Skocz do zawartości

Papierosy ciąża krew


ojPaulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałam dzisiaj taki sen i dziwne jest to, że pamiętam bardzo dużo szczegółów, co na ogół mi się nie zdarza:

 

w jakimś ciemnym pokoju siedział jakiś mężczyzna i miał na stole dwie doniczki, w jednej była jakaś roślinka, a w drugiej sama ziemia. Wziął do ręki taką szklaną płytkę na której była krew, a potem popatrzył na tą drugą doniczkę i z niej nagle wyrosła taka duża roślina. Potem wybiegł z pokoju i to już byłam ja i poszłam do jakiegoś pomieszczenia pisać coś na jakiś takim starym papierze, a stamtąd nie wiem jak, przedostałam się do pokoju w którym byli ludzie których częściowo znałam i leżałam na podłodze, bo byłam w ciąży. Potem wyszliśmy na zewnątrz. Była taka piękna pogoda i dużo drzew. Mówiłam coś do ojca mojego dziecka, ale nie widziałam twarzy. Powiedziałam mu coś w styl: jestem w zaawansowanej ciąży już nic nie da się zrobić. Potem odeszłam i stanęłam w jakimś kółeczku z grupką ludzi i zaczęliśmy wszyscy palić papierosy. Nagle podszedł facet, z którym w rzeczywistości mnie coś tam coś tam łączy i jakaś koleżanka mówi: jej przecież jesteś w ciąży, rzuć to. A ja nagle jakbym zaczęła płakać, rzuciłam tego papierosa i odwróciłam się i zaczęłam szybko iść i wiem, że wtedy myślałam o tym, że ten facet dowiedział się o wszystkim..

 

 

Hehe byłabym wdzięczna jeśli ktoś pomógłby mi to zinterpretować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...