Skocz do zawartości

jaka jest emivie? - ZAKOŃCZONE


Loraaw

Rekomendowane odpowiedzi

widze, ze temat jest "in", takze sie dolaczam;)

jaka jest emivie?;p

-zawod

-stan cywilny

-wyglad zew.

-charakter jak chcecie

 

 

pozdr;))

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

-zawód pracujesz w marketingu, agencji reklamowej albo sprzedajesz polisy na życie…drugie opcje to pracujesz w jakiejś galerii albo jesteś architektem, …myślę, że praca wiąże się również z internetem (tutaj miałam najwięcej trudności) (król buław, 7 mieczy, głupiec);

-stan cywilny – Jesteś obecnie samotna od jakiegoś czasu i chętnie byś weszła w nowy związek(7 monet, królowa buław, 5 monet).

-wygląd zew. – Ciemne włosy, cera i oczy, masz mocno zaznaczone kobiece kształty, masz okrągłe kształty (świat, as monet, rycerz monet).

-charakter jak chcecie – Jesteś osobą kreatywna i ambitną, samodzielną i niezależną, masz dobry gust. Jesteś opiekuńcza i odpowiedzialna. Nie boisz się podejmować nowych wyzwań. Charakteryzujesz się dużą odwagą. Interesujesz się sztuką. Wytrwale dążysz do wyznaczonego celu. Ostatnio jednak ogarnął Cię lekki marazm i obawy. Duża zmienność nastrojów być może związaną z hormonami. (cesarzowa, 7 buław, koło fortuny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest emivie?

1. zawód – KRÓL BUŁAW, MOC, 9 MONET – osoba aktywna, zdecydowana, lider, może przekazujesz informacje bądź swoją wiedzę, może chodzi o aktywny kontakt z „klientami”, Moc to też aktywność i może oznaczać dbanie o czyjeś zdrowie, stan ducha bądź fizyczność. 9 Monet może oznaczać własną firmę, albo samodzielne stanowisko, może sprzedaż jakiegoś produktu – oj nie powiem to najtrudniejszy punkt i pomysłów mam kilka, wachlarz jest spory ;-)) ale strzelam – praca w handlu, agentka ubezpieczeniowa lub osoba sprzedająca „produkt” bankowy, bądź nieruchomości albo coś zupełnie z innej beczki czyli np. prowadzenie zajęć z aerobiku, bądź nauczycielka w-fu albo rytmiki w przedszkolu, aaaaa i przyszło mi jeszcze do głowy hihihi weterynarz albo stomatolog… no to natworzyłam

2. stan cywilny – 10 BUŁAW, 6 BUŁAW, 2 MIECZY – moim zdaniem jesteś obciążona obowiązkami domowymi i zawodowymi, może nawet jesteś za kogoś odpowiedzialna, wyczekujesz czyjegoś powrotu bądź czyjegoś zdeklarowania się, jesteś zawieszona, wycofana i wyczekujesz co się w Twoim życiu uczuciowym wydarzy… obstawiam zatem, że jesteś obecnie matką samotnie wychowującą dziecko, wyczekujesz czyjejś deklaracji co do Twojej osoby, jesteś po rozstaniu, w separacji bądź po prostu przed rozwodem

3. wygląd zewnętrzny – WISIELEC, RYDWAN, CESARZOWA – wysoka, ale dobrze zbudowana, umięśniona, aktywna, atrakcyjna i pociągająca kobieta, zadbana, przebojowa i silna, włosy ciemny blond lub rudawe, oczy zielone bądź piwne, jasna cera

4. charakter – 3 MIECZY, KAPŁANKA, GIERMEK MIECZY – obecnie jesteś zraniona, cierpisz i przeżywasz rozczarowanie, spotkało Cię jakieś traumatyczne zdarzenie, ce****e Cię mądrość, duża wiedza, taki wewnętrzny spokój i intuicja, z uwagi na te traumatyczne zdarzenia jesteś teraz zamknięta w sobie, skupiasz się na swoim wnętrzu, mimo to jesteś otwarta, posiadasz umiejętność komunikacji z ludźmi, ce****e Cię racjonalne myślenie i ciekawość świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest emivie?;p

-zawod.....7 pucharów,świat,król buław...psycholog,pielęgniarka...zawody związane z emocjami...uczuciami...masz do czynienia z ludźmi przyjeżdżającymi ze świata...z podróży...

-stan cywilny..arcykapłan...mężatka...stały związek

-wyglad zew.Umiar,8 denarów.9 pucharów ...szczupła...może bioderka bardziej zaznaczone...tego chyba nie lubisz u siebie..włosy krótkie...zmieniasz kolory raz jesteś blondynką raz szatynką...teraz chyba masz ciemne...oczy piwne lub szare..nosisz jakieś nakrycia głowy...

-charakter jak chcecie...Wieża,10 denarów,2 buław....Myślę,że jesteś po jakich przejściach,doświadczona przez życie...coś się w nim zawaliło...co zmieniło Ciebie i nastawienie do ludzi...teraz jesteś osobą zdystansowaną...chociaż bardzo rodzinną...z taką wielopokoleniową rodziną....ciężko Ci zaufać ludziom..za bardzo zostałaś zraniona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam za odpowiedźi;))

może na początku opiszę siebie wg punktów i wtedy zobaczymy jak to się ma do Waszych interpretacji;)

-zawod: tłumacz, do tej pory pracowałam na kierowniczm stanowisku, miałam kontakt z zagranicą, handlem, ale też sprzedaję przez internet;)

-stan cywilny: panna;P mam córeczkę, obecnie sama, staram się odciąć od swojego ostatniego zw.

-wyglad zew.: wysoka i szczupła, włosy naturalne ciemne, teraz farbowane na rudy;)) oczy zielone, cera jasna, mimo szczupłej sylwetki bioderka zaznaczone;))

-charakter jak chcecie: po przejściach jak wspomniałyście(właśnie ten ostatni zw. tak mnie powalił "na kolana"). Interesuje mnie sztuka, ciągle się dokształacam(kursy, podyplomowe etc.), kocham podróże, dlatego często wyjeżdżam. Ogólnie dość odważna, czasami zbytnio ryzykuję, niestety ostatnie doświadczenia sprawiły, że izoluję się;( czułam przez długi czas maraz...ale powoli z tego wychodzę;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie analizowałam Wasze interpretacje, każda z nich zawiera kawałek "lustrzanego odbicia" mojej osoby, jednak uważam, że malta31 zrobiła to bezbłędnie;) Naprawdę świetne interpretacje kart!!;)) dziękuję Wam;) pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...