Skocz do zawartości

Zabić swoje dziecko...


misiaiviki

Rekomendowane odpowiedzi

Pomógłby mi ktoś zinterpretować mój sen? Nie mogę o nim zapomnieć i boję się, że może stać się coś złego mojemu synkowi.

Mianowicie śniło mi się, że ktoś (nie mam pojęcia kto) kazał mi z pistoletu strzelać do mojego niespełna 3 letniego synka i go zabić. Nie kojarzę też dlaczego niby miałam to robić. Strzelałam do niego, w klatkę piersiową, w główkę, a on cały czas żył i patrzył się na mnie takim dziwnym wzrokiem.

To było naprawdę okropne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopiero wróciłem z wyjazdu służbowego i już Ci odpowiadam.

Zastanawiałem sie co moze oznaczac twój sen, nie zgadzam się że dotyczy nawrotu choryby a wręcz odwrotnie coś definitywnie się zakończy jakieś problem lub problemy a może ten sen dotyczy końca twoich obaw o zdrowie dziecka. Strzelasz do niego w klatkę piersiową i głowę a czy to nie jest to porostu twoja nadgorliwośc i nadopiekuńczość tak jakbyś wyolbrzymiała najmniejsze kichniecie swojego syna i zaraz badasz mu gorączkę i nasłuchiwała oddechu czy oby nie ma załozonych płuc tak mi się to kojarzy bo dla mnie w tym śnie najważniejszym symbolem jest spojrzenie twojego syna tak jakbyś swoją nadopiekunczością przerywała mu najfajniejszą zabwę muwiąc " synku nie biegaj bo się zgrzejesz (to ta głowa) i się przeziębisz (to ta klatka piersiowa) a jego spojrzenie to porostu odpowiedź "mamo nie przesadzaj ja poprostu się świetnie bawię".

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...