Skocz do zawartości

Ćwiczenie hobby'styczne :P - ZAKOŃCZONE


Veroniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Na odmianę ćwiczenie dotyczące tego co lubię :P

 

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ?

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ?

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ?

 

Chyba aż tak trudno nie będzie , jeśli chodzi o muzykę to po prostu postarajcie się wyczytać

z kart czy wolę jakąś szybszą czy może wolną i refleksyjną. A sporty no to wiecie dużo jest różnych ale może coś ktoś trafi :zeby_na:

 

Powodzenia

Odpowiedź dam w czwartek :bukiet:

Edytowane przez NeoNówka
dopisek o zakończeniu dodany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Muzyka refleksyjna, spokojna, melancholijna, marzycielska ale tez lubisz słuchac takiej muzyki jak The Doors (wisielec, giermek kielicha, 7 kielichów)

2. Kryminały (2 buławy, 10 mieczy, as mieczy)

3. Gry zespołowe np. piłka ręczna, plażowa, koszykówka. (10 kielichów, giermek buław, sąd)

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ?

4 Mieczy + 4 Kielichów + Królowa Mieczy

 

hmmm muzyka spokojna wymagająca skupienia i wyciszenia, taka, którą najlepiej słucha się w samotności, odpoczywając. Potrafiąca pobudzić marzenia.

 

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ?

8 Buław + Cesarzowa + Paź Mieczy

 

Kryminały, książki gdzie należy szukać odpowiedzi, rozwiązania. Nie mniej jednak poruszające ważne kwestie. Nie banalne a takie, które wymagają myślenia i rozwiązywania intryg, zagadek.

 

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ?

Papież + 4 Monet + 3 Monet

ojjj :) ciężka sprawa. Może biegi, może spacery? Joga? wyciszenie, skupienie się, rozwijające swoje ambicje ale wymagające dużo pracy i cierpliwości.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odmianę ćwiczenie dotyczące tego co lubię :P

 

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ? Koło,Rydwan,Siła...Myślę,że kochasz muzykę i bez niej nie wyobrażasz sobie życia...jest dla Ciebie bardzo ważna...zmieniasz muzykę w zależności od nastroju...raz wolisz coś szybkiego raz wolnego,ale chyba jednak taką ,którą preferujesz to szybkie i mocne uderzenie...

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ? 6 pucharów...to chyba książki w których jest wspólne obdarowywanie się bohaterów...dawania szansy,możliwości podniesienia się....

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ? Rycerz mieczy...sport uprawiany na świeżym powietrzu,jazda konna,biegi...dołożyłabym szermierkę...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ?

tempo/rytm - kapłan - wolne,spokojne

w jaki nastrój wprawia - 5 monet - może lekko depresyjny - ale tu znów orkiestra mi się kojarzy (Bo katedra na obrazku)

w jakim celu słuchasz (wiem że można słuchać bez celu :)) - rycerz pucharów - refleksja, uspokojenie

ewentualny tekst o czym mówi - 5 buław - o walce,trudach życia,miłości

Ogólnie kojarzy mi się z muzyką klasyczną(melodyjna,bez słów), orkiestrową lub metal symfoniczny

 

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ?

charakter powieści - Qbuław - akcja toczy się wartko, energicznie, pewnie wielowątkowe

temat/kategoria - głupiec - przygodowe, jakaś wędrówka

w jakim świecie toczy się akcja - 9monet - nierealny

fabuła ogólnie: as puch - 7puch - 6mieczy - bohater żyje w harmonii ze światem lub zako****e się, potem odbywa podróż w celu zdobycia obiektu pożądania, poznaje nowe krainy,dokonuje wyborów, w końcu chce uciec od problemów/odpocząć

bohater ogólnie: jest raczej samotny, uczy się czegoś (paź monet);charakter: początkowo - X koło fortuny, na końcu XX sąd - rozwija się, początkowo jest zamknięty na inne punkty widzenia, później otwiera się/dojrzewa

Ogólnie kojarzą mi się książki fantastyczne, science-fiction

 

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ?

charakter -10mieczy - szybkie, dynamiczne

Cel - zabawa czy kształtowanie sylwetki, itp.? -6puch - zabawa

Sport w grupie czy indywidualnie? - Qpuch - samodzielne

z jakim żywiołem związane -3 miecze- powietrze

gdzie - na hali czy napowietrzu - 10 monet - na powietrzu

czy używasz jakichś przyrządów np. narty,piłka - 4 buławy - nie

czy związane ze zwierzem np.jazda konna - pustelnik - nie

jaka karta najlepiej opisuje ten sport -diabeł- coś z łańcuchem tj.motor,rower(gdyby wcześniej nie wyszło, że bez sprzętu)

Może jogging, a diabeł to uzależnienie od sportu ;)

 

Do każdego działu muzyka/książka/sport rozbiłam osobne rozdania kart,więc karty mogą się powtarzać.

Chciałam ograniczyć się do głównych pytań, ale w końcu wpisałam też te dodatkowe. :_zawstydzony: Wiem, że więcej nie znaczy lepiej, ale mi tak samo wychodzi.. Mam nadzieję,że zwięzłe odpowiedzi :)

Czekam na wyniki i inne interpretacje :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. muzyka jaką lubisz? - wieża, 2 mieczy. świat - tzw. ostra muza i to głośna, nawet powiedziałabym psychodeliczna. Najbardziej szanujesz wykonawców zagranicznych. Lubisz także dźwięki muzyki etnicznej.

