Skocz do zawartości
biancanove

Prosba o wrozbe do Pana_Folio

Rekomendowane odpowiedzi

biancanove

Witam! Troszkę nie mogę się polapać jeszcze na forum, ale widziałam że komuś odpisałeś, więc spróbuję szczęścia..

Więc mam kilka pytań, jeśli będziesz tak dobry, to proszę o odpowiedz. Jestem trochę załamana obecną sytuacją.. kwestie uczuciowe i finansowe osiągnęly dno.. więc chciałam zapytać czy i kiedy znajdę pracę, czy będę musiała wyjechać za granicę? Oraz w kwestii serducha.. kocham mężczyznę lecz juz nie jesteśmy razem, niedawno rozstaliśmy się, chciałabym wiedzieć czy będziemy jeszcze razem, a jeśli nie, czy zajdę wreszcie drugą połówkę - myślałam że on nią jest :( z góry dziękuję

ur.21.09.1982 r, on 17.10.1982 r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan_Folio

Witaj,

co do sytuacji finansowej, to mogę powiedzieć, że bardzo szybko ulegnie ona znacznej poprawie. Musisz jednak zrobić jakieś plany i sukcesywnie oraz wytrwale je realizować. Pracę znajdziesz w jakiejś spółce (z o.o., akcyjnej lub jakiejś innej), na stanowisku wymagającym od Ciebie dbałości o szczegóły oraz punktualności. Rozejrzyj się wokół siebie, bo ta praca jest bardzo blisko Ciebie! Z kart wynika, że Twój były raczej nie wróci do Ciebie - przykro mi to mówić, ale wygląda na to, jakby nie darzył Cię już uczuciem. Pamiętaj jednak, że to tylko karty... Mężczyznę, z którym będziesz, poznasz podczas podróży związanej ze sprawami zawodowymi - może na jakimś przyjęciu albo dość hucznej imprezie, wśród grupki ludzi o podobnych poglądach. Nie zostaniesz mu oficjalnie przedstawiona, widzę to raczej w ten sposób, że zainteresuje Cię to, co mówi. Możliwe też, że jest dość chaotycznym człowiekiem i tym zwróci Twoją uwagę.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biancanove

Dziękuję za szybką odpowiedz :) No to zobacze czy się sprawdzi.. co do jego uczuć to troszkę zaskoczona jestem, bo sądzę ze nie mozna przestać kochać po 2 miesiącach, - chyba, że uczucia z jego strony nigdy nie bylo.

A czy możesz mi przybliżyć czas kiedy to się wydarzy, tzn. co mi napisałeś? Chyba że nie ma takiej mozliwości... P.s. oraz jestem ciekawa, czy brak uczucia mojego byłego do mnie jest związany z inną kobietą? Dziękuję raz jeszcze

i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan_Folio

Ja mówię (a raczej zapisuję) tylko to, co widzę w kartach. Może niekoniecznie przestał Cię kochać, ale jego uczucia są wg kart zdecydowanie słabsze.

Ten czas, o którym piszę, to około 3 miesiące. Praca jest bardzo blisko Ciebie, rozglądnij się, bo może masz ją tuż przed sobą.

W kartach nie miałem bezpośredniego wskazania na inną kobietę, natomiast karty pokazały coś takiego, jakbyś nie zaspokajała jego pragnień (lub nie potrafiła tego zrobić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biancanove

Dziękuję.. juz nie będę męczyć sprawami sercowymi, ale tak to jest, jak się kogoś kocha..chciałoby się wszystko wiedziec i jeszcze usłyszeć same pozytywne rzeczy :P Apropos pracy mam jeszcze jedno pytanie. Dostałam dziś maila w sprawie rozmowy kwalifkacyjnej związanej z pośrednictwem nieruchomościami. Czy mógłbyś mi napisać coś na ten temat, co ukazują karty? Czy jest sens fatygować się, ponieważ rozmowa jest w innym mieście. Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biancanove

no i się podobnie wydarzyło po roku..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi