Skocz do zawartości

Powroze wahadelkiem


Theresa

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu zajmuje sie wahadelkiem i bardzo chetnie powroze poniewaz potrzebuje praktyki . Moge powrozyc na temat - ile bedzesz miala dzieci i jakiej plci , w ktorym miesiacu czy dniu cos sie wydarzy i rozne pytania potwierdzajace na Tak lub Nie.

Bardzo prosze o potwierdzenie czy ta wrozba sie spradzi czy tez nie. Czekam na Was i na wasze pytania.

Theresa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....to może być niecodzienne pytanie, i nie wiem jak sformułować dokładnie:

 

W którym miesiącu odbędę inicjację. Najlepiej jak najdokładniej, dzień też dobry. Nie wiem jak dokładnie to nazwać, ale może pomoże imię odpowiedniego bytu - Shoelie, który ma brać w tym udział.

 

Konrad 29.04.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu zajmuje sie wahadelkiem i bardzo chetnie powroze poniewaz potrzebuje praktyki . Moge powrozyc na temat - ile bedzesz miala dzieci i jakiej plci , w ktorym miesiacu czy dniu cos sie wydarzy i rozne pytania potwierdzajace na Tak lub Nie.

Bardzo prosze o potwierdzenie czy ta wrozba sie spradzi czy tez nie. Czekam na Was i na wasze pytania.

Theresa.

 

DZIEWCZYNO ZASTANÓW SIĘ CO ROBISZ!!!!!czy naprawdę jesteś taka g....a czy w dodatku złośliwie sprowadzasz ludzi na na manowce WAHADŁO NIE SŁUŻY DO WRÓŻENIA to dobre i czule narzędzie w rekach radiestety a nie osoby która chce się pobawić we wróżkę do posługiwania się wahadłem trzeba mieć wiedzę ,czy zdajesz sobie sprawę jak możesz zaszkodzić ludziom a może właśnie o to chodzi ,pomijam fakt ze to co robisz ośmiesza Cie ,świadcząc o niekompetencji,wręcz g......e ale co jest największym grzechem ośmiesza radiestezje i daje bron do reki rożnym durniom MAM NADZIEJE ZE TO BYŁ TWÓJ OSTATNI POST W TEJ MATERII ,przejdź na mozile tam program podkreśla błędy

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wyłapałem sens Twojej wypowiedzi gullfaxi. Czy miałeś na myśli, że coś co napisałem jest bez sensu? Czy uważasz, że to co napisałem jest niebezpieczne? Pytam się, bo te dwie myśli przychodzą mi do głowy czytając ją:)

 

Ale na pytanie czy wiem co robię? Trudno stwierdzić, że wiem co robię, gdyż każdy krok z zakresu ezoteryki jest swego rodzaju wejściem w nieznane. Jeśli pytasz się, czy przygotowany jestem na takie coś, to stwierdzam, że uważam że tak - na tyle na ile można być.

 

To mogło dziwnie zabrzmieć, w sposób w jaki to napisałem, więc rozumiem Twoje wręcz oburzenie. Ale to tylko tak jest napisane, gdyż nie umiałem dobrać słów do tego co chciałem powiedzieć, a te słowa są najbliższe mym intencjom i memu pytaniu.

 

Jednak dziękuję za troskę:) ( to może brzmieć jakbym szydził, ale zapewniam, że tak nie jest - uroki pisania wiadomości bez możliwości przekazania innych informacji związanych z mimiką i tonacją wypowiadanych słów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi - nie bądź taki ostry dla dziewczyny. Zły dobór słów. W innych postach też są propozycje odpowiedzenia na pytania itp. więc nieco mniej ostro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale nie wahadłem to nie system dywinacyjny to co napisałem wcale nie jest ostre jak na szkody jakie może wyrządzić i na to co powinienemi chcialbym napisac.Co do pierwszego postu to moim zdaniem pchasz się w rzeczy za które będziesz pokutował wiele wcieleń jeżeli dobrze zrozumiałem to co piszesz to zdecydowanie odradzam to sa rzeczy które w katolicyzmie określano pakt z diabłem w ten sposob zablokujesz dostep do WYŻSZEGO JA naprawdę paskudna sprawa a potem w diagnostyce wychodzi ze jesteś satanista ale sam podejmij decyzje mysle ze nie zaszkodziło by poszukać więcej wiadomości to ulatwia decyzje

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj gullfaxi !

Czy wiesz , ze to wszystko co mi napisales mozna bylo napisac w inny mniej drastyczny sposob. Niewiem kto tak bardzo cie zranil , ze tak nienawidzisz ludzi . Niepotrafisz sie komunikowac z nimi w normalny sposob tz. mily. Jesli chciales powiedziec mi ze cos robie nie tak czy nie znam sie na tym ok ale nie tym tonem .Ja nikogo nie obrazam a Ty mnie obraziles a jesli myslisz ze to ze wykropkowales ,, glupia,, i ,, gowniane,, ze to pomniejsza obraze to sie mylisz.Ja weszlam na to forum po pomoc chcialam sprobowac pracy z wahadelkiem a Ty mnie skresliles bez mrugniecia okiem . Ja oczekiwalam wskazowek no i dostalam . Dzieki za mile przyjecie na forum a jeszcze tylko zapytam ta wiedze jaka posiadasz to zdobyles w ciagu jednego dnia? ja mysle ze tez potrzebowales jakiejs pomocy i wsazowek..A co do moich bledow no jakby mialo byc inaczej ze tego bys nie zauwazyl ale jest prosty powod pisze z zagranicy i niestety nie mam polskiej klawiatury . To by bylo na tyle . Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze da Ci troche to do myslenia. Theresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi za Cie obrazilem moj post uwazam za wywazony praca wahadlem tak ale NIGDY PRZENIGDY NIE ROB DOŚWIADCZEŃ NA LUDZIACH moglas naprawde narobic strasznego balaganu i niestety krzywdy wlasnie ludziom stad tak ostra reakcja moja. Tak jestem cholerykiem, jest wiele cwiczen rozwijajacych zdolnosci radiestezyjne zycze Ci szczeze powodzenia.A co do ludzi bywalo roznie nie da sie ukryc,ale bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi

Odwiedź profil Zobacz posty Odwiedź blog Zobacz artykuły Add as Contact Send Email

 

Super user

Zarejestrowany:07-01-2011

Skąd:gdansk

Postów:272

Podziękował/a:11

Podziękowano 84 razySiła Reputacji:1Przykro mi za Cie obrazilem moj post uwazam za wywazony praca wahadlem tak ale NIGDY PRZENIGDY NIE ROB DOŚWIADCZEŃ NA LUDZIACH moglas naprawde narobic strasznego balaganu i niestety krzywdy wlasnie ludziom stad tak ostra reakcja moja. Tak jestem cholerykiem, jest wiele cwiczen rozwijajacych zdolnosci radiestezyjne zycze Ci szczeze powodzenia.A co do ludzi bywalo roznie nie da sie ukryc,ale bedzie lepie

 

 

Ja czytalam na kilu stronach , ze mozna wrozyc wahadelkiem i tez mozna leczyc . Powiedz co Ty o tym wiesz bo sama juz nie wiem.

Theresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi

Odwiedź profil Zobacz posty Odwiedź blog Zobacz artykuły Add as Contact Send Email

 

Super user

Zarejestrowany:07-01-2011

Skąd:gdansk

Postów:272

Podziękował/a:11

Podziękowano 84 razySiła Reputacji:1Przykro mi za Cie obrazilem moj post uwazam za wywazony praca wahadlem tak ale NIGDY PRZENIGDY NIE ROB DOŚWIADCZEŃ NA LUDZIACH moglas naprawde narobic strasznego balaganu i niestety krzywdy wlasnie ludziom stad tak ostra reakcja moja. Tak jestem cholerykiem, jest wiele cwiczen rozwijajacych zdolnosci radiestezyjne zycze Ci szczeze powodzenia.A co do ludzi bywalo roznie nie da sie ukryc,ale bedzie lepiej

 

Ja czytalam na kilku stronach , ze mozna wrozyc wahadelkiem i mozna tez leczyc , co Ty o tym sadzisz bo ja juz nie wiem komu wierzyc.

Theresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gullfaxi....Theresa napisała, że się uczy, więc każda zdrowo myśląca osoba, nie prosi o powiedzenia tego co się stanie, a raczej zada pytanie na temat czegoś co wie ( podejrzewa i ma przekonanie o tym co się stanie ) i co będzie mogła potwierdzić. Więc podejście z dystansem i to kto sobie krzywdę wyrządzi, zależy bardziej od osoby która bezkrytycznie w coś uwierzy.

