Skocz do zawartości

taniec narzeczonych, chrabąszcze, pocałunek


anique

Rekomendowane odpowiedzi

nie potrafię sama zinterpretować, czy to bardziej sen na + czy na - ..

widziałam tańczących narzeczonych, próba pierwszego tańca. dziewczyna, moja koleżanka, podeszła do mnie i powiedziała jakieś zagadkowe zdanie. "rus, jankes, czeka" ? coś w tym stylu. nie zrozumiałam go, choć miało mi coś insynuować. z radością oglądałam ich taniec, który był na wolnym powietrzu. przeniesienie w czasie. obudziłam się w jakimś mieszkaniu, takie lewe studenckie można powiedzieć po wyglądzie (ja jestem osobą porządkową!). przy moim łóżku kucał chłopak, do którego coś chyba czuję, mimo że nie chcę. powtórzył dokładnie, ale wyraźnie zdanie wypowiedziane przez dziewczynę tańczącą z narzeczonym. nie pozwoliłam mu dokończyć. "choć jesteś taki wszędobylski i lubiany, to jednak nieśmiały". i pocałowałam go w usta. nie pamiętam, czy go odwzajemnił. przez otwarte okno balkonowe zaczęły wpadać pojedynczo chrabąszcze. złapałam dwa i wyrzuciłam. to samo zrobił on. zasłoniłam firaną, żeby nie wlatywały więcej. mimo drobnej tkaniny firanowej dalej przelatywały. zamknęłam balkon. chodziłam owinięta w prześcieradło. powiedziałam do niego, że "czuję się jak Rzymianka". w zasadzie nawet w ten sposób byłam owinięta. rozmawiałam o czymś z nim. miałam na ręce prawej pełno pierścionków i obrączkę (taka nieformalną z chłopakiem obecnym. podejrzewam, że pierścionki też od niego). różnego rozmiaru. ściągnęłam je i wręczyłam mu. "z przyzwyczajenia noszę".

 

owinięcie w prześcieradło i chrabąszcze dają niemiłe wrażenie. ale na drugim biegunie jest pocałunek i ktoś potencjalnie ważny? przedwczoraj rozmawiałam z koleżanką, która powiedziała mi, że chłopak z mojego snu prawdopodobnie bardzo się zakochał w narzeczonej z tego snu (w istocie za pół roku wychodzi za mąż, a on jest nadal sam) i ona jest raczej tego świadoma. zastanawiam się, czy to nie jest odbicie świadomości po tej rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...