Skocz do zawartości

ciągle ten sam chłopak


txm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo często sny z chłopakiem w którym kiedys się kochałam. Z 8 lat temu miedzy nami zaistniala taka dziwna sytuacja, gdyz ze znajomymi wypilismy po piwku i w nocy spałam koło tego chlopaka (on zawsze traktowal mnie jak druga siostre, gdyz bylam przyjaciolka jego jedynej siostry). I jakos tak wyszlo ze zaczał mnie masowac po brzuchu pozniej zaczelismy sie calowac, prawie skonczylo sie na seksie. Jednak on chyba zrozumial co robi i przestal. Pozniej mowil ze to niepowinno sie stac, zebysmy do tego nie wracali, ze jak sie obudzimy zebysmy sie normalnie zachowywali jakby nigdy nic. Jednak ja chcialam zupelnie inaczej, ale zrobilam tak jak on chcial. I od tamtej pory tak jakos dziwnie na siebie patrzylismy, ze wstydem troche i juz inaczej sie rozmawialo. A przed ta sytuacja tez bardzo czesto mialam z nim sny, ze sie calujemy, ze razem chodzimy, ze jestesmy ze soba. To bylo nigdy nie mozliwe poniewaz on mial innych znajomych i ja nigdy nie bylam brana pod uwage jako DZIEWCZYNA z ktora mozna chodzic. Jednak mi od zawsze on sie podobal od kąd go poznalam czyli jak mialam 5 lat:)

Sytuacja teraz jest taka, ze on jest zonaty, siedzi w Irlandii z zona, tam pracują, ja jestem zareczona i za rok wychodze za mąż i w dalszym ciagu mam sny zwiazane z tym chlopakiem!!! W ciagu dnia nie mysle o nim, ale on caly czas powraca w moich snach, kiedy to calujemy sie, dotykamy, przytulamy, jestesmy ze soba. Jesli jest taka mozliwość chcialabym wiedziec co to moze znaczyc??? Moze to jakaś podswiadomosc???? Ale ja niewiem, kocham swojego narzeczonego, jedank jak tamten chlopak by wrocil i chcial byc ze mna zastanawialabym sie czy nie wybrac tamtego...bo sny mam super, ale juz mnie mecza, bo niewiem czemu mi on tak czesto sni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...