 

Jeśli chodzi o moje nawiązywanie kontaktów, to nie martw się. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Najczęściej same przychodziły,raz się wezwało - i to tylko ducha opiekuńczego, nie byle kogo. W tym przypadku będzie to samo - inicjacja napisałem, gdyż pierwszy raz ten konkretny byt będę przywoływać. ( byty )

 

ja wiem, że wiele rzeczy kościół katolicki określa jako pakt z diabłem. Kościół katolicki określa jako pakt z diabłem wszystko, co związane z ezoteryką i magią - jednak to nie odstrasza Ciebie też prawda? Nie wiem tylko czemu ludzie demonizują tego rodzaju praktyki. Jeśli podchodzi się do jakiegoś bytu z szacunkiem, z powagą itp. Nie traktuje się tego jak zabawy - a zapewniam Ciebie, że ta sprawa jest dla mnie bardzo osobista i bardzo ważna - to nie pierwszy lepszy demonik czy duszek przyzywany, bo w jakiejś księdze jest napisane. Wiele godzin medytacji, transów, wielu różnych rzeczy. Sam fakt, że dowiedziałem się o imieniu mego opiekuna - to długo zajęło.

 

Piszę to wszystko, nie dlatego, żeby coś udowodnić. Piszę to, żeby ludzie nie demonizowali Demonologii i Spirytyzmu ( śmiesznie to brzmi wiem ). To co określamy mianem demonów, nie różni się tak na prawdę niczym od tego co nazywamy aniołami - co w sumie wynika z pochodzenia demonów - większość tego co określamy demonami, to dawniejsi Bogowie, opiekunowie. Wiele bóstw sprzed wieków, dobrych bóstw zostało przerobionych na demony. Nie wiem, czemu kontaktowanie się z innymi bytami, miałoby nagle zablokować mi dostęp do czegokolwiek. Wiedza, i to nie wiedza książkowa, a wiedza którą jak dobrze pójdzie, przeżyje - doświadczenie, jest w stanie zbliżyć mnie właśnie do wielu rzeczy.

 

Ale jak mówię, nie pierwszy raz i nie ostatni mam nadzieję. Jeśli chodzi o wiadomości na ten temat - wybacz, ale większość osób wypowiadających się ( w tym cały kościół ), nie miało choćby najmniejszej styczności z tego rodzaju rzeczami, a powtarza teorie i książkowe sformułowania. Taka jest prawda. Bo powiesz, ale szczerze, nikogo nie oskarżam, nikomu nie ubliżam ani nie chcę autorytetu żadnego poniżać, ale powiedz - miałeś kiedyś podobne doświadczenie? Przyzywałeś coś? Kontaktowałeś się z czymś? Proszę, o szczerą odpowiedź.

 

Dziękuję jeszcze raz za troskę, szanuję i doceniam. Ale na tyle na ile to możliwe - wiem co robię, i najważniejsze - mam wsparcie zawsze, nie jestem sam;)

 

Życzę powodzenia i mam nadzieję, że rozpatrzysz moje słowa.

 

Ach i jeszcze jedno - jesteś cholerykiem:) Witam w klubie. Ale niestety, mam nadzieję, że to wiesz - spokój, kontrola, opanowanie i dyscyplina - jedne z najważniejszych cnót każdego Maga. Mag, który nad sobą nie panuje, to martwy mag, albo przynajmniej taki który stracił zmysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie mów o wróżeniu wahadłem ono nie jest systemem wróżebnym wahadelko jest narzedziem w reku radiestety i kiwadelkiem w niewprawnych rekach teraz rozumiesz moja zlosc?tak wahadlem mozna leczyc ale to wyzsza szkola wahadlo najczęściej jest specjalistyczne lub przygotowane do tych celów,mozna podawac leki zioła, mikro i makro elementy inne preparaty oczyszczac zabierac kolory szkodliwe uzupełniać braki kolorow uzupelniac energetyke iwiele innych ale najwazniejsza jest rola diagnostyczna i problem wahadelko kiwadelko jest tu b. istotny masz tez odpowiedz w dziale dziwne zachowania wahadelka

