Skocz do zawartości

Skrypty runiczne dotyczące pracy i finansów


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo, że służyły m.in jak alfabet, ale czy normalnie nim pisano, tzn. w celach użytkowych - nie wiadomo

 

Sowilo sa inskrypcje typowo użytkowe, niektóre nawet odcyfrowano. Poza tym jest jeszcze Codex Runicus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany ma problemy ostatnio w pracy - współpracownicy i pracodawca narzekaja na niego, niestety... W najbliższym czasie czeka go poważna rozmowa. niestety, on obawia się, że moze stracić te posadę. Ma kredyt na głowie do splacenia, ponieważ niedawno kupil mieszkanie. Jaki skrypt powinien nosić przy sobie?

 

będę bardzo wdzięwczna za każdą odpowiedź.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem poczatkujacym 'fanem' run niedawno zaczalem przygode w gruncie rzeczy sam przekonalem sie kiedys o skutecznosci dzialania run ,w swoim domu nad drzwiami wejsciowymi w kazdym pomieszczeniu umiesczalem rune fehu badz 8 ( z numerologi,symbol nieskonczonosci) i szczerze powiedziawszy w mojej rodzinie zaczely sie dziac bardzo ciekawe rzeczy awanse,podwyzki,przyplywy gotowki....nie zaprzeczycie cos w tym musi byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :)

 

Zastosowałam w zeszłym roku skrypt runiczny na przyciągnięcie do siebie dobrego partnera i zadziałał :) nosiłam ten skrypt razem z różowym kwarcem.

 

Teraz potrzebowałabym dobrego skryptu na przełamanie zastoju w firmie, którą założyłam w lutym tego roku :) Moja działalność polega na sprzedaży przez internet oraz zastanawiam się wraz z narzeczonym nad pracami budowlanymi ( w tym on jest specem ) :) ale zaczyna na wszystko brakować gotówki .... coś się zahamowało .... :(

 

Jestem teraz wprawdzie pod wpływem tranzytu Plutona przez mój II dom horoskopowy ( finanse ), ale wiem, że najwięcej zależy ode mnie :)

 

Bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilith, podziel sie prosze owym skutecznym skryptem na przyciagniecie odpowiedniego partnera

 

Bardzo proszę ;) oto ten skrypt :

 

skrypt wspomagający energetykę otwierania się na nową miłość i przyciągania jej:

KENAZ, ALGIZ, GEBO, EHWAZ

 

sama dodałam do tego jeszcze magię kamieni :) czyli kwarc różowy - kamień miłości i kamień magii kobiecej :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92
Sowilo sa inskrypcje typowo użytkowe, niektóre nawet odcyfrowano. Poza tym jest jeszcze Codex Runicus.

 

Codex powstał sporo po powstaniu Run, więc do tego czasu ich funkcja mogła ulec zmianie...ja się nie upieram, że nie służyły do celów 'przyziemnych', ale dowodów nadal brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wytlumacz dlaczego taki :)

 

Dlaczego ?

Nie znam się na runach, a taki skrypt dostałam od wróżbity który się nimi również posługuje ... Możliwe, że skrypt ten uznasz za nieprawidłowy :) ale u mnie zadziałał ..... :) tak myślę ;)

 

Teraz bardzo potrzebuję innego :usmiech2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jaki najlepszy bedzie skrypt na pomoc w wygrzebaniu sie jak najszybciej z poteznych klopotow finansowych, długów , zeby nie stracic przez nie domu?

Praca fizyczna i ostre głowkowanie jak z tego wyjsc jest wkladana, potrzeba jednak pomocy run..Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o skrypt na znalezienie w miarę stabilnej pracy. Poszukuję tak od ponad roku i jakoś nie mogę się wybić. Mimo wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Będę wdzięczna za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w ułożeniu skryptu na udany biznes, ale.... Logistycznie z moim partnerem rozwiązaliśmy to tak, że on jest właścicielem firmy, a ja pracownikiem. No i zacząć nie można, bo ten siedzi pogrążony w depresji, ruszyć się nie może, a ja prawnie nie mogę nic zrobić. To znaczy mogę, ale niewiele. On właściwie ma takie chwilowe wychodzenie na powierzchnię, ale musi pokończyć stare projekty i to go blokuje. Jemu run nie zaproponuję, bo go taki temat śmieszy (nawet w depresji). Ale na pewno ja ze swojej strony mogę zwrócić się do run o pomoc na rozruszanie tego biznesu. Projektowanie, produkcja- to część wspólna. Część moja - pisanie, fotografia. Pomóżcie, proszę. Dla mnie jest to ważne, bo potrzebuję pieniędzy dla siebie i rodziców. A ze względów zdrowotnych nie mogę iść na stały etat. Dlatego ratuję się jak mogę, nawet pisaniną w tematach, które mnie nie interesują.

