Skocz do zawartości

Wstępne informacje LEKTURA OBOWIĄZKOWA przed utworzeniem portretu


NeoNówka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o Tarotowym Portrecie Psychologicznym.

 

Dział ma służyć nauce i wymianie doświadczeń tylko i wyłącznie w temacie Tarotowego Portretu Psychologicznego.

 

Każdy obowiązany jest samodzielnie sporządzić swój portret oraz go zinterpretować i dopiero wówczas mogą interpretować go inni.

 

Wszelkie prośby o sporządzenie i interpretację portretu nie będą akceptowane w żaden sposób i nie będą dopuszczane do publikacji.

 

Konstrukcja i wstępne informacje zamieszczone są tutaj:

http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/32050-portret-psychologiczny.html

 

Jeżeli stwierdzicie, że konieczne jest stworzenie tematu, który będzie od początku poruszał problem samej konstrukcji portretu, ja jestem otwarta na tego typu propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że lepiej byłoby tworzyć tematy w formie np pozycja pierwsza mag i tu omawianie tej Karty na danej pozycji, czy lepiej ogólnie np pozycja pierwsza i tam rozmowy o wszystkich Kartach po kolei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że opcja pierwsza jest bardziej przejrzysta, pomimo tego, że będzie więcej postów

 

pod każdą pozycją, np pozycja pierwsza mag mogłyby się tworzyć rozmowy, dyskusje, z których wszyscy uczestnicy mogliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na dany temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem za pierwszą opcją.

Będzie to zdecydowanie wygodniejsze i łatwiej będzie można odnaleźć daną kartę na danej pozycji :)

 

Popieram ten pomysł, niemniej jednak zdecydowanie brakuje mi tutaj kart odwróconych, a z tego co wiem mają również kluczowe znaczenie w portrecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że jak na razie widzę więcej czytających niż udzielających się w dyskusji. Czy sądzicie, że większą mobilizacją do rozmów byłoby ograniczenie możliwości czytania i pisania tylko dla super userów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bardzo mnie smuci fakt, że tak mało użytkowników bierze czynny udział w interpretacji portretu... hmm... czemu? czyżby brak zainteresowania? :mutny:

Miło by było zobaczyć większą ilość uczestniczących i ich interpretację...:placze:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadząc po ilości odwiedzin poszczególnych wątków jest więcej czytających. Może jednak Ktoś dołączy do dyskusji o Kartach?

 

Skończymy pozycje pierwszą i może byśmy się wzięły za coś bardziej problematycznego? Może powiedzcie, która pozycja sprawia najwięcej kłopotów i wspólnie bysmy ją przerobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, chętnie :)

Coś monika88 wspominała, że przydałoby się omówić pozycje odwrócone... hmm...od siebie mogę dodać, że pozycja 4 jest na ogół dość problematyczna, bo przedstawia lęki i kompleksy często nieuświadamiane...

co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jeśli chcesz Patsy to poruszaj problem odwróconych. Byle nie porządek był w wątkach tematycznie, a pozycje odwrócone są jak najbardziej wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patsy super, że dołączyłaś do nas :)):jupi:

Ja jestem jak najbardziej za odwróconymi... musimy tylko wyraźnie zaznaczyć w danym wątku, że konkretna informacja, tyczy się karty odwróconej czyli takiej, która występuje 2 razy w danym portrecie (od pozycji 1 do 6):_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy ale w portrecie jeśli Karta pojawia się 2 razy traktujemy ją jako odwróconą.

 

ja zawsze rozkladam z jednej talii,wiec nie moga sie karty powtorzyc,nie slyszalam o tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...