Skocz do zawartości

coś dziwnego z metodą huny


aga2121

Rekomendowane odpowiedzi

witam.ostatnio przytrafiło mi sie coś dziwnego chcialam pomodlic sie wlasnie metoda huny.zaczelam od oddychania.zaczelo sie cos dziwnego doznalam dziwnych dreszczy przy wydechu a pozniej wibracji calego ciala.modlilas sie o kogos i doznalam takiego przyplywu euforii milosci to bylo bardzo przyjemne.potem zaczely mrowic mi usta. nie wiedzialm co z tym zrobic i skonczylam sie modlic.nie wiem co to bylo jak czytalam w necie to wydalo mi sie podobne do obbe.ale nie wiem bo oczy milam otwarte i zadnego wyjsci a z ciala nie bylo tylko to drzenie ciala.czy to normalne?czy ktos modlacy sie w ten sposob doznal tego samego uczucia? a moze to hiperwentylacja tak dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz to mialo byc gromadzenie sily zyciowej ;) tak jak jest w hunie. wizualizacja i tchnienie tej zyciowej sily w obraz ktory sobie wyobrazam.czyli modlitwa lub wizualicacja czy medytacja jakkolwiek chcesz to nazwac, bo nie o nazwe chodzi.tylko o efekt:)ale to własnie byla hiperwentylacja dziekuje za potwierdzenie.zaczynam watpic w cala tą modlitwe huny.byc moze nie tak jak trzeba to zrobilam,ale nota bene wywołalo to efekt milosc(wzruszenia) ktory mial pobudzić moje nizsze ja!pewnie źle interpretuje cala wiedzę huny!moze przesadzilam z tym oddychaniem:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiałam się z ciekawości, bo modlitwa zawsze jest kierowana do jakiegoś bytu osobowego.

Mogłaś przesadzić z oddychaniem, hiperwentylacja bywa zaskoczeniem jeśli nie jest się do niej przyzwyczajonym, a z drugiej strony jest świetnym narzędziem wchodzenia w trans ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ale nadużywanie hiperwentylacji nie jest przypadkiem szkodliwe?gdzieś czytałam ze nawet uzależniające od wywoływanych efektów np.euforii.modląc się huną nie trzeba w chodzić w trans wystarczy się z relaksować przez oddech?szczerze powiedziawszy boje się już tych eksperymentów z oddychaniem.czy mialas z tym jakiś doświadczenia? do czego używasz takiego transu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADużywanie hiperwentylacji może być szkodliwe i uzależniające.

Huną się nie zajmuję, nie modlę się również nigdy i do nikogo, natomiast używam indukowanego hiperwentylacją transu do różnego rodzaju działań magicznych i magiczno-leczniczych, z tym, że kilkanaście lat ćwiczeń za mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czym jest dokładnie hiperwentylacja?

 

Miałam bardzo podobne doświadczenie. Może ktoś pomógł by mi je wyjaśnić? Położyłam się na kanapie w dzień i zaczęłam się modlić do Wyższego Ja - chciałam uzyskać z Nim kontakt - była to modlitwa pełna uwielbienia i miłości. Po jakimś czasie usnęłam i obudziłam się w LD - bardzo dziwnym LD. Przez całe ciało zaczęły przechodzić mnie bardzo silne dreszcze, wibracje. Zwłaszcza czułam je w okolicach głowy - czułam jakby moje ciało w tych dziwnych wibracjach się rozpływało. Nie chciałam się temu poddać, bo nie wiedziałam co to jest. Walczyłam z tym i chciałam się obudzić. Budziłam się, ale nie mogłam się ruszyć. Tak jakbym otwierała oczy i widziała ręce przy twarzy, brzeg kanapy, ale nie otwierała fizycznie powiek.

 

Co to było?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja modlitwa poprostu była wysłuchana przez Boga i to była jego odpowiedź .

Pisałem kiedyś że Bóg zawsze wysłucha człowieka który się do niego szczerze modli ,a odpowiedzią Boga Po jakimś czasie są :

 

Jakiś emocjonalny impuls -wibracje,paraliż,ciarki,dreszcze,uniesienie,łzy Bożej Radości płynące nam z oczu non stop ,lub Boża Obawa, to jego odpowiedzi .

Ponieważ musimy zamknąć oczy żeby widzieć Boga 3 Okiem (Okiem Intuicjii lub 6 Zmysłem ) Które spogląda do naszego wnętzrza ,do naszego Serca, tam gdzie Fakycznie Bóg Mieszka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na coś dziwnego z metodą huny

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...