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Zosiu. Powiedz mi tylko, co się tam mieści:) Oczopląs mnie dopadł chyba:)

 

A dla niego naprawdę nie chcę. Bo nawet, gdyby dał się przekonać, to i tak robiłby sobie cyrk ze skryptu. Wolę nie. Chcę mu pomóc, ale znajdę inne metody:) Najpierw niech sama stanę na nogi. A tak w ogóle, to bardzo potrzebuję z Tobą pogadać poza "publicznością". Jeśli jest taka możliwość - powiedz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojgu dziękuję:) Ja też znalazłam tam parę innych run. Trochę się zaniepokoiłam obecnością isaz, wydaje mi się, że ją tam dostrzegam. Ale niezależnie od tego i tak zastosuje tę bindrunę. Trochę zwlekam. Zawsze zwracając się do run czekam zanim to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie skierowane do Zosi :)

Czy na przyspieszenie wzrostu dochodów właściwe bedzie : fehu+mannaz+jera+uruz

z góry dzięki

 

Witam Ja w innej kwestii, jeżeli chcemy robić takie skrypty to żeby one efektywniej działały to trzeba pamiętać w jakiej fazie znajduje się księżyc tzn. przybywający - wzrost, ubywający-pozbycie się czegoś.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja w innej kwestii, jeżeli chcemy robić takie skrypty to żeby one efektywniej działały to trzeba pamiętać w jakiej fazie znajduje się księżyc tzn. przybywający - wzrost, ubywający-pozbycie się czegoś.Pozdrawiam

 

Nie trzeba, nie trzeba też skryptów ladować swoją energią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam możliwość zaprojektowania własnej karty płatniczej i się zastanawiałem czy nie wstawić w nią run na powodzenie w finansach. Czy jest to w ogóle dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Widzę,że nikt się tu dawno nie udzielał,więc zacznę

intersuję się masażmi i robię je czasami znajomym ,soistrze czy mamie.Chciałabym zacząc na tym zarabiac,ale mieszkam za granicą gdzie znalezienie oferty pracy w jakims spa graniczy z cudem,a żeby otworzyc swoj biznes trzeba duuuuużo pieniędzy

chciałabym,aby ktos mi doradził,jakiego skryptu mogłabym uzyc,żeby móc zarabiac masując w domu i zachęcic ludzi do korzystania z moich masaży

będę wdzieczna za jakieś wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,mam 2 dyplomy teraz pracuję nad trzecim-lubię masowac,daje mi to satysfakcje,tylko nie wiem jak się za to zabrac(zarobkowo)

oczywiscie nie mam zamiaru zdac sie tylko na działanie skryptu,ale mojej poswiadomosci na pewno to pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Aaaaa, no tak :) Zosiu, a gdyby ktoś chciał to połączyć? To znaczy: więcej klientów (skutecznych, czyli kupujących :D ), odnajdujących sprzedającego w necie, a to z kolei przekładające się na zwiększenie sprzedaży? Jak wtedy mógłby wyglądać taki skrypt?

I jeszcze jedno. Wytłumacz mi, proszę, laikowi raczkującemu w tematach runicznych :D , znaczenie w tych powyższych dwóch skryptach run Mannaz i Ehwaz. Wiesz o co mi chodzi? Bo one takie prawie "siostrzane" są jeśli chodzi o ich znaczenie tutaj; a może ja się mylę? Pomóż, proszę, laikowi rozwikłać zagadkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

zoska1977 proszę o pomoc,

czekam na telefon z biura nieruchomości ubiegam się o pracę, będę musiała założyć własną działalność. Chciała bym wiedzieć czy powinnam w to wchodzić a jeśli tak to poproszę o skrypt który pomoże mi, żeby zadzwonili, a później żeby byli klienci i sprzedaż.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

zosiu mój partner przeniósł swoją firmę w inne miejsce- warsztat blacharsko lakierniczy, bardzo Cię proszę o skrypt na zwiększenie ilości klientów i finansów.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką sytuację: założyliśmy wydawnictwo, jest parę tytułów które chcemy wydać (przełożyć z angielskiego na polski, bo jeszcze tych książek nikt w Polsce nie wydał), piszemy do zagranicznych wydawnictw lub polskich agencji, które mają prawa do tych tytułów i jak na razie nic. Ciągle musimy czekać. Pomijam już ludzi odpisujących na prostego maila 2 dni lub 2 tygodnie. Jako że jesteśmy nową firmą, to oczywiście jesteśmy dla takich dużych wydawnictw gdzieś tam na szarym końcu listy tych, z którymi chce im się współpracować, więc się nie spieszą z decyzjami i ciągle nam każą czekać, bo coś tam.