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Slave:nerwus: Witaj przywołałem kościół katolicki nie dlatego ze jestem jego zwolennikiem a po to zeby uzmysłowić Ci nieodwracalność tego typu działań wiem ze wiele osób w czambuł potępia takie praktyki ja osobiście nie mam tego typu doświadczeń i nigdy mnie nie ciągnęło widocznie nie moja droga z tego co czytałem należy zachować daleko idącą ostrożność i bardzo sie zabezpieczać i cały czas uważać aby nie dać sie przechytrzyć moja rada intuicyjna sprawdź to imię w spisie aniołów upadłych tak na wszelki wypadek ,każdy mag podejmuje sam swoje decyzje:_mysli: życzę powodzenia i proszę odzywaj się, dobrze mi się z Toba pisze:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego potępiają? Co jest takiego złego w takich praktykach? Upadłe anioły? Czyli anioły, które nie podpasowały kościołowi katolickiemu. Nie widzę tutaj żadnego połączenia - demon anioł, jedno i to samo, każdy kto pracuje z tym widzi, że nie ma wielkiej różnicy. To, że kościół katolicki potępia takie działania, nie ukazuje nieodwracalności jakichkolwiek działań.

 

Dziękuję, schlebia mi to. Zapewniam, że ryzyko takich działań, jest nie większe, niż poznawanie nowych ludzi - każdy może okazać się dobrym człowiekiem albo potworem. Ten byt, o którym ja mówię, to mój opiekun - to, że się opiekowała mną, mogę powiedzieć szczerze i otwarcie. Czy należy do tego, co nazywamy aniołami, czy do tego co nazywamy demonami, nie robi mi żadnych różnicy. Dobro i zło nie istnieje, więc trudno powiedzieć, żeby jedna lub druga strona była dobra lub zła. Podział Anioły i Demony służy tylko do pokazania dwóch stron "konfliktu", że tak to ujmę. Nikt nie jest tam ani dobry ani zły - każdy walczy o swoje interesy po prostu. A odcyfrowując imię, z tego co wiem Shoel - znaczy odchłań. Nie piekło, a odchłań, czyli miejsce, według hebrajczyków do którego zmierzają wszystkie dusze, miejsce właśnie bez podziałów:)

 

Czujność, uwaga, koncentracja, zabezpieczenia odpowiednie - wiem, przygotowuję się i uczę od wielu lat, mimo mego stosunkowo młodego wieku. Zawsze pewne ryzyko występuje, ale nic na to nie da się poradzić. przygotowania Mi raczej nie powinno brakować.

 

Nie będę namawiać, na zajmowanie się i praktykowanie czegoś, czego się nie chce i czego się obawia, ale zapewniam że nic mi nie będzie i będę starał się informować i postępach, o ile będę mógł - będę uważał, że powinienem się dzielić takimi informacjami:)

 

Również życzę powodzenia.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TheSlave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdzka naturalna wymaga predyspozycji i nie karzdy radiesteta nawet dobry moze sie nia poslugiwac miewa tez swoje kaprysy jezeli chodzi o wróżenie z tym byłbym bardzo ostrozny wahadlu nie zadajesz pytan typu co mnie czeka w przyszloci czy kupie samochod itp.tylko konkretnie czy ten konkretny samochód jest dobry dla mnie itd.

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze jedno - jesteś cholerykiem:) Witam w klubie. Ale niestety, mam nadzieję, że to wiesz - spokój, kontrola, opanowanie i dyscyplina - jedne z najważniejszych cnót każdego Maga. Mag, który nad sobą nie panuje, to martwy mag, albo przynajmniej taki który stracił zmysły.

 

Gulifaxi,mam nadzieje ze wezmiesz sobie ta rade do serca.Nastepnym razem jak masz zamiar kogokolwiek upominac mam nadzieje ze nie skonczy sie to kolejnym ostrzezeniem.

 

bardzo fajny test ale nijak sie ma do uzdolnień radiestezyjnych żeby być dobrym radiesteta nie trzeba byc jasnowidzem

 

W sumie nie wiem czy tak jest do konca,kiedy zaczynalem swoja praktyke z wahadelkiem radiestezyjnym,wykonywalem proste cwiczenia polegajace m.in.na tym ze bralem kilka kopert,do jednej wkladalem karte i na podstawie wskazan wahadala staralem sie okreslac w ktorej kopercie jest karta.I nie chodzi tutaj o jasnowidzenie tylko zwiekszenie wrazliwosci radiestezyjnej.

 

Kolejna kwestia,radiestezja opiera sie na kilku prawach i jak zyje nigdy nie spotkalem sie z czyms takim zeby na podstawie nicka,mozna bylo cokolwiek okreslac,zawsze najlepiej miec zdjecie lub jakas rzecz osobista danej osoby.

