Skocz do zawartości
Arshi

Wróżki allegro

Rekomendowane odpowiedzi

werona
Korzystałam ostatnio z usług wróżki o nicku "ezoterapia".

Obszerna, szczegółowa wróżba, opis bieżącej sytuacji i osób, o które pytałam tak idealnie oddający rzeczywistość, że byłam w szoku... przyszłość będę mogła zweryfikować za jakiś czas, ale po opisie bieżącej sytuacji muszę przyznać, że jestem od wrażeniem...

Trochę czasu minęło i mogę weryfikować - wróżba była z końcem 2015 roku, na czas 1-2 lata. Teraźniejszość była opisana tak trafnie, że byłam w szoku, w taką (jak opisała) przyszłość - nie wierzyłam, bo wydawała się kompletnie niemożliwa... Wróżba zaczęła się realizować na początku tego roku - 100% trafności opisu przyszłości.

W tej chwili nie korzystam z porad żadnej innej wróżki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ezopola

W tej chwili nie korzystam z porad żadnej innej wróżki.

a tutejsza Rogi, to nie jest inna Wróżka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
werona
a tutejsza Rogi, to nie jest inna Wróżka?

Temat dot. wróżek z allegro i o tym pisałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
galandriel

Ja skorzystałam kiedyś z usług Wróżbity Wojciecha, interpretacja teraźniejśzości jak najbardziej prawdziwa, niestety z wizji przyszłości nic się nie sprawdziło.

Korzystał może ktoś z usług wróżki Vitalisy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paaweł

Osobiście mogę potwierdzić ,że wróżki z Allegro to jedna wielka ściema .Rytuały miłosne jak i oczyszczanie szczerze odradzam .

Nie polecam również tych stron : mysticum i magicznerytuały

zgodnie z doszukaniem się pewnych osób są to strony jednej osoby . Szerokie info na temat w/w stron jest na gazeta.pl

Pod tym linkiem ,są opinie osób które są pewnie ,że obie strony są tej samej osoby .Opinie i cała historia tego pana pod tą stroną :

http://forum.gazeta.pl/forum/w,25247,164952788,164952788,mysticum_pl_prosze_o_opinie.html

W załączniku przykładowy screen z w/w strony .Przestrzegam wszystkie osoby i wiem ,że zdesperowanie są w stanie sięgnąc po wszystkie metody ,aby naprawić swój problem życiowy .Być może są i strony i metody które naprawde działają ,ale obie powyżej pomijajcie ,bo to jest zwykłe naciąganie.

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrófka

Większość takich wróżek to ściema, ludzie, na jakim świecie wy żyjecie? Przecież to sposób na zarobek, a kto się szczypie, że goowno umie? skoro panuje przekonanie, że wystarczy ułożyć karty i wrzucić ze ściągi znaczenia. Dobra wróżka ma swój gabinet i nie potrzebuje allegro do lansu. Cała reszta tam się produkuje, może z małymi wyjątkami, tym bardziej, że za nietrafioną wróżbę kompletnie nic takiej nie można zrobić,. Może fedback tylko, ale to na ogół ludzie się boją, żeby im czarownica nie nasrała. Bo one taką atmsoferę "tajemnej wiedzy" stwarzają. Taka jest prawda. 

A ten facet o którym mówisz - no to co, że ma 2 strony - może mieć i 200. Jak jest skuteczny i uczciwy to co komu do tego. Jak nie jest skuteczny to warto ostrzec, ze to oszustwo. Tylko ja przeczytałam cała tamtą gadkę i nie ściemniaj, że tylko o niego chodzi, bo dyskusja tyczyła i innych, a głównie innego oszusta, ściganego przez policje.

A ty widzę jesteś cięty na niego, ale sam spójrz na siebie czy lepszy jesteś  - skoro korzystasz z uroków miłosnych, to znaczy, że usiłujesz wpłynąć na inna osobę wbrew jej woli. Nie oceniam cię, lecz jeśli przygania kocioł garnkowi a sam smoli... to musi się liczyć że i jemu jego sadze wytkną ;p 

• Lubię to! 2
  • Dobre! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi