Skocz do zawartości

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011 - ZAKOŃCZONE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie?

2. Gdzie się odbyło?

3. Jaka panowała atmosfera?

4. W jaki sposób się poznaliśmy?

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? mag odwócony,rycerz kielichów,6 denarów

w sprawie pomocy duchowej lub finansowej

2. Gdzie się odbyło? as bulaw, glupiec 8 bulaw

bylas tam po raz pierwszy, zupelnie czulaś się zagubiona,to bylo w jakimś wysokim budynku

3. Jaka panowała atmosfera? wisielec, cesarz,8 denarów

bylaś tam pomimo swojej niechęci do tego spotkania, osoba byla bardzo slużbowa

4. W jaki sposób się poznaliśmy? diabel odwrócony,rydwan odwrócony,9 mieczy odwrócone

poznaliście się w podróży

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? ...9 denarów,król buław....świętowania z okazji jakiejś wygranej,nieoczekiwanego zysku,awansu...nowej posady...to spotkanie miałaś z mężczyzną..lub z Jego powodu

2. Gdzie się odbyło?....4 mieczy,5 pucharów...łooo matko...w miejscu gdzie można odpocząć... napić się...raczej siedzące miejsce...może kawiarnia ...pub,niedaleko mogła być jakaś woda...rzeczka...

3. Jaka panowała atmosfera?...9 pucharów,król denarów...radosna atmosfera..korzystania z uroków życia,zaspakajanie zmysłów...

4. W jaki sposób się poznaliśmy? ...Wisielec.Wieża,...w sposób niefortunny...kiedy coś się komuś zawaliło i osoba ta znalazła się w sytuacji ,gdzie nie była w stanie nic zrobić...

 

nie pasują w tym wszystkim 4m i 5p...więc tak sobie pomyślałam,że ktoś może uwolnił się od jakiegoś związku uczuciowego....chyba popłynęłam...sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie...:mysli:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? as mieczy, 3 miecze -> Cesarz - w celu wyjaśnienia nieporozumień może i pojednania albo w celu pocieszenia kogoś gdy mu źle było

2. Gdzie się odbyło? giermek mieczy, 5 kielichów -> Świat - w romantycznym miejscu, może blisko wody na powietrzu, Pan tu wymyślił by odpowiednie było

3. Jaka panowała atmosfera? 6 buław, Słońce -> Cesarzowa - atmosfera radosna, pani poczuła się szczęśliwa, korzystanie z przyjemności, Pan zdobył Panią ? :)

4. W jaki sposób się poznaliśmy? 7 monet, 2 kielichy -> Rydwan - w podróży, może poprzez pracę albo przez znajomych.

 

Ciekawe ile z tego prawdy mi wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim celu odbyło się spotkanie?

8 Monet + Cesarz + Kochankowie

 

Zaręczyny? świętowanie z jakiejś ważnej przyczyny, zainicjowane przez Pana, który poczuł się pewnie i chciał wszystkim ogłosić swój wybór.

 

2. Gdzie się odbyło?

Rycerz Kielichów + 9 Kielichów + 9 Monet

 

bardzo emocjonalnie Pan był związany z tym miejscem. woda, jezioro ... dużo jedzenia i picia, sporo zaproszonych osób. Piękne miejsce. No nie wiem restauracja w pięknej okolicy z widokami na przyrodę?

 

 

3. Jaka panowała atmosfera?

6 Buław + Król Kielichów + Rycerz Mieczy

 

Pan się czuł wielce zaszczycony, że przybyli goście, był rozemocjonowany i trzymał wszystko w tajemnicy. Było bardzo uroczyście.

 

4. W jaki sposób się poznaliśmy?

2 Mieczy + 4 Mieczy + Siła

 

Poturbowani obydwoje na maxa, skaleczeni przez poprzednie doświadczenia życiowe, samotni i opuszczeni ale pełni sił i nadziei na lepsze jutro. W takich okolicznościach się poznaliście.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? SĄD BOŻY, GIERMEK MONET, 8 MONET – rozpoczęcie jakiejś znajomości, porozumiewanie się, przy okazji zaznaczają mi się tu takie relacje „rodzinne”, pozostałe karty mogą potwierdzać, że spotkanie dotyczyło spraw zawodowych lub nauki, dokształcania się, studiowania jakiegoś tematu, zdobywania wiedzy. Osoba z którą odbyło się spotkanie to ktoś młody, spokojny, niezależny i inteligentny – może student. Ostatnia karta potwierdza, że spotkanie dotyczyło poszerzania wiedzy i być może jakiś dokumentów, materiałów z tym związanych.

2. Gdzie się odbyło? 4 MIECZY, 7 BUŁAW, 2 MONET – miejsce gdzie mogliście wygodnie usiąść, odpocząć, dużo działo się wokół, było jakieś zamieszanie, rozrywkowe miejsce, może była nawet walka o miejsce siedzące hihihi, a skoro monety to stawiam na pub, restauracje, knajpa gdzie grała muzyka.

