Skocz do zawartości

dwie różne wróżby


Marina_14200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem, że tak się nie robi, ale mam poważny problem i napisałam jednocześnie do dwóch wróżek, które wróżą online bezpłatnie. Pierwsza mi odpowiedziała twierdząco na moje pytanie, a druga całkowicie przecząco. Nie wiem co mam o tym myśleć, czy to znaczy, że obie wróżby są w tym momencie nieważne? Proszę o odpowiedź kogoś kto zna się na tym...

 

pozdrawiam

Marina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawia się 2 razy kart na to samo pytanie. Teraz masz jedna poprawna, ta pierwszą, i drugą błędną. :D A która była robiona pierwsza, to sobie sama zgadnij teraz :D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja to troche "pobawilam" sie na viverserum. Najpierw zadzwonilam i wykorzystalam te 15 minut darmowych. Potem wykonalam pare rozmow telefonicznych, raz mowili tak, a raz inaczej. Potem rozmawialam z wrozbitami na czacie. Niektore rzeczy sie zgadzaly, inne...Nie.

Teraz po prostu nie mysle o tym, co mi oni wszyscy powiedzieli.

 

Pierwsza wrozbe otrzymalam tutaj - na forum i rzeczywiscie, cos sie sprawdza :]. I zostalo mi przepowiedziane, ze powrot do mojego bylego jest mozliwy, potem...Kazdy kolejny wrozbita mowil mi, ze on bedzie w moim zyciu, niektorzy, ze jako przyjaciel...Inni, ze bedzie chcial do mnie wrocic.

Pogubilam sie juz ;], dlatego zaluje troche, ze az tylu wrozbitow "wykorzystalam" i tak naprawde chyba zaden z nich nie powiedzial mi do konca prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam serdecznie!

Mam pytanie odnosnie wlasnie wrozb u dwoch tarocistek

Jedna rzecz ktora przepowiedziala ta pierwsza ta drug apodala inna wersje wiec mam metlik w glowie

Moze ktos zna albo byl u Aurelii szymaszkiewicz z Poznania na ulicy Sierakowskiej 9???jesli tak to prosze o opinie!!!

Pozdraiwam cieplo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pyta się nigdy 2 razy o to samo! Przynajmniej nie w krótkich odstępach czasowych... Poza tym karty to nie wyrocznia, tylko wskazówka... Im bardziej będziecie kombinowały (pytanie kilka razy o to samo) tym bardziej wróżby będą przekłamane...karty czy runy zachowają się jak wy- nie fair... poza tym... zawsze istnieje ryzyko zapłaty za takie nieuczciwe podejście do kart czy run... czasem bywają karmiczne.... Prosząc więc o wróżbę róbcie to z głową... Pozdrawiam- I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też tak robiłam że pisałam do dwóch wróżek czasami odpowiedzi były podobne, korzystałam z wróżb na sms, a po jakimś czasie kapnęłam się że najpierw piszą na temat a kolejne smsy to gotowce które już wcześniej dostałam!

np. do spotkania dojdzie za 19 dni. innym razem dostaje identyczny sms jak i wiele innych identycznych także dotyczących innej osoby to samo.

 

dziś napisałam w innej sprawie nie chciałam wróżby, bo czekam na spełnienie się jednej, jedna wróżba się sprawdziła więc czekam na kolejną, napisałam o czymś niezwiązanym z kartami. a pani wróżka sama zaproponowała wróżbę więc trochę ciekawa dałam jej napisać to co widzi. wróżba zupełnie inna, ja do niej że czekam na spełnienie się poprzedniej a ta sie gryzie ze spełnieniem tatmtej więc trzymajmy się jednej wersji.

 

zignorowała mnie i dalej kontunuowała swój przekaz. pomyślałam więc że nie będę płaciła za taką olewkę poza tym zapytałam czy sama by chciała takiego faceta który odstawia coś co mi sie nie podoba a ona na to nic tylko ciagnie wrozbe, jak ja czekam na spelnienie poprzedniej. Wkurzyłam się i zapytałam innej o niego wróżba podobna do tej od 1 wróżki od której wróżby wcale nie chciałam. Też jej napisałam że czekam na spełnienie poprzedniej wróżby a ta to samo, kontunuuje wróżbe a poza tym nie na temat i zero odpowiedzi na pytanie które zadałam, zresztą tak jak u poprzedniej. za chwile smsy gotowce które już kiedyś dostałam więc przestałam pisać.

 

Gotowce gotowcami, ale niektóre rzeczy piszą normalnie i 1 wróżba się sprawdziła. Taka na której mi zależało. Inne też się sprawdzały ale nie zawsze. Nie wiem o co chodzi tym wróżkom. fakt może żle zrobiłam że pytałam 2 naraz, ale dziś wcale nie chciałam wróżby od tej pierwszej! Bo jestem nastawiona na wydarzenia które wróżyły jakiś czas temu, i konsekwentnie trzymam się wskazówek jakie mi udzieliły, więc sama robi mi MĘTLIK w głowie to jest po prostu chore. te wydarzenia jeszcze się nie wydarzyły a ona mi wróży już nowe zupełnie inne dotyczące innego faceta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clear Strasznie zagmatwana ta Twoja opowieść... A wróżki na smsy to nie jest dobry pomysł....Tylko tak mogę podsumować całą tą wypowiedź... Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...