Jump to content

Prosze o interpretacje , wzburzona rzeka i dziwna podroz.

Recommended Posts

Witam!

Bardzo prosze o interpretacje , poniewaz jestem w trakcie strasznego dolka psychicznego i mysle ze ten sen nie byl przypadkowy.

Snilo mi sie, ze moj chlopak wreczyl mi koperte z duza iloscia gotowki w euro(2000) w prezencie. Dal koperty rowniez mojej matce, wujkowi i jeszcze paru osobom. BYlam bardzo zaskoczona takim prezentem i nie chcialam go przyjac, ale moj chlopak mowil ze jeszcze nie sa moje, ale beda jesli kontrakt zostanie podpisany (okazalo sie, ze to miala byc prowizja za pomoc w znalezieniu mieszkani dla mojego wujka , ktory mial sie przeniesc na kontrakt do innego miasta, mieszka za granica) . I wtedy nastapil przeskok do tego , ze kontrakt zostal faktycznie podpisany a my pimagalismy sie przeniesc wujostwu z ich dobytkiem z miasta do miasta, transportujac caly dobytek ich zycia na lodzi/kutrze wielka rzeka. Moj ojciec byl za sterami , rzeka byla wzburzona, byla ciemna pochmurna noc ale lodz byla stabilna i bezpieczna. W pewnym momencie okazalo sie, ze moj ojciec zamiast siedziec za sterami rozmawia sobie przez komorke i w ogole nas nie slyszy, a lodz zaczela obijjac sie od brzegu do brzegu. Zaczela podchodzic woda, moja ciocia chwycila mnie na rece zebym "nie utonela" chociaz wcale nie bylo takiej potrzeby, w kazdym razie potraktowala mnie jak mala, nieporadna dziewczynke i bylo to nadopiekuncze. W koncu moj chlopak wszedl za ster i doprowadzil lodz do stabilnosci , wjechalismy do miasta docelowego. Pamietam ze miasto bylo niesamowite, grozne ale jednoczesnie piekne, budynki byly "jednoczesnie stare i nowoczesne" , w sensie bardzo wysokie jak drapacze chmur, ale budowane w starym stylu. Prosze, pomozcie. Mysle , ze wiele z tych rzeczy rozumiem ale jednak chcialabym uslyszec opinie osoby postronnej, bo wielokrotnie interprettorzy na tym forum trafiali w samo sedno.

w zasadzie to wujostwo jak wujostwo, sredni mam z nimi kontakt. nie wiem skad sie wzieli, moze z tego ze ze wszystkich krewnych oni ostatnio czesto pojawiali sie u mnie w domu . mieszkaja za granica, wiec jak przyjezdzaja w odwiedziny , to mieszkaja w moim domu, i w moim pokoju. ale nie wiem jakie znaczenie to ma.

moj zwiazek wisi na wlosku, jest to jeden z wielu problemow ale zdecydowanie jest na pierwszym planie.