Skocz do zawartości

urlop;) ZAKOŃCZONE


Loraaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;)

cwiczenie dotyczy mojego ostatniego urlopu...

1. gdzie spedzilam ostatni urlop (miejsce, nazwa panstwa, miasta etc.)?

2. z kim go spedzilam?

3. co takiego tam robilam?;)

 

pozdrawiam cieplusienko;)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gdzie spedzilam ostatni urlop (miejsce, nazwa panstwa, miasta etc.)?

6 Pucharów, 4 pucharów, umiarkowanie - Hmm... Na moje gdzieś gdzie powracasz do przeszłości, być może jakieś Twoje miasto rodzinne? Bądź takie z którymi masz wspomnienia "uczuciowe"

2. z kim go spedzilam?

6 buław, 9 buław, rycerz monet - z bliskimi Ci osobami, z rodziną, z takimi ludźmi na których możesz polegać, i z mężczyzną :-)

3. co takiego tam robilam?;)

Król Pucharów, 3 monet, kapłanka - Mężczyzną uczuciowo dla Ciebie ważnym się zajmowałaś hihi :-) Przy okazji załatwiłaś jakaś korzystną dla Ciebie sprawę :-), dużo równiez rozymślałaś o swoim życiu, nauczyłaś się tam czegoś nowego, spacerowałaś, zwiedzałaś i totalny relaks... :D

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie spędziłaś urlop? Świat, Sąd, IV Miecze

Gdzieś, gdzie czułaś się dobrze, przeszłaś duchową przemianę, poczucie narodzenia na nowo, wyciszyłaś się wewnętrznie. Gdzieś na wschodzie, może Azja, może nie aż tak daleko ;)

2. Z kim go spędziłaś? X Pucharów, Pustelnik, IX Pucharów

Panowała tam przyjemna atmosfera, radość i przebywało wielu ludzi, ale Ty pojechałaś tam sama. Był tam też ktoś w rodzaju opiekuna duchowego, może to były jakieś warsztaty?

3. Co tam robiłaś? VIII Pucharów, IX Kijów, Moc

Rozprawiałaś się ze swoimi lękami i wewnętrznymi konfliktami, usiłowałaś dojść z sobą do ładu, dużo kontemplacji, medytacji, pracy z sobą. Pozwoliło Ci to nabrać wielkiej wewnętrznej mocy, wróciłaś zupełnie odmieniona. Na lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiczenie dotyczy mojego ostatniego urlopu...

1. gdzie spedzilam ostatni urlop (miejsce, nazwa panstwa, miasta etc.)?....Paż mieczy,giermek denarów,siła...myślę,że byłaś w kraju ,który ma morze...klimatem jednak trochę cieplejsze od naszego... to zagranica...

 

Kontynent--as mieczy ...Europa..

Klimat-- 10 denarów...ciepły...kraj rodzinny,wielopokoleniowy...

Wielkość -- 9 buław... o podobnym obszarze niż Polska...

Kuchnia -- paź buław...ze spagetti mi się skojarzyło...buławy też gorące...

Ludzie -- koło,napływający też cudzoziemcy,różne narodowości... dużo się w nim zmieniło ...Włochy lub Hiszpania...

2. z kim go spedzilam?..3 denarów...byliście w trójkę...2 chłopaków i Ty...obstawiam partner,brat lub przyjaciel...

3. co takiego tam robilam?;).... 5 denarów,mag,królkowa mieczy...chyba było drogo,a nie miałaś zbyt dużo kaski więc raczej przypatrywanie,zwiedzanie,ale też kokietowałaś płeć męską i uczyłaś się z pewnością języka....

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;)

cwiczenie dotyczy mojego ostatniego urlopu...

1. gdzie spedzilam ostatni urlop (miejsce, nazwa panstwa, miasta etc.)?

2. z kim go spedzilam?

3. co takiego tam robilam?;)

 

pozdrawiam cieplusienko;)

 

Gdzie- Królowa buław, 6 mieczy- w ciepłym miejscu, mogą być tam góry, ale także woda, na karcie Królowej są piramidy- więc mogę stawiać na Egipt.

Z kim- Sąd, Cesarz- z bliską osobą, z dorosłym mężczyzną, który jest Ci bliski.

Co robiłaś- As buław, 5 mieczy- Opalałaś się, zwiedzałaś, aczkolwiek na te miecze nie mam pomysłu.:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;)

cwiczenie dotyczy mojego ostatniego urlopu...

1. gdzie spedzilam ostatni urlop (miejsce, nazwa panstwa, miasta etc.)?

2. z kim go spedzilam?

3. co takiego tam robilam?;)

 

pozdrawiam cieplusienko;)

1. Gozo-wyspa na Morzu Śródziemnym, czyli woda jak najbardziej;)

2. z mama;) to byl taki babski urlop;)

3. zwiedzalam z mapa w reku;) przede wszystkim urlop mial pomoc w zapomnieniu (krotko przed urlopem rozstalam sie z moja miloscia...) Magdalena i KatiJo mialy racje!!;) rozmyslalam o moim zyciu, nad zw. etc.;)

 

Dziekuje Wam za karty&pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...