Skocz do zawartości

agatusza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dziś miałam bardzo dziwny sen i chciałabym dowiedzieć się chociaż mniej więcej co on mógłby oznaczać.

Mianowicie śnił mi się pewien nieznajomy chłopak. Był to wytwór mojej wyobraźni, ponieważ nigdy wcześniej w życiu nie miałam kontaktu z mężczyzną o takim wyglądzie. Pamiętam, że w śnie byłam w pokoju pełnym ludzi (niektórzy znajomi, np. mój przyjaciel z lat dzieciństwa, niektórzy zupełnie obcy). Nagle ten tajemniczy chłopak poprosił mnie o rozmowę. Zgodziłam się, a on z pełną powagą zaczął straszyć mnie, że wie o mnie wszystko i może to wykorzystać przeciwko. Zaczął opowiadać mi o moim życiu, ponieważ ja nie dowierzałam w to, że on wie o mnie cokolwiek, bo nigdy wcześniej nie widziałam do na oczy. On jednak zaczął wymieniać imię mojej przyjaciółki i inne informacje, o których teoretycznie wiedziałam tylko ja sama. Pamiętam też, że mówił coś o tym, że zemści się na mnie za coś co zrobił mu mój ojciec. Jeśli chodzi o moją postawę wobec niego to pamiętam, że na początku bardzo się przestraszyłam, ale z czasem zaczęłam widzieć w tym chłopaku obiekt 'miłosny', chciałam go w ten sposób przekonać, żeby nie robił nic z info, które posiadał. On na początku nie był mną zainteresowany, ale z czasem zaczęliśmy się mieć 'ku sobie'. Ten sen był bardzo realistyczny, zapamiętałam go dość dokładnie. Macie jakieś pomysły na interpretację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...