Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację i wskazówki.


Catharsis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

 

Chciałabym wiedzieć, czy jest w ogóle możliwy udany związek między nami? Moja data ur. 12.08.1985, mojego partnera 08.06.1982. Wiem, że obydwoje jesteśmy 7 z drogi życia.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Catharsis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

 

Numerologicznie dwie 7 na pierwszy rzut to dopasowanie ok :) Związkiem karmicznym nie jesteście. Ale Pan jest chyba bardziej takim lekkoduchem niż Ty, nie? ;) Z numeorlogii wynika, że wolność jest dla niego ważna, podróżowanie, poznawanie... W przeciwieństwie do Ciebie, więc jedynie tutaj może byc mały rozdźwięk.

 

Oboje macie wazną karme do spełnienia w życiu - jesteście 7/16. Przed chwilą o tej karmie pisałam, więc wybacz, ale wkleje swoje zapiski ;)

> 7/16 to karma miłości, więc na pewno nie będzie beztrosko... Karma ta niesie za soba lekcję zrozumienia istoty rzeczy związku, istoty rzeczy uczuć, istoty miłości. Będziecie napotykać takie sytaucje, które będą tworzyć możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego: a więc mogą to być problemy z pracą, czeste wyjazdy, brak czasu, nadgodziny itp., które przekładają się bezposrednio na związek... Bardzo często nastepuje tutaj kolizja miedzy rodzina a kariera, partnerzy sa oddaleni odlegloscia.

 

16 niesie ze sobą informację, ze nalezy zwrocic szcegolna uwage na zwiazki, aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu. Powinno się ustalic priorytety, nie w oparciu o sowje cele, swoje dazenia, ale o milosc do drugiej osoby. Jest to trudna lekcja miłości. Jeśli napotykacie na problem, to pamietajcie, ze nerwy tutaj nie pomoga, trzeba zaakceptowac dany stan rzeczy. Obwinianie, wymaganie od partnera czegos, stawianie warunkow - nic nie da. Trzeba z czegos zrezygnowac, dac upostw swojemu ego, na rzecz milosci. Naparwde nie nalezy podejmowac pochopnych decyzji.

 

 

Wspólnie możecie mieć ciekawy, przygodowy związek... Na pewno nie będziecie się ze sobą nudzić :)

 

Więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak - udany związek jest możliwy :) Trzebe jednak pamietać, że, szczególnie w Waszym przypadku, miłość jest trudna.

 

 

Pozdrawiam i życze powodzenia :)

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...