Skocz do zawartości

Talizman aniołów a Oko Horusa


Inspiracyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Będzie to mój rekonesans z przedmiotami magicznymi, dlatego też mam pewne obawy i troszkę pytań...

Zdaję sobie sprawę, że te do zwykłych gadżetów nie należą i trzeba obchodzić się z nimi rozsądnie.

Wiedzę na temat talizmanów posiadam niewielką; podstawowe informacje co do kwestii konkretnego talizmanu, tudzież wyczytane gdzieniegdzie śladowe informacje o oczyszczaniu, wyświęcaniu ich.

W przypływie roztargnienia zamówiłam talizman "Oko Horusa", natomiast później natknęłam się na "Talizman Aniołów" i intuicyjnie pomyślałam, że ten będzie bardziej pasował do mojej osoby.

Niedawno czytając gazetkę 'wróżka' natknęłam się na artykuł: "Camael -anioł spełniający życzenia". Wypowiedziałam wtedy życzenie i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, prośba ta spełniła się w przeciągu kilku dni, a do przyziemnych marzeń nie należało, oj nie :) No, ale nie o tym chcialam ;]

Tak btw. to zdecydowałam się na talizman z konkretnych powodów, nie jest to więc zwykłą zachcianką.

Na dnach powinnam dostać dwie przesyłki. Mam więc prośbę do jakiejś życzliwej osoby o to, czy mogę używać na przemian dwóch różnych talizmanów i nie będzie to w żaden sposób koligowało z ich energią? Czy może to niekorzystnie wpłynąć na mnie, lub moje otoczenie? Może jakiś z tych talizmanów nie ma zbyt dobrej reputacji? Proszę o konkrety :ok_na:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj dwóch na raz jakiś czas, a potem zrób zmiane i pokolei korzystaj, i obserwuj co się dzieje. Sama zdecydujesz, która opcja jest bardziej praktyczna dla Ciebie.

 

Najlepiej łączyć jeden główny z jednym, dwoma dopełniającymi efekt.

 

(subiektywna opinia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Wydaje mi się, że mogą się kłócić noszone razem. Talizman Anielski jest potężniejszą ochroną przeciwko negatywnym energiom, bytom. Ponadto daje Tobie to co Ciebie naprawdę uszczęśliwi. Ma bardzo szerokie i silne pole działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

Przypuszczałam, że zdania będą podzielone..Całkiem możliwe, że dwa talizmany z zupełnie innych 'światów' mogą się ze sobą kłócić.

Trudno, trzeba będzie użyć metody prób i błędów, oby tylko nie powstała mieszanka wybuchowa ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to się będzie kłócić. Ale jak będziesz nosić jeden a potem drugi po krótkiej przerwie to nic się nie powinno dziać. Zresztą sprawdź sama. Może będzie ok. Niektórym stan "nie ok" pasuje bardziej, ponieważ, często jak dwie rzeczy się kłócą to wytwarzają dużo energii i niektórzy lubią taki stan.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły przesyłki. Już oczyściłam talizmany. Akurat się złożyło, że dziś jest pełnia, więc niedługo je wyświęcę.

Na razie mogę tylko powiedzieć, jest tak jak mówicie. Czuję, że wytwarzają duże pole energii; założyłam na chwilę oba jednocześnie i... teraz mnie szyja boli ;p

Co prawda nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia ,ale zdaje się coś w tym jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza Ksiyca na 18-03-2011 - Faza Ksiyca - aktualna faza ksiyca

zresztą chyba nie musi być całkowita pełnia, z tego co mi wiadomo wystarczy by księżyc był w okresie przybierania...

 

Aha zapomniałam dodać Talizman Aniołów jest bardzo dobrze wykonany, oko w sumie też ładne, ale na początek zawierzę Aniołom ;)

No, w końcu zadecydowałam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja właśnie dzisiaj, w dniu zakończenia starego roku, kupiłam sobie już rok temu wypatrzony Talizman Aniołów. Przede wszystkim czuję, że jest potężny, na szyi noszę jeszcze amulet Archanioła Gabriela (mojego bliskiego opiekuna) i symbol energii. To naprawdę mocna, ale i zarazem ekscytująca mieszanka, czuję, że już coś się dzieje, a na tym mi zależało.

Na ręku mam jeszcze bransoletkę Gabriela (pismo anielskie wraz z sigilem). Na dniach zapewne opowiem, czy coś się zmieniło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...