Skocz do zawartości

u mnie w domu dzieja sie dziwne rzeczy !!!


czaszka199

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu zaczelo mnie cos nawiedzac ,przewaznie w nocy . przwaznie jak jestem sama i dzieje sie to w nocy nasila sie to jak przyjezdza do mnie kolezanka i opowiadam jej o tym . Slysze chodzenie po domu , dziwne pukania ,walenia , ciagle czuje jak by mnie cos obserwowalo i za mna chodzilo wczoraj z kolezanka mialam dziwna sytuacje lazilo cos po mojej kuchni walilo szafka a rano jak wstalysmy stal na sirodku kuchni kosz . czy to jest mozliwe ze u mnie straszy???? i co moge z tym zrobic bo rodzice mi nie wierza a to sie coraz bardziej nasila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz w domu duchy jest ich 7szt z czego 3 poltergaysty muszą mieć niezły ubaw strasząc was oczywiscie wam współczuje ,duchy trzeba odprowadzić, moge to zrobic ,potrzebuje Twojej zgody ,imienia, miasta i przynajmniej ulicy i nr domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys dokladniej to wyjasnic ? dlaczego mnie akurat strasza i z kad wiesz ze jest ich az tyle???????????????? i czemu to sie nasila jak jestesmy ja i moja przyjaciolka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Prawdopodobnie jesteś z koleżanką bardziej wrażliwe na tego typu sytuacje.To mogą być poltergeisty,albo wasza uśpione parapsychiczne zdolności działające na zasadzie poltergeistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Takie stukanie,pukanie,odgłosy,często pojawiają się u osób,które coś kiedy eksperymentowały,albo mają tzw.za dużo energii(czy emocjonalnie,duchowo,itp itd).Nie ma się co martwić,zapewnić sobie dobre oczyszczanie,ew.uziemienie i będzie problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sprawdziles jak nic o mnie nie wiesz ze mam duchy ? powinnes miec jakies informacje o mnie zeby moc to sprawdzic a dla mnie to jest bardzo powazna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Nie:).Poszukaj technik oczyszczających duchowych o ile wierzycie w te sprawy i będzie po kłopocie.Jest ich od groma,jak wyznajesz jakąś religię to modlitwa wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to nie wystarczy? teraz jak zaczelysmy wam to opisywac i szukac jakis materialow na ten temat to nam telewizor sie wylaczac zaczal czy to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to sie jeszcze bardziej nasilic i zrobic nam np jakas krzywde?

 

tak jeżeli nie przestaniesz sie bawić kosztem innych , to masz pewniaka że telewizor będzie do naprawy :ok2:

Edytowane przez peyotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie osobę która może wam pomóc a nie chcecie się zgodzić na tą pomoc? Dla mnie po prostu jest to bez sensu. Kiedy wchodzicie do muzeum chyba nie studiujecie co się w nim znajduje i dlaczego bo to poznajecie już wchodząc z mniej więcej informacją co tam się znajduje. Gullfaxi jest osobą która nie jednokrotnie oferowała pomoc, ale widzę, że większość osób woli anonimowość i woli przeprowadzić wywiad środowiskowy od natychmiastowej pomocy. Jeżeli chcecie pomocy to pozwólcie komuś sobie pomóc jak nie to nie traćcie czasu. No albo się jest w ciąży albo się nie jest. Z resztą same tego doświadczycie co to wam może zrobić a co nie hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jesteś z koleżanką bardziej wrażliwe na tego typu sytuacje.To mogą być poltergeisty,albo wasza uśpione parapsychiczne zdolności działające na zasadzie poltergeistów

 

Takie stukanie,pukanie,odgłosy,często pojawiają się u osób,które coś kiedy eksperymentowały,albo mają tzw.za dużo energii(czy emocjonalnie,duchowo,itp itd).Nie ma się co martwić,zapewnić sobie dobre oczyszczanie,ew.uziemienie i będzie problem z głowy.

Wiele już bzdur tutaj czytałem, ale ta pobiła resztę :D

Jeszcze piorunochron niech sobie kupi. Uziemienie jak się patrzy. :/

 

Czemu ludziom nie wystarcza odpowiedź Kościoła i szukają jej tam gdzie jej nie ma? A potem jest biadolenie: "gdybym wcześniej wiedział/wiedziała"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozliwe, ze po prostu modlitwa za te duchy moze je chociaz na jakis czas uspokoic??

 

Moja babcia zawsze mawiala, ze jezeli duchy pokazuja w jakis sposob swoja obecnosc, to potrzebuja czegos od czlowieka, ktoremu to robia. Babcia zawsze mowila, ze to duchy blakajace sie po ziemi, za ktore po prostu trzeba sie modlic i w krotce dadza nam spokoj.

Czasem tak tez moze byc, ze te duchy mieszkaly w tym domu i czegos nie zrobily jeszcze za zycia i czasem moze trzeba to zrobic za nich. Ale ja na Twoim miejscu wezwalabym jakiegos specjaliste zeby po prostu sie dowiedziec dla swietego spokoju, o co im chodzi :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh siloam może ktoś z KK nie chce mieć już nic do czynienia i szuka istoty problemu gdzie indziej.

Co do uziemiania, to jest normalną techniką odprowadzania negatywnej energii do ziemi dlatego to się tak nazywa a nie inaczej.

 

Osoby próbują pomóc innym opierając się na swoich doświadczeniach i czasami może to nie prowadzić do rozwiązania danego problemu bo może być on inny.

Twoje zdanie jest twoim zdaniem siloam lecz pamiętaj, że nie każdy teraz jest faktycznie wierzącym bo samo chodzenie do kościoła co niedziele z człowieka katolika nie czyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhmm ale sie narobiło...ale wspólnymi siłami szamańsko /katolickimi napewno przegnacie niejednego ducha :chytry_na: "wierze" w wasze możliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite
Wiele już bzdur tutaj czytałem, ale ta pobiła resztę :D

Jeszcze piorunochron niech sobie kupi. Uziemienie jak się patrzy. :/

 

Czemu ludziom nie wystarcza odpowiedź Kościoła i szukają jej tam gdzie jej nie ma? A potem jest biadolenie: "gdybym wcześniej wiedział/wiedziała"...

 

Uziemienie,pozbycia się nadmiaru energii,stosowane np.w praktykach jogicznych,tzw.krążeniu światła,gdzie w wyniku medytacji jest nadmiar energii niespożytkowany.

Nadmiar takowej energii może wpływać wpływać właśnie na umysł,a także wywoływać takie omamy jak stukania.

Nadal piorunochron to lepsze wyjście niż pan w sukience z wodą i krzyżem.

 

Chyba niedokładnie czytam temat,bo nie ma podstaw by stwierdzić obecność duchów droga Peyotl :)

Edytowane przez Papa Midnite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Papa Midnite

Gullfaxi przeczytaj od początku.Stwierdzenie obecności,a stwierdzenie,że prawdopodobieństwa ich obecności to 2 różne sprawy.Jak na razie autorka tematu nie stwierdziła,czy wystarczyło jej zwykłe oczyszczenie się,bo wyraźnie zaznaczyłem,że gdyby osobliwości nadal się pojawiały,moja teoria była by błędna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje a najdziwniejsze z tego wszystkiego jest to ze rozmawiamy na temat bez najbardziej podobno zainteresowanego,jak mnie nużą wypociny tych od jedynej słusznej et cetera,drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...