Skocz do zawartości

Sen o drodze oraz zębach


Agito

Rekomendowane odpowiedzi

No więc miałem taki dość dziwny sen mozna powiedzieć 3 członowy.

Znalazłem się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi spokojnym krokiem szedłem (wiem ze ktoś koło mnie był ale niewiem kto) w strone placu Wolności (może to sie wydawać dziwne ale doskonale wiedzialem gdzie jestem) i przechodzac przez ul. Jaracza po prawej stronie zobaczylem starą znajomą ze szkoły miała smutną twarz albo była zła niemam do konca pewnosci (wiem ze kolo niej byly jeszcze 2 dziewczyny ale tak jakby bez twarzy). Potem ni z tego ni z owego przenioslem sie na jakąś polną droge byla to wsumie prosta droga z lewej strony byly lasy (tzn zaraz kolo drogi kilka drzew a dalej normalne lasy) i do tej drogi którą spacerowałem dochodziły 2 drogi z lewej strony wiem że koło mnie były 2 osoby 1 z nich była napewno mężczyzną chyba wyższym ode mnie 2 wiem że była ale niewiem kim tzn wiem ze byla ale jak chcialem spojrzec widzialem ciemny cień jakby coś zasłaniało w pewnej chwili poczułem jak mi sie rusza ząb z prawej strony złapałem go i poprostu wyjołem podobnie bylo z 3 czy 4 zębami z prawej strony z górnej szczęki niebyło tam ani kropli krwi. Wiem że potem coś mi sie śniło ale niestety tak jak z tą 2 postacią wiem ze cos było ale zupełnie niewiem co). Dodam jeszcze ze mam 19 lat nie jestem zonaty ani aktualnie niemam dziewczyny a tej dziewczyny która mi sie śniła nie widziałem od dobrych 4 lat. co do boga ... jestem ateistą wydaje mi sie ze to wszystko co moge dodać.

ten sen snił mi sie 3x z rzędu jesli to ma jakies znaczenie tzn. 3 noce pod rząd.

Prosilbym o ew. przetłumaczenie oco chodzi i z góry dziękuje za starania oraz pozdrawiam.

Edytowane przez Agito
Dodałem pare pominiętych informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj Agito.

 

Ten sen jest szczególny ponieważ jest ostrzeżeniem. Nadejdzie czas, w którym będzisz musiał dokonać pewnych wyborów. Idąc pewną drogą staniesz przed decyzją. Być może będziesz musiał pogodzić sie z pewnymi stratami jakie się z tym będą wiązać i trudnościami jakie trzeba będzie pokonać. W każdym razie nadchodzi okres przełomowy i od Ciebie wiele zalezy:)

Takie moje wrażenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...