2. jakie książki czytasz? -Rydwan, Rycerz mieczy, 9 buław - przygodowe-podróżnicze.

3. Jakie sporty ludbisz? - Królowa Mieczy, 5 denarów, As denarów - sporty indywidualne, które nie wymagają zaopatrzenia się w sprzęt kosztujący kilka tysiaków co sezon. Na pewno pływanie i turystyka górska.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Muzyka refleksyjna, spokojna, melancholijna, marzycielska ale tez lubisz słuchac takiej muzyki jak The Doors (wisielec, giermek kielicha, 7 kielichów)

2. Kryminały (2 buławy, 10 mieczy, as mieczy)

3. Gry zespołowe np. piłka ręczna, plażowa, koszykówka. (10 kielichów, giermek buław, sąd)

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ?

4 Mieczy + 4 Kielichów + Królowa Mieczy

 

hmmm muzyka spokojna wymagająca skupienia i wyciszenia, taka, którą najlepiej słucha się w samotności, odpoczywając. Potrafiąca pobudzić marzenia.

 

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ?

8 Buław + Cesarzowa + Paź Mieczy

 

Kryminały, książki gdzie należy szukać odpowiedzi, rozwiązania. Nie mniej jednak poruszające ważne kwestie. Nie banalne a takie, które wymagają myślenia i rozwiązywania intryg, zagadek.

 

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ?

Papież + 4 Monet + 3 Monet

 

ojjj :) ciężka sprawa. Może biegi, może spacery? Joga? wyciszenie, skupienie się, rozwijające swoje ambicje ale wymagające dużo pracy i cierpliwości.

 

 

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ? Koło,Rydwan,Siła...Myślę,że kochasz muzykę i bez niej nie wyobrażasz sobie życia...jest dla Ciebie bardzo ważna...zmieniasz muzykę w zależności od nastroju...raz wolisz coś szybkiego raz wolnego,ale chyba jednak taką ,którą preferujesz to szybkie i mocne uderzenie...

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ? 6 pucharów...to chyba książki w których jest wspólne obdarowywanie się bohaterów...dawania szansy,możliwości podniesienia się....

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ? Rycerz mieczy...sport uprawiany na świeżym powietrzu,jazda konna,biegi...dołożyłabym szermierkę...

 

Jakiego rodzaju muzyka mnie pociąga ?

tempo/rytm - kapłan - wolne,spokojne

w jaki nastrój wprawia - 5 monet - może lekko depresyjny - ale tu znów orkiestra mi się kojarzy (Bo katedra na obrazku)

w jakim celu słuchasz (wiem że można słuchać bez celu :)) - rycerz pucharów - refleksja, uspokojenie

ewentualny tekst o czym mówi - 5 buław - o walce,trudach życia,miłości

Ogólnie kojarzy mi się z muzyką klasyczną(melodyjna,bez słów), orkiestrową lub metal symfoniczny

 

Jakie książki najczęściej czytam (chodzi o fabułę) ?

charakter powieści - Qbuław - akcja toczy się wartko, energicznie, pewnie wielowątkowe

temat/kategoria - głupiec - przygodowe, jakaś wędrówka

w jakim świecie toczy się akcja - 9monet - nierealny

fabuła ogólnie: as puch - 7puch - 6mieczy - bohater żyje w harmonii ze światem lub zako****e się, potem odbywa podróż w celu zdobycia obiektu pożądania, poznaje nowe krainy,dokonuje wyborów, w końcu chce uciec od problemów/odpocząć

bohater ogólnie: jest raczej samotny, uczy się czegoś (paź monet);charakter: początkowo - X koło fortuny, na końcu XX sąd - rozwija się, początkowo jest zamknięty na inne punkty widzenia, później otwiera się/dojrzewa

Ogólnie kojarzą mi się książki fantastyczne, science-fiction

 

Jakiego rodzaju sporty lubię uprawiać ?

charakter -10mieczy - szybkie, dynamiczne

Cel - zabawa czy kształtowanie sylwetki, itp.? -6puch - zabawa

Sport w grupie czy indywidualnie? - Qpuch - samodzielne

z jakim żywiołem związane -3 miecze- powietrze

gdzie - na hali czy napowietrzu - 10 monet - na powietrzu

czy używasz jakichś przyrządów np. narty,piłka - 4 buławy - nie

czy związane ze zwierzem np.jazda konna - pustelnik - nie

jaka karta najlepiej opisuje ten sport -diabeł- coś z łańcuchem tj.motor,rower(gdyby wcześniej nie wyszło, że bez sprzętu)

Może jogging, a diabeł to uzależnienie od sportu ;)

 

1. muzyka jaką lubisz? - wieża, 2 mieczy. świat - tzw. ostra muza i to głośna, nawet powiedziałabym psychodeliczna. Najbardziej szanujesz wykonawców zagranicznych. Lubisz także dźwięki muzyki etnicznej.

2. jakie książki czytasz? -Rydwan, Rycerz mieczy, 9 buław - przygodowe-podróżnicze.

3. Jakie sporty ludbisz? - Królowa Mieczy, 5 denarów, As denarów - sporty indywidualne, które nie wymagają zaopatrzenia się w sprzęt kosztujący kilka tysiaków co sezon. Na pewno pływanie i turystyka górska.

 

Jak widzicie dużo trafień ! Dzięki za udział ! :) Wszystkich obdaruje jeszcze punktami reputacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...