Skocz do zawartości

Brak energii - nie potrafię normalnie funkcjonować


gay

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad miesiąc temu miałem coś takiego, że podczas snu a właściwie po jego przebudzeniu ktoś chciał mnie wyrwać z ciała czyli moją dusze.. jednak ja się nie dałem.. wszystko opisałem (całą tą sytuację) w tym poście:

 

http://www.ezoforum.pl/dla-szukajacych-pomocy/41907-ktos-w-nocy-chcial-mi-zrobic-krzywde-nie-byl-sen.html

 

Od tamtego momentu, nie wiem co się ze mną dzieje.. czuje taki brak energii w sobie, są momenty iż nie mogę wytrzymać z bólu głowy.. ale za chwilę przechodzi ten ból sam, po czym później nawraca.. jednak to nie wszystko, nie potrafię czasem nawet poukładać myśli, wyrazić się całym zdaniem, czuję się tak po prostu jakbym był pijany (czyli bez życia), cały czas najchętniej bym spał i leżał..

 

Nie potrafię już tak dłużej.. mimo, że chce coś zrobić.. to po prostu brak mi tej takiej pozytywnej energii.. do tego to zauważyli wszyscy dookoła mnie, że jestem taki jakby rozkojarzony, nie potrafię się skupić.. chociaż chcę coś zrobić, to i tak mi to nie wychodzi albo wychodzi tylko iż z mniejszymi efektami.. te uczucie które mnie ogarnia a właściwie samopoczucie jest praktycznie nie do opisania.. czasem nawet jak patrzę moimi oczami, to są momenty iż wszystko nagle się rozlewa w jedną całość..

 

Co mogę zrobić? Czy jest ku temu jakieś wytłumaczenie, może kogoś takie coś spotkało podobnego? Biorę witaminy, zacząłem jeść owoce, nawet sobie zacząłem specjalnie żelazo oraz magnez brać (bo pomyślałem iż może jakiś niedobór mam).. ale nie pomaga mi, do tego jestem przekonany wręcz iż to nie jest z powodów fizycznych, zdrowotnych..

 

czuje jakby ktoś albo coś ze mnie pobierało energię, przez co ja ją tracę.. przez co ulatuje ze mnie życie i brak go we mnie..

 

Proszę o porady, za które będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem opisałeś typowe objawy posiadania duchów rozwiązanie jest proste odprowadzić je .Tak mogę spróbować to zrobić muszę mieć zgodę imię i miasto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoja wersja. Nie badz taki pewny siebie, kiedyś sie na tym przejedziesz. To grzeczne ostrzezenie. Znałym takich pewniaków, niestety zle im sie to skonczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trudno dyskutować jak brak treści,zwłaszcza z osoba tak rozgoryczona nie lepiej było ma ezosferze rozumiem ze Twoje ostrzeżenia są na bazie doświadczeń.

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay sprawdź czy masz biały osad na języku, wstań z rana i spluń do szklanki wody z kranu - wcześniej nic nie pijąc, prosto z łóżka i sprawdź osad na języku również z rana. Następnie napisz mi PW o tym co zobaczyłeś (kolor języka i jak zachowywała się ślina.)

Edytowane przez BezimiennyMag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Twoja wersja. Nie badz taki pewny siebie, kiedyś sie na tym przejedziesz. To grzeczne ostrzezenie. Znałym takich pewniaków, niestety zle im sie to skonczyło.

 

 

O co tutaj chodzi w tej wypowiedzi.. nie rozumiem, jak to może się źle skończyć..

 

Ja wcześniej nie pisałem, nie było mnie tutaj z powodu na obowiązki.. więc wczoraj nie miałem możliwości tutaj wpaść zbytnio Drogi Gullfaxi. Co do tej świeczki pale codziennie, nadal.. powiem Tobie, że pomaga mi w jakimś stopniu. Czuje jakby wracały mi siły, jednak nadal coś mam ich tak mało. Brak takiego entuzjazmu i pozytywnej energii we mnie. Kiedyś czułem, że mogę góry przenosić. A dzisiaj to wygląda po prostu inaczej od właśnie tego okresu, który dla mnie się dłuży i dłuży..

