Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Opiekuna - czyli dlaczego się nie odzywa?


Zdanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zająłem się Magią Żywiołów. Wyczytałem na pewnym forum żebym zaczął medytować i szukać Opiekuna, lecz ów Opiekun chyba się na mnie obraził, bo go nie "słyszę". Z kim mógłbym się "skontaktować" jeśli się Opiekun nie odezwie? (chciałbym wkońcu doświadczyć magii bo coś przestaje w to wierzyć bo nic się nie dzieje)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Masterus Patricius

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Opiekun jest istotą wypełnioną nieskończoną i bez graniczną milością, nigdy się na cb. nie obrazi . Po prostu próbuj i bądź cierpliwy, opiekun sam zadecyduje gdy będziesz gotowy by się do cb. odezwać.

Co do wiary w magię to Ci raczej nikt nie da złotej rady, jak uwieżyć w Magię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miesiącami mogę czekać?

 

A wgl to jak się z nim skontaktować? Czy wystarczy "wejśc do pokoju" z napisem na drzwiach OPIEKUN? Zawsze wchodze i jest ciemno i nikogo nie ma (gdy pytam nikt nie odpowiada)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie masz pustkę w umyśle :P

 

Czyli miesiącami mogę czekać?

rzecz w tym (sądząc po tematach jakie zadajesz na forum), to chcesz wszystko zrobić naraz, i zamiast przez np. rok się zająć czymś, potem czym innym, to Ty łapiesz się od razu za czakry, stany alpha, kontakty z opiekunem, medytacje, żywioły... Po co to?

 

(chciałbym wkońcu doświadczyć magii bo coś przestaje w to wierzyć bo nic się nie dzieje)

To nie Harry Potter. Nikt tu na miotle nie przyleci...

 

Czyli miesiącami mogę czekać?

nie czekaj, tylko coś zacznij samemu robić. Przyjmujesz bierną postawę typu "ja - zwykły człowiek" kontra "siły magiczne, które powinny działać, a nie działają". To całe "czekanie na stan alpha", "zawiedzenie brakiem opiekuna" itp. No cóż, takie jest życie - jeśli chcesz zmian, to musisz je sam wprowadzić w swoje życie. Jeżeli coś się nie udaje, to twoim psim obowiązkiem jest odnalezienie przyczyny. Może przyczyna jest w Tobie? Nie potrafisz 10 minut w ciszy usiąść a chcesz od razu cudów niewidów?

 

Z takim podejściem, to nawet jeśli magia by istniała, to i tak nic by Ci się nie udało za pomocą niej zrobić.

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...