciebie pokazala karta??)

Moim zdaniem to moze byc zwiazek ale perypetie czekaja i moze ktos sie w to wtracac wiec musisz byc czujna, a moze Ty sama nie wiesz czy chcesz...No i gdzies widac rozstanie albo zerwanie (9pik)

Tak ja bym zinterpretowala ale sie ucze wiec jak cos wybacz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. W damie kier zobaczyłam siebie, a trzech dziewiątek nie czytałam osobno, tylko razem jako formę otwarcia, zbliżania się do siebie. Mam nadzieję, że wróżba się spełni, bo zdaje się, że na kogoś takiego właśnie czekam:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to zależy jak czytasz a raczej z jakiej książki korzystasz do odczytów ja z kasiążki czytam i intuicyjnie troszkę się staram i najpierw ja interpretuję po kolei a później te 9 próbowałam w całośc ubrac.

A czas pokaże co będzie:)

Życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...