 

Co do tej śliny Bezimienny Magu, to oczywiście sprawdzę jutro z rana jak wstanę i Tobie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie Gay dotyczy posta który jest usunięty , miałem drobna kontrowersje z adwokatem diabla. Co do sil to wrócą całkowicie po odprowadzeniu duchów i osunięciu czarnej energii,niestety to potrwa jeszcze bo góra ma kogo przekonywać i tak jest ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz oczyszczę Ci czakry i uzupełnię kolory bo energii nie wolno dawać przy duchach.Z emocjami- spróbuj spalać negatywne emocje świecą w intencji .

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej świecy, nie wiedziałem iż może mieć taką moc sam płomień. W pierwszy dzień jak zapaliłem, płomień był tak wysoki.. i czuję właśnie po zapalonych takie polepszenie..

 

A co do oczyszczenia czakr (ponieważ ja jestem akurat lajkiem w tym temacie, gdzie się znajdują to wiem), jednak czy nic nie grozi.. czy są możliwe jakiekolwiek skutki negatywne? Przepraszam, że tak pytam. Ale chyba rozumiesz, człowiek czego nie rozumie czy też nie zna po prostu się tego boi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej świecy, nie wiedziałem iż może mieć taką moc sam płomień. W pierwszy dzień jak zapaliłem, płomień był tak wysoki.. i czuję właśnie po zapalonych takie polepszenie..

 

A co do oczyszczenia czakr (ponieważ ja jestem akurat lajkiem w tym temacie, gdzie się znajdują to wiem), jednak czy nic nie grozi.. czy są możliwe jakiekolwiek skutki negatywne? Przepraszam, że tak pytam. Ale chyba rozumiesz, człowiek czego nie rozumie czy też nie zna po prostu się tego boi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczyszczenie czakr jest bezpieczne, ja mowie o 1 razowym i specjalnym bo usunięciu czarnego koloru którego w żadnej czakrze nie powinno być, bo robienie oczyszczania w celu rozwoju duchowego grozi duza iloscia pracy ,przekolorowanie nie grozi bo organizm sam wydali nadmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim wypadku jestem za.. Tylko co miałbym zrobić w celu oczyszczenia moich czakr? Co do dzisiejszego dnia, jakoś tak lepiej się czuję.. Na pewno lepiej niż wczoraj czy też przedwczoraj, jak i w poprzednich dniach.. Nie wiem co się stało, jednak czuje jakby tak bardziej żywe kolory wokół siebie, po prostu wyraźniej i głowa mnie aż tak nie boli, nie czuję aż takiego przemęczenia.. boję się tylko, że to może być na krótszą metę.. że za chwilę znowu mi się pogorszy i znów poczuje po prostu ten spadek energii do życia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrym sposobem jest słuchanie specjalnej muzyki na czakry.co do swiecy jeżeli jest palona w intencji sumuje się energia swiecy i afirmacji .masz wyższą energetykę niż miałeś i to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b dobre ale tylko na cd jest Marek Romanowski Muzykoterapia Czakr ważne dla początkującego jest słuchanie utworów od utworu na 1 czakre 2, 3, 4, 5, 6, 7, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo Tobie Drogi Gullfaxi.. W ogóle powrócił mi apetyt i to straszny, mógłbym jeść i jeść.. Co do świec, które mi poleciłeś. Aby palić je w intencji, jak rozumiem można też palić je w intencji innych spraw? Bo tak też chociażby zrobiłem wczoraj. Jak zapalę chociażby ten podgrzewasz i widzę płomień tej świecy, wywołuje we mnie taki wewnętrzny spokó.j Jakby taka magia świec. Kiedyś o niej czytałem, jednak powiem szczerze iż nie wierzyłem iż już sama świeca ma w sobie taką moc. Bo to się czuje, bynajmniej ja odczuwam jakby takie dobro z niej wychodziło i się rozpowszechniało dookoła na wszystkie strony życia człowieka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...