Skocz do zawartości

Moja przygoda z wahadełkiem


emanuelle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników ezoforum :) Chciałabym opowiedzieć po krótce moją historię z wahadełkiem. Otóż od kilku miesięcy męczą mnie przeraźliwe sny - morderstwa, wizje końca świata itd. Regularnie kontaktowałam się z wróżką, która pomagała mi interpretować sny, każde z nich spełniło się prędzej czy później. Zaczęłam interesować się swoją "magiczną" stroną życia. Po długiej wymianie maili z wróżką, ona doszła do wniosku, że być może w poprzednim wcieleniu byłam prorokiem lub inną osobą związaną z magią i żebym potrenowała z początku na wahadełku i rozwijała swoje zdolności. Niestety tu wróżka zostawiła mnie na pastwę losu, więc samodzielnie musiałam wziąć się w garść. Mam swoje pierwsze wahadełko, zrobione własnoręcznie, z rzeczy bardzo mi bliskich - wisiorek serce od ukochanego i... mój włos. Wydawało mi się, że będzie ono mi bardzo bliskie i się nie myliłam. Pierwsze moje spotkanie z wahadełkiem - nie rzucałam mu pytań, poprosiłam, by kręciło się w lewo - kręciło się, by przestało - przestało, następnie w prawo itd. Nawiązałam z nim dobry kontakt, chociaż gdy czasami mam wrażenie, że jest "zmęczone", mówię, że koniec męczenia i wkładam do futerału. Do futerału, które wahadełko sobie w sumie samo wybrało. Miałam dwa woreczki atłasowe od biżuterii - biały i czarny, z początku chciałam włożyć je do czarnego, białe bowiem, nie wiem dlaczego, kojarzyło mi się ze śmiercią. Jednak moje wahadełko "ciągnęło" w stronę białego. Uległam, ma się dobrze. Moja przyjaźń z nim trwa ledwo kilka dni, więc nie męczę wahadełka skomplikowanymi pytaniami. Jeśli mogę prosić o komentarz i może jakąś radę co dalej to byłabym bardzo wdzięczna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wahadło jest tylko narzedziem jak młotek to z czego jest zrobione ma tylko ewntualnie wpływ na czułość urządzenia (swoistego rodzaju antena). Co do wróżki no cóż ja bym był ostorożny co do takich sadów jak prorok, medrzec, mag itp. Tylko spokój w takich sytuacjach może nas uratować i w brew pozorom zdrowy rozsądek. Magia to piękne książkowe słowo ale w realnym zyciu jest raczej przekleństwem niż darem bo czy darem jest coś na co jesteśmy skazani przez jakieś nieznane nam byty?

Czy warto pracować z wahadłem - tak, ale tutaj najważniejsza jest - higiena pracy. Po pracy z wahadłem trzeba sie odpromieniować najpier odpromieniowując wahadło - uderzając nim w coś twordego oraz siebie poprzez opłukanie dłoni a czasmi twarzy bierzącą wodą.

Ustal sobie twoją interpretację ruchów wahadła - w prawo tak, w lewo nie, przód tył - czekam, prawo lewo - nie wiem. Ważne abyś ten"język" zapamietała na początku bo to ci ułatwi prace i zrozumieniem ciebie - bo przedmiot na włosie to tylko przedmiot na twoim włosie a odpowiedzi udziela ci twoja intuicja ta sama która do ciebie przemawia w snach. Słuchaj jej , obserwuj jej obrazy, a zrozumiesz wiele ale nie oczekuj od niej że powie ci kim byłaś w poprzednim wcieleniu bo i tak ci nie powie bo taka wiedza nie jest ci do nieczego potrzeban przynajmniej na razie.

Pozdrawiam:

Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ na Forum ponieważ jak mniemam jest to wahadełko z materiału naturalnego jest bardzo podatne na zanieczyszczenia i musi być często oczyszczane do tego typu polecalbym oczyszczanie w soli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest obojętne jakim narzędziem pracujesz uderzając wahadłem można go uszkodzić chyba ze jest metalowe .Magia nie jest przekleństwem chyba ze czarna która rujnuje nasza karmę. Nie każda wróżka jest osoba nie kompetentna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest obojętne jakim narzędziem pracujesz uderzając wahadłem można go uszkodzić chyba ze jest metalowe .Magia nie jest przekleństwem chyba ze czarna która rujnuje nasza karmę. Nie każda wróżka jest osoba nie kompetentna

 

Zgadzam się z tobą dlatego trzeaba uważać i zachować zimna krew a nie rzucać na wszysko co usłyszymy o nas biorąc to za fakt niezaprzeczalny i niepodważalny. Co do magii "czarny" jest poprostu permamentnym brakiem koloru co z tym zrobimy to juz zależy od nas samych i tu znowu kłania się ostrożność bo czy warto wkładać palec w ogień aby sprawdzić że na prawdę jest gorący?

Co do wahadła nie chodziło mi o walenie na odlew a dolikatne "puknięcie" a co do soli metale różnie na nią reagują nie mówiąc o włosach ale napewno ma działanie oczyszczajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metalowe wahadła lepiej jest oczyszczać w słonej wodzie ,z pukaniem trzeba b. uważać np kryształy b. łatwo się łupią. na temat magi mamy różne zdanie ale tu piszemy o radiestezji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko magii - myślę że mnie źle zrozumiałeś, jest to narzędzie jak każde inne i jak każde narzędzie może być użyte w dobrych lub złych intencjach.

Co do oczyszczanie wahadła ważne aby to robić, a metodę należy dobrać indywidualnie dla każdego z osobna czy to osoby czy materiału z którego zostało wykonane wahadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, a powiedzcie mi tylko, na czym polega metoda oczyszczania w soli? Bo zawsze uderzałam lekko o drewniane biurko, a skoro to będzie skuteczniejsze, to czemu by nie spróbować? I jeszcze jedno, ostatnio w sklepie internetowym przeglądałam wahadełka i patrząc na ametystowe, poczułam, że to właśnie TO wahadełko, że muszę je mieć. Kiedy mogłabym moje serduszko na włosku zamienić na szlifowany ametyst?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE szanowne Mohery o niewtrącanie sie w dyskusje techniczna wasze poglądy znamy !!!!! Jeżeli chodzi o zmianę wahadełka możesz to zrobić zawsze. wahadła ametystowe trzeba często oczyszczać i uważać z pukaniem tu będą 3 metody oczyszczania 1 nad płomieniem swiecy Ja x proszę o oczyszczenie wahadła-winno przyjąć ruch wirowy w lewo jak przestanie kręcić się jest oczyszczone 2 oczyszczanie w słonej wodzie nie polecam jeśli ma sznurek 1 łyżeczkę od herbaty soli kamiennej lub morskiej rozpuścić w niepełnej szklance gorącej wody dobrze rozmieszać jak ostygnie włożyć min. pół godziny lepiej na noc , wodę wylewasz wahadło po wyschnięciu jest oczyszczone odmiana tego to włożyć go do morza wystarczy 15 minut lub użyć wody morskiej.3na chusteczkę higieniczna położyć wahadło nasypać soli jw. złożyć potem chusteczkę wyrzucić wahadło wytrzeć inna i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...