Skocz do zawartości

Wszy i świnia z dużą ilością prosiaków


YASMIN19

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni mam dziwne sny...

Z czwartku na piątek śniło mi się że po mojej głowie biega bardzo dużo wesz-od najmniejszej do takich bardzo dużych.Chciałam je powyciągać ale było ich tak dużo że zaczęłam się zastanawiać jak mogę się ich pozbyć w inny sposób...jednocześnie myślałam że jeśli ja mam wszy to na pewno i moje dzieci je będą miały.Z przerażeniem myślałam co będą o nas ludzie myśleć ja się dowiedzą że wszyscy mamy wszy....

Z piątku na sobotę następny dziwny sen.Przed moim domem ktoś postawił mały chlewik ,kiedy tam weszłam zobaczyłam dużą leżącą świnię a obok niej niezliczona ilość malutkich prosiaczków.Znowu zaczęłam się zastanawiać co ludzie pomyślą że mam świnię i jak ja mam się tym dobrodziejstwem zająć.Dochodząc do drzwi zobaczyłam że stoją przed nimi 4 duże kosze na śmiecie ogrodowe z zamkniętymi klapami.Zdziwiło mnie to bo normalnie mam tylko jeden taki kosz.

Nie rozumie tych snów.

Proszę o ich interpretację.Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: wszy pokazują, że sporo masz na głowie, nie do końca sobie z tym radzisz. Niewykluczone też, że czujesz się jakby ktoś podłożył Ci świnie - dosłownie, dokładał jeszcze więcej. Wszystko teraz spoczywa na Tobie, wiele obowiązków za które nie wiesz jak się zabrać. Jakieś nowe problemy pojawiają się dosłownie nie wiadomo skąd.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja trochę inaczej widzę ten sen a mianowicie:

Wszy to coś co dostajemy w nadmiarze i za darmo ale w snach czesto oznaczają pieniądze jako dobrobyt na który nie musimy pracować coś co nam bardzo łatwo przyszło. A świnia z dużą ilością warchlaków no cóż wspaniały sen każdego kto kiedykolwiek pracował na roli czyli - samo szczęście, zobacz że symbol mnogości jest powtórzony w koszach na śmieci czyli czegoś więcej niż zazwykle.

Ja na twoim miejscu to bym zagrał w LOTTO bo kroi się jakaś dodatkowa niespodziwana kasa ktorej mogą zazdrościć inni.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira...ja wprawdzie mieszkałam jako dziecko na wsi ale tylko pierwsze 8 lat swojego dzieciństwa.Jednak moi rodzice nie byli rolnikami i nie mieliśmy gospodarstwa.Jednak wiejskie otoczenie nie było mi obce bo większość mieszkańców to byli rolnic.Ostatni raz na wsi byłam chyba z 10 lat temu.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo optymistyczna interpretacja-pójdę dzisiaj puścić totolotka....ale bardziej ucieszyłam się z innego powodu-w pierwszej interpretacji Saphira wspomniała ze ktoś może mi podłożyć świnię...mam bardzo dobrych i oddanych przyjaciół i nie mogłam bym sobie wyobrazić że ktoś mógłby mi coś takiego zrobić.....

Pozdrawiam gorąco i dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś że -ktoś- więc człowiek automatycznie myśli o wszystkich...

Wiesz ja codziennie mam sny i czasem zazdroszczę ludziom którzy nie śnią albo nie pamiętają swoich snów

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...