Skocz do zawartości

spadający samolot


pikaczup

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej wiecej juz 5-6 razy w ciagu 5 miesiecy mialam sen - spadajacy po czym rozbijajacy sie samolot.Najczesciej widze jak spada i zazwyczaj zastanawiam sie i boje w ktorym miejscu sie rozbije.Rozbija sie prawie zawsze w poblizu mojego domu.Jeden raz nawet we snie lecialam samolotem,ktory sie rozbija-z tego co pamietam,przezylam.Innym razem samolot wzlatuje i za chwile spada i sie rozbija.Chodzi mi o to,dlaczego te samoloty zawsze spadaja i sie rozbijaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Myślę, że pragniesz wzbić się tak jak samolot ponad przeciętność i urzeczywistnić swoje szczytne ideały i cele. Sądzę, że jeśli on spada to masz może niedopracowany plan działania czy coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miewam taki sen ,może dlatego ,ze często latam samoletem i bardzo się tego boję.Myślę ,że ten sen wynika właśnie ze strachu.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
ja też miewam taki sen ,może dlatego ,ze często latam samoletem i bardzo się tego boję.Myślę ,że ten sen wynika właśnie ze strachu.pozdrawiam

Daga masz racje sen ten może być wynikiem strachu, w podświadomości boisz się latać bo obawiasz się, że stanie się coś złego itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...