Skocz do zawartości

Piłka Nożna


19martynka95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od pół roku co jakiś czas śniło mi się, że gram w piłkę nożną. Przez ostatnie 3dni codziennie w nocy śni mi się że gram w piłkę.

1 sen:

Byłam z kilkoma dziewczynami z dawnego klubu na obozie piłkarskim w pokoju. Jedna z koleżanek powiedziała, że ubieżemy się w dresy i połazimy po budynku. Spojrzałam wtedy na wiszący dres na szafie.

2 sen:

Grałam w klubie piłkarskim chłopaków. Po treningu szliśmy do szatni pod górę i spotkałam byłego trenera.

3 sen:

W hali sportowej (w mojej szkole podstawowej) była moja dawna drużyna piłkarska. Mieliśmy jakis ważny mecz do wygrania. Brałam w nim udział. Strzeliłam dużo bramek i dzięki mnie wygraliśmy. Moja koleżanka z drużyny, z którą się przyjaźniłam była zazdrosna i się biłyśmy niewiem o co. Potem siedziałyśmy i rozmawiałam z moimi 2 trenerami.

 

To tak jakby się mi wspomnienia mieszały z piłką. Kiedyś grałam w piłkę nożną w klubie chłopców(do snu 2), potem przeszłam do klubu dziewczyn. W każdym śnie pojawia się moja dawna przyjaciółka i 2 trenerów. 1 rok temu byłam na obozie z koleżanką, ale nie na obozie piłkarskim(podobny pokój sen 1).

 

Dziękuje i prosze o pomoc.:icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...