Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu! WILKOŁAK!


zabakum22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

często miewam dosyć dziwne sny ale ten nie daje mi spokoju i chciałabym dowiedzieć się co to może oznaczać:)

 

Kilka miesięcy temu miałam sen, w którym byłam na biwak w lesie z moim ojcem i jakąś grupą ludzi. Namioty były rozłożone pod górką na łące obok lasu. Była noc i ta grupa ludzi postanowiła wspiąć się na ta górkę i zostałam sama z ojcem. Nie pamiętam juz dokładnie ale wiem, że wyszłam z namitu i z lasu wybiegło stado wilków. Stałam i sie nie ruszałam i nawet sie nie bałam. One orzebiegły obok mnie i pobiegły w strone górki. Jeden tylko na koncu sie obrócił i popatrzył na mnie a ja czułam sie jakbym mu powiedziała ze właśnie ta droga poszli ludzie. Potem on pobiegł za reszta.

W nastepnym snie znow byłam na jakiejs łace w górach i spadłam z urwiska. Spadłam i okazło sie, że jestem wilkołakiem i w sumie nic nie robiłam tylko biegałam nagle pojawił się moj młodszy brat, który był cały w siersci i krzyczał cos zebym popatrzyła na niego bo on tez staje sie wilkołakiem. Ja nie wiem czemu bałam sie o niego i nie wiem skad wiedziałam, ze wilkołaki nie lubia tych osobników, kotorzy nie przeszli e hm nie wiem jak to okreslic "transformacji" xD kilka wilków sie na niego rzuciło i ja rzuciłam sie mu na ratunek i tu sen sie konczy...

 

Od tamtej pory bardzo czesto co najmniej raz w tygodniu sni mi sie że zmieniam sie w wilkołaka i biegam po lesie i łakach.

 

Zdaje sobie sprawe, że to wszystko komicznie brzmi ale no takie miewam sny niestety :(

Wielu z Was pewnie uważa, że to wynk zbyt bujne wyobrazni albo tego, że naoglądałam sie filmów o takiej tematyce.

Moze tak może nie. Bardzo mnie te sny przejmują, często o nich mysle i s bardzo realne dlatego jeśli kogoś zaciekawi moj temat to będe wdzieczna za jakąkolwiek interpretacje :)

 

 

Dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest to wynik zbyt bujnej fantazji. Sama miewam sny o wilkach, ale o wilkołakach mi się jeszcze nie zdarzyło.

 

Nie jestem specjalistą w dziedzinie tłumaczenia snów, bo sama często szukam na tym forum pomocy, ale powiem Ci, co to według mnie może oznaczać. Myślę, że słowo "transformacja", którego użyłaś, jest kluczowe. Wilkołak przecież w kulturze popularnej związany jest bardzo silnie z przemianą (pod wpływem pełni księżyca). Może ten sen oznacza, że się zmieniasz, w sposób niekontrolowany, w sposób, który może nie spodobać się innym (inne wilki rzucające się na Twojego brata)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no całkiem możliwe, w ostatnim czasie dużo się zmieniło.

Tak no własnie wilki rzucają sie na mojego brata i ja tez sie rzucam ale nie wiem tylko na pomoc. Dalej juz nie pamietam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Paradoksalnie wilkołak jest tu symbolem pomocniczym. Pomocniczym bo porostu pokazuje że jesteś inny niż w rzeczywistości "udajesz" ( piszę o udawaniu bo to w tym snie oznacza symbol wikołaka). Moim zdaniem w tymsnie chodzi o relacje z twoim bratem gdyż jesteś dla niego bardzo ważny (próba naśladownictwa też chce byc wilkołakiem) te naśladownictwo cię trochę irytuje i uważasz że poprostu do niektórych spraw jeszcze nie dojrzał przez co może sprowadzić na siebie jakieś niebezpieczeństwo (to te wilki). Najważniejsza w tymsnie jest twoja obrona brata przed wilkami - poprostu świadczy to o tym że jest dla cibie bardzo ważny - tylko czy on o tym wie?

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...