Jump to content

woda, łódź, gwałt, smutek miłośc, dwaj mezczyzni

Recommended Posts

ten sen jest trochę zagmatwany. śniło mi się ze zostałam zgwałcona przez właściciela łodzi nie widziałam czynu ale o nim wiedziałam. Następnego dnia siedziałam w kawiarni gdzie było dwóch kelnerów, jeden z nich bardzo był niemiły dla mnie ale gdy dowiedział się co mi się przytrafiło zmienił zachowanie wobec mnie. W końcu wyszło tak ze się zakochaliśmy w sobie ale ten właściciel łodzi ciągłe gdzieś miedzy nami był. smutek i miłośc, lek-co moze oznaczac ten sen? prosze o interpretacje i z gory dziekuje

Sznapsikowa

gwałt oznacza szczęście smutek oznacza radość i pojednanie się z przeciwnikami jeśli chłopak we śnie zakochał się w tobie to oznacza to iż dzięki komuś doznasz korzyści ogólnie sen wróży powodzenie;)

pozdrawiam:)

Guest Vanilia22

Lila

Mam pytanie odnoszące się do Ciebie. Jakie są Twoje relacje z mężczyznami? Czy jesteś z nich zadowolona?

Sznapsikowa. Nie sztuką odwoływać się do sennika, gdzie każdy może sobie sprawdzić znaczenie. Tutaj interpretujemy nie tylko na podstawie samych symboli ale dziekuję ci za pomoc w interpretacjach i prosze o większy wisiłek intelektulany.

Pozdrawiam:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...