3. Jaka panowała atmosfera? 8 KIELICHÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW, ŚWIAT – obstawiam, że widzieliście się pierwszy raz, na początku było takie wyczekiwanie jak będzie, troche znudzenie, konieczność cierpliwego czekania, potem bardzo pozytywne emocje i uczucia towarzyszyły temu spotkaniu, takie wzajemne oczarowanie, przyjacielska bardzo ciepła atmosfera, rozgadanie na wiele interesujących, bardzo różnych tematów, choć może z Twojej strony to bardziej zasłuchanie tą drugą osobą, połączyły was jakieś fajne duchowe, przyjacielskie więzi… hmmm rozumienie się bez słów.

4. W jaki sposób się poznaliśmy? CESARZOWA, 4 BUŁAW, KAPŁAN – no tu mam największy problem, ale spróbuje… jakieś pomieszczenie, budynek – pałac, kościół, albo muzeum hmmm… Cesarzowa i 4 Buław… to jakaś oferta „matczynej” pomocy, taka opiekuńczość ze strony kobiety – zapewne to Ty się pokazałaś jako Cesarzowa, tak jakby inicjatywa poznania, pomocy, wyszła od Ciebie. Skoro spotkanie dotyczyć mogło spraw zawodowych lub dokształcania to może tego dotyczyła Twoja pomoc. Kapłan kojarzy mi się tu z jakimś duchowym powiernikiem, kimś kto uczy i wiedzę przekazuje, po raz kolejny zaznacza się nauka, edukacja i przekazywanie wzorców i przekonań. Nie do końca pasują mi tu więzi rodzinne skoro było to pierwsze spotkanie… chyba, że to jakiś kuzyn którego wcześniej nie znałaś ;-))

Ostatnie pytanie przysporzyło mi najwięcej dylematów, ale zobaczymy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? mag odwócony,rycerz kielichów,6 denarów

w sprawie pomocy duchowej lub finansowej

2. Gdzie się odbyło? as bulaw, glupiec 8 bulaw

bylas tam po raz pierwszy, zupelnie czulaś się zagubiona,to bylo w jakimś wysokim budynku

3. Jaka panowała atmosfera? wisielec, cesarz,8 denarów

bylaś tam pomimo swojej niechęci do tego spotkania, osoba byla bardzo slużbowa

4. W jaki sposób się poznaliśmy? diabel odwrócony,rydwan odwrócony,9 mieczy odwrócone

poznaliście się w podróży

 

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? ...9 denarów,król buław....świętowania z okazji jakiejś wygranej,nieoczekiwanego zysku,awansu...nowej posady...to spotkanie miałaś z mężczyzną..lub z Jego powodu

2. Gdzie się odbyło?....4 mieczy,5 pucharów...łooo matko...w miejscu gdzie można odpocząć... napić się...raczej siedzące miejsce...może kawiarnia ...pub,niedaleko mogła być jakaś woda...rzeczka...

3. Jaka panowała atmosfera?...9 pucharów,król denarów...radosna atmosfera..korzystania z uroków życia,zaspakajanie zmysłów...

4. W jaki sposób się poznaliśmy? ...Wisielec.Wieża,...w sposób niefortunny...kiedy coś się komuś zawaliło i osoba ta znalazła się w sytuacji ,gdzie nie była w stanie nic zrobić...

 

nie pasują w tym wszystkim 4m i 5p...więc tak sobie pomyślałam,że ktoś może uwolnił się od jakiegoś związku uczuciowego....chyba popłynęłam...sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie...:mysli:

 

Sobotnie spotkanie wieczorową porą 5.III.2011

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? as mieczy, 3 miecze -> Cesarz - w celu wyjaśnienia nieporozumień może i pojednania albo w celu pocieszenia kogoś gdy mu źle było

2. Gdzie się odbyło? giermek mieczy, 5 kielichów -> Świat - w romantycznym miejscu, może blisko wody na powietrzu, Pan tu wymyślił by odpowiednie było

3. Jaka panowała atmosfera? 6 buław, Słońce -> Cesarzowa - atmosfera radosna, pani poczuła się szczęśliwa, korzystanie z przyjemności, Pan zdobył Panią ? :)

4. W jaki sposób się poznaliśmy? 7 monet, 2 kielichy -> Rydwan - w podróży, może poprzez pracę albo przez znajomych.

 

Ciekawe ile z tego prawdy mi wyjdzie :)

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie?

8 Monet + Cesarz + Kochankowie

 

Zaręczyny? świętowanie z jakiejś ważnej przyczyny, zainicjowane przez Pana, który poczuł się pewnie i chciał wszystkim ogłosić swój wybór.

 

2. Gdzie się odbyło?

Rycerz Kielichów + 9 Kielichów + 9 Monet

 

bardzo emocjonalnie Pan był związany z tym miejscem. woda, jezioro ... dużo jedzenia i picia, sporo zaproszonych osób. Piękne miejsce. No nie wiem restauracja w pięknej okolicy z widokami na przyrodę?