W policji pracuje wielu radiestetow,a dzial ktorym zajmuja sie dokladnie nazywa sie teleradiestezja,uzywaja wahadel do poszukiwan osob zaginionych przy wykorzystaniu wahadla na swiadka.Jednak nawet oni Wam powiedza,ze nick internetowy ma sie nijak do profesjonalnego badania radiestezyjnego.W sumie wahadlo bedzie sie krecic :)) ale co z tego bedzie prawda to inna kwestia :)

 

Odnośnie uzdolnień radiestezyjnych to najlepsze uzdolnienia mają osoby które potrafią posługiwać się różdżką radiestezyjną która to jest głównym narzędziem radiestezji, natomiast co do wahadeł to z przekazów historycznych widać że często ich używano właśnie do wróżenia ,przewidywania itp.spraw niekoniecznie związanych z radiestezją .

 

rozdzka naturalna wymaga predyspozycji i nie karzdy radiesteta nawet dobry moze sie nia poslugiwac

 

Jezeli ktos ma predyspozycje do poslugiwania sie wahadlem,uwazam ze tak samo moze poslugiwac sie rozdzka.To tylko narzedzie w koncu,trzeba po prostu nauczyc sie nim poslugiwac.

 

miewa tez swoje kaprysy jezeli chodzi o wróżenie

 

Prosze nie nadawajmy przedmiotom cech osobowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z postem się zgadzam ale jeżeli chodzi o nicki internetowe to za każdym ukrywa sie człowiek i poprzez nick sie do niego dociera, radiesteta potrafi posługiwać się różdżką problem dotyczy tylko naturalnej która wymaga dodatkowych predyspozycji, piszac o kaprysach miałem na myśli czułość na warunki opisywane w rozdziałach o źródłach błędów i pomyłek w pracach biotronicznych a przedmioty jeżeli się je lubi i ceni wytwarza sie specjalna wieź co powoduje np zwiększoną czułość wahadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli chodzi o nicki internetowe to za każdym ukrywa sie człowiek i poprzez nick sie do niego dociera

 

Ok jak sie wedlug Ciebie dociera?Bez ,,swiadka",slaba jest mozliwosc wykonania tej sztuki,jezeli mowimy o radiestezji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurcze przecież wahadełko nie służy do wróżenia. Wszelki działania związane z wahadełkiem dotyczą przeszłości i teraźniejszości. Jeżeli chcesz wróżyć zajmij się kartami...i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przez takich jak Ty powielają sie wciąż błędy i stereotypy związane z wahadełkiem....!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno. Wahadełko w ręku radiestety służy do wizualizacji i przedstawienia mikrodrgań mięśni, wahadełko jest przedłużeniem ręki i samo w sobie nie ma żadnych właściwości. Równie dobrze można wahać zawieszoną na nitce igłą czy pierścionkiem. Jednak z wahadełkiem trzeba się dobrze czuć, ja wybrałam na początek izis, ale zastanawiam się nad zmiana na karnaka. całe szczęście 1-3 kwietnia znowu targi ezo w łodzi na które się wybieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z wahadełkiem trzeba się dobrze czuć, ja wybrałam na początek izis, ale zastanawiam się nad zmiana na karnaka. całe szczęście 1-3 kwietnia znowu targi ezo w łodzi na które się wybieram :)

 

Moim pierwszym wahadlem byl kasztan na nitce i pracowalo znakomicie,pozniej mialem Izis (do tej pory zreszta na nim pracuje),karnak natomiast sluzy bardziej do prac mentalnych,i jest tez godny polecenia.Wszystko zalezy od tego do czego ma sluzyc wahadlo.Poison,jak kupisz karnaka,nie zapomnij lekko go rozkrecac po pracy i trzymac w skorzanym woreczku zeby ograniczyc emisje promieniowania negatywnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Magick :) Z wahadełkiem dopiero zaczynam swoją przygodę, ale muszę mieć jakieś powołanie, gdyż ciągnie mnie do niego od kilku lat, ale dopiero teraz zdecydowalam sie na pracę z nim. Ja teraz mam izis, czułam, że musze miec wlasnie TO wahadełko. Jendak, jak pozniej przeczytalam, by osiagac prawidlowe wyniki pracujac z izis wymagana jest silna koncentracja. Jak sadzisz cwiczyc na izzis, czy zaczac pracowac na mniej wymagajacym wahadelku? Jakie bys polecil? ps. ja na poczatku "bawilam sie" pierscionkiem na rzemieniu :) pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...