Skocz do zawartości

Coś dziwnego...


zazgy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy, mam 23 lata mieszkam w małej miejscowości nie wiem czy to akurat jest ważne ale kiedy byłem młody to przeżyłem śmierć kliniczna miałem 9lat i ponad 5 minut byłem martwy lekarze powiedzieli ze to cud ze nie jestem roślinką minęło parę lat i zacząłem mieć dziwne sny opowiem te które wydaja mi się najdziwniejsze...

 

1 sen: jest w naszej okolicy kościół dosyć stary ja siedziałem w środkowych ławkach i modliłem się tam będąc sam obok mnie znajdował się obraz matki boskiej z dzieciątkiem modląc się czułem ze na mnie patrzy odwróciłem głowę żeby spojrzeć na obraz a ona w tym momecie zaczęła do mnie mówić żebym czegoś nie robił ale kiedy się obudziłem nie pamiętałem czego dokładnie mam nie robić.

 

2 sen: szedłem obok naszego kościoła, znajduje się on na wzniesieniu ja szedłem od samego dołu gdzie jest skarpa tego kościoła na tej skarpie były grobowce zakonnic normalnie tam jest sama ziemia i krzaki idę dalej i spotykam moja siostrę ona łapie mnie za rękę i zmierzamy na cmentarz który jest obok jakieś 0,5 km kiedy ruszamy ja się obracam i widzę jak te zakonnice martwe wstają z grobów i idą za mną ziemia zaczyna pękać a z niej wystrzeliwują światła jasne niebieskie i fioletowe wszystko w jasnych barwach ja się pytam siostry co się dzieje a ona mi odpowiada z uśmiechem na twarzy nie martw się to tylko koniec świata i się obudziłem.

 

3 sen: chyba najgorszy, w śnie niby się budzę kolo mojego pokoju jest pokój najmłodszej siostry słyszę ze ona krzyczy ja wstaje z łóżka biegnę do jej pokoju a tam ona klęczy plecami do mnie z puszczona głowa i słyszę jak płacze klęczała przed ściana na której są meble, meble się paliły cały czas ale nie spalały się to były nie normalne płomienie tylko takie ogniki niekończący się płomień te płomienie otaczały czarną dziurę wyglądała ona cała czarna jakby nicoś ale czułem ze coś tam jest jakaś materia podchodzę do siostry pytam co się dzieje a ona z płaczem mówi zabierz go! pytam kogo i nagle dostaje przedłużka do prądu czułem ze coś małego biega w okół mnie ale nie byłem w stanie tego zobaczyć i co chwile dostawałem czymś w głowę to coś małego i dokuczało mi nie wiedziałem co robić i na drugiej ścianie był obraz matki boskiej klękam przednim i zaczynam się modlić z całych siła patrze na obraz a z jednego oka matki boskiej wypływa czarna smolista krew wszystko ucichło wtedy i się obudziłem.

 

następnego dnia kiedy zbierałem się do spania widziałem jak u mojej siostry drzwi szybko otwarły się i zamkneły a moja siostra już spała rano opowiedziała mi ze śniło jej się jak jakiś stworek ja ciągnął za włosy mówiła ze wiedziała ze coś małego w okół niej biega ale tego cały czas nie widziała tylko jej dokuczał.

 

może ktoś je zinterpretować? to powoli zaczyna robić się nie ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...