 

 

3. Jaka panowała atmosfera?

6 Buław + Król Kielichów + Rycerz Mieczy

 

Pan się czuł wielce zaszczycony, że przybyli goście, był rozemocjonowany i trzymał wszystko w tajemnicy. Było bardzo uroczyście.

 

4. W jaki sposób się poznaliśmy?

2 Mieczy + 4 Mieczy + Siła

 

Poturbowani obydwoje na maxa, skaleczeni przez poprzednie doświadczenia życiowe, samotni i opuszczeni ale pełni sił i nadziei na lepsze jutro. W takich okolicznościach się poznaliście.

Ona77 w pkt. 4 jest pół prawdy..Pan czuł się poturbowany :)

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? SĄD BOŻY, GIERMEK MONET, 8 MONETrozpoczęcie jakiejś znajomości, porozumiewanie się, przy okazji zaznaczają mi się tu takie relacje „rodzinne”, pozostałe karty mogą potwierdzać, że spotkanie dotyczyło spraw zawodowych lub nauki, dokształcania się, studiowania jakiegoś tematu, zdobywania wiedzy. Osoba z którą odbyło się spotkanie to ktoś młody,spokojny, niezależny i inteligentny – może student. Ostatnia karta potwierdza, że spotkanie dotyczyło poszerzania wiedzy i być może jakiś dokumentów, materiałów z tym związanych.

2. Gdzie się odbyło? 4 MIECZY, 7 BUŁAW, 2 MONETmiejsce gdzie mogliście wygodnie usiąść, odpocząć, dużo działo się wokół, było jakieś zamieszanie, rozrywkowe miejsce, może była nawet walka o miejsce siedzące hihihi, a skoro monety to stawiam na pub, restauracje, knajpa gdzie grała muzyka.

3. Jaka panowała atmosfera? 8 KIELICHÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW, ŚWIATobstawiam, że widzieliście się pierwszy raz, na początku było takie wyczekiwanie jak będzie, troche znudzenie, konieczność cierpliwego czekania, potem bardzo pozytywne emocje i uczucia towarzyszyły temu spotkaniu, takie wzajemne oczarowanie, przyjacielska bardzo ciepła atmosfera, rozgadanie na wiele interesujących, bardzo różnych tematów, choć może z Twojej strony to bardziej zasłuchanie tą drugą osobą, połączyły was jakieś fajne duchowe, przyjacielskie więzi… hmmm rozumienie się bez słów.

4. W jaki sposób się poznaliśmy? CESARZOWA, 4 BUŁAW, KAPŁAN – no tu mam największy problem, ale spróbuje… jakieś pomieszczenie, budynek – pałac, kościół, albo muzeum hmmm… Cesarzowa i 4 Buław… to jakaś oferta „matczynej” pomocy, taka opiekuńczość ze strony kobiety – zapewne to Ty się pokazałaś jako Cesarzowa, tak jakby inicjatywa poznania, pomocy, wyszła od Ciebie. Skoro spotkanie dotyczyć mogło spraw zawodowych lub dokształcania to może tego dotyczyła Twoja pomoc. Kapłan kojarzy mi się tu z jakimś duchowym powiernikiem, kimś kto uczy i wiedzę przekazuje, po raz kolejny zaznacza się nauka, edukacja i przekazywanie wzorców i przekonań. Nie do końca pasują mi tu więzi rodzinne skoro było to pierwsze spotkanie… chyba, że to jakiś kuzyn którego wcześniej nie znałaś ;-))

Ostatnie pytanie przysporzyło mi najwięcej dylematów, ale zobaczymy

 

1. W jakim celu odbyło się spotkanie? Ktoś zapropnował mi przekazanie wszytskich swoich książek dotyczących astrologii;

2. Gdzie się odbyło? Spotkanie odbyło się w Cafe Kulturalnej w pałacu kultury, było bardzo dużo ludzi, grała muzyka, właśnie zaczynał się koncert;

3. Jaka panowała atmosfera? Czekając na Pana byłam zniecierpliwona i podekscytowana. Miałam do nowego znajomego mnóstwo pytań, ale jak zwykle pałeczke przejął mój rozgadany mężczyzna. Było bardzo wesołu, ogólnie spotaknie upłyneło w radosnej atmosferze. Pan był zaskoczony naszą otwartością, więc umówiliśmy się na nęstepne spotkanie.

4. W jaki sposób się poznaliśmy? Przez internet, dokładnie na portalu interetowym, którego Pan jest autorem. Znajomość została zaincionowan przeze mnie, chciałam pomóc Panu w jego kłopotach, co się udało:). Pan pomagał/pomaga mi w zrozumieniu zagadnień astrologicznych.

 

Dziękuje Wszytskim za udział :)))

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zakretko...czyli będziesz uczyła się dogłębnie astrologii...będziemy mieć kolejnego speca....:ROTFL:Powodzenia w nauce:uczen_na: dziękuję za punkcik...:serducho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...