Skocz do zawartości

wypadające włosy, obcy kraj i sąd - proszę o interpretację :)


verlobte

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretację mojego snu.

Nie pamiętam go całego, był dosyć zagmatwany i wiele się w nim działo, ale najbardziej pamiętam że wyciągałam włosy ze swojej głowy, pełnymi garściami. Nie wyciągnęłam ich wszystkich, ale bardzo dużo, ponad połowę. Zapamiętałam to bardzo dobrze, bo mam długie i gęste włosy i bardzo je lubię. Co to może oznaczać?

 

W dalszej części śniło mi się że byłam w szkole i otrzymałam list z zagranicznej uczelni. Prawdopodobnie dotyczył tego że się na tą uczelnię dostałam, ale dokładnie tego nie pamiętam. Dodam że nie wybieram się na zagraniczne studia, aktualnie kończę je w Polsce i nie mam zamiaru dalej studiować. co więc może to oznaczać?

 

I zapamiętałam jeszcze jeden fragment, w tym śnie dowiedziałam się że dwaj bliscy mi mężczyźni mają trafić do więzienia, jeden na kilka miesięcy a drugi na 8 lat.

 

Jakby ktoś mógł mi pomóc i podpowiedzieć co to może znaczyć to byłabym bardzo wdzięczna :)

Edytowane przez verlobte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja, ja wiem co to oznacza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Włosy rosną na głowie (mądrze zaczynam nie.......)?

A tak na serio to włosy w snach przeważnie oznaczają jakieś zastanawianie się nad problemem - takie pogmatwane myśli nie dające nam spokoju. Ty swoje włosy wyciągasz garściami a dłonie to nasze narzędzia pracy, czyli tak jakby jakieś problemy związane z pracą, które nie dawały ci spokoju, odchodzą od ciebie w sęsie schodzą ci z głowy. Włosy były długie i gęste co onacza że te myśli są w twoim życiu już od dawna.

Reasumując jednym zdaniem - koniec problemu.

Druga częśc snu jest już bardziej zagadkowa ale zaczynając od poczatku:

najważniejszym symbolem w tym śnie jest to że otrzymałaś wiadomość i oznacza to dosłownie wiadomość i dochodzimy do części snu która jest wieloznaczna tzn:

- może dotyczyć tych mężczyzn albo któregoś z nich i moze chodzić o sprawy urzędowe (to te więzienie)

- może dotyczyć ciebie (i ja obstawiam tą wersję) a dokładnie pracy (to właśnie ci mężczyźni - pierwiastek męski w snach jest związany miedzy innymi z pracą) zaś więzienie moze oznaczać poprostu jakiś urząd a wymiar czasowy moze np: oznczać to że jedna propozycja pracy jest na czas określony (to te pół roku) a druga na czas dłuższy czy też stały

- ostatnia możliowść wiadomość że obaj albo jeden z nich staną na ślubnym kobiercu i to moze onzczać utratę wolności i urząd w jednym symbolu (ale ta ewentualnośc najmniej mi pasuje).

Z pokłonami:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś niesamowity i nie wiem skąd to wszystko wiesz, ale mam nadzieję że to co napisałeś na temat pracy się sprawdzi.

 

A zapytam jeszcze przy okazji.

Czasami słyszę że np. sny ze środy na czwartek to na pewno się sprawdzą (albo inne dni). Znane jest Wam, spece od ezoteryki, coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście ja zawszę twierdzę że najlepsze są sny wyśnine w nocy bez względu na dzień tygodnia.

A tak na serio nie ufam snom gdy jest pełnia księżyca oraz silne wiatry a najgorsze są wiatry z południa czyli halne wtedy sny są tak poplątane że lepiej do nich nie podchodzić. Jak chcesz kiedyś sprawdzić to wejdź na forum w czasie pełni lub po silnych wichurach i poczytaj sny ludzi - zgroza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...