Skocz do zawartości

Była dziewczyna


darooo1

Rekomendowane odpowiedzi

Śnila mi sie dzisiaj przez całą noc moja była dziewczyna ktora jakis czas temu zerwala ze mna i poszla do mojego najlepszego kumpla a bylismy rok ze soba.A mianowicie snilo mi sie ze jak juz nie bylem z nia to ona przyszla do mnie po swoje filmy nagle zaczelismy sie przytulac calowac i ona powiedziala ze mnie kocha a najbardziej zaluje tego ze dzisiaj kochala sie ze swoim chlopakiem a chce byc ze mna i po chwili zaczelismy sie razem kochac poczym ona z nim zerwala.Pojechalismy na jakis wypad w kilka osob i nagle zobaczylem ze ona juz spowrotem jest z nim.Nie mam pojecia co myslec o tym snie niech mi ktos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Twój sen jest o tyle trudny do interpretacji,że dodtyka spraw o których czytelnik z zewnątrz raczej nie m pojęcia. Mianowicie - jakie były powody rozstania, jakie były relacje między Wami, jakie między Twoją ex a Twoim kumplem. To wszystką są sprawy kto.r mogly mieć wpływ. Do interpretacji snu przyjęłam swoją wersję (znaną mi osobiście, z autopisji, rzekłbyś), że dziewczyna Cię zostawiła, Ty ją nadal kochasz, a ból potęguje to że ona jest teraz z Twoim kumplem. Pewnie ucierpała tu Twoja męska duma. Być może Twoja psychika próbuje się zmierzyć z tą sytuacją. Projektujesz we śnie miły scenariusz - że się kochacie a potem gdzieś razem jedziecie. Pewni psychika chce Ci tak podopowiedzieć, ża ta Panna nigdy nie była Twoja. Że nawet wtedy kiedy myślałeś że tak jest - wcale tak nie było??

 

Pozdrawiam i na przyszłość - miłych snów!

Rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...