Z jakim skryptem / pojedynczą runą mogłabym popracować, żeby to wszystko nabrało jakiegoś tempa? Żeby przyspieszyć trochę to wszystko i oczywiście z pozytywnym skutkiem. Jakiś skrypt na takie "powodzenie" dla firmy?

Bo o ilość klientów będziemy się martwić później, to nie z nimi póki co mamy zastój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dołączam się do prośby o skrypt runiczny na dobrą pracę za granicą... na dobre zaklimatyzowanie się tam i po prostu szczęśliwe życie w tym miejscu.. w krainie z której pochodzą runy... Skandynawii.. dokładnie w Szwecji. Wierzę bardzo w moc run i pragnę ich siły i w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Małe pytanko co do zrobienia run. Czy mogę zrobić je z modeliny? jak tak to z jakiego koloru?a jak nie to z jakiego materiału najlepiej go zrobić kamień, drewno, masa solna, napisać na kartce itp.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzień dobry, właśnie zaczęłam pracę na własnej działalności w agencji ubezpieczeniowej. Bardzo proszę o skrypt na skuteczność sprzedaży pakietu emerytalnego i generalnie ubezpieczeń.

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyciągnięcie klientów w interesie

 

ehwaz jera mannaz fehu berkano

 

Witam Zoska

 

Moj partner ma agencje pracy czy

moge zastosowac ten skrypt aby przyciagnac firmy ktore potrzebuja pracownikow?

 

Serdeczne dziekuje za rade I pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
raido mannaz fehu othala algiz

 

Zosiu, nie wiem co się dzieje, nie mogę nic sprzedać. Chodzi ze mną koordynator bo sama jeszcze nie mogę i nic, nie mam klientów, a jeśli spotkania się odbywają to nic z tego. Moim jedynym klientem jest mój partner :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Sorry za wcięcie w temat ale Algiz dosłownie zamyka i blokuje sprawy i wskazówka że może tak samo wystarczy Raido. Mamy tu ruszyć biznes, a nie "ochraniać" (Algizem).

Ale shodanko zrobisz jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wcięcie w temat ale Algiz dosłownie zamyka i blokuje sprawy i wskazówka że może tak samo wystarczy Raido. Mamy tu ruszyć biznes, a nie "ochraniać" (Algizem).

Ale shodanko zrobisz jak uważasz.

 

arachnea, jak Twoim zdaniem powinien wyglądać ten skrypt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Moim zdaniem najlepiej zrobić jedną runę - Raido, bo chcesz ruszyć z biznesem.

 

shodanko tak jak wcześniej napisałaś, to wiesz czego chcesz, co masz robić w tej pracy tylko trzeba to popchnąć to do przodu :)

Ważne jest też do jakiej grupy odbiorców docierasz ze swoją ofertą, czy w ogóle masz możliwość dotarcia, bo z tego co piszesz jesteś przyblokowana, piszesz że nic nie możesz, no i masz cały czas nad sobą nadzór koordynatora.

Z ubezpieczeniami jest ciężko bo ludzie nie mają teraz zaufania, no i ostatnia sytuacja z kredytami i frankiem tez nie poprawia ludziom nastroju, to już poza tematem run ale weź to pod uwagę.

W dodatku, ja widać nie masz pola manewru i cały czas tkwisz w miejscu.

Myślę że trzeba przełamać dotychczasowe, stereotypowe myślenie i poszukać klientów w jakimś innym miejscu, środowisku i dlatego też na początek proponuję samą runę Raido.

Daj sobie czas- około 3 tygodni i zobacz jak się zrealizuje, czy zaczniesz działać i będziesz samodzielna.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wydawnictwo i sprzedajemy nasze książki na razie przez sklep internetowy, czy polecany tu skrypt "ehwaz jera mannaz fehu berkano" mogę wykorzystać, aby nam lepiej sprzedaż ruszyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arachnea, dziękuję, wiesz to jest tak naprawdę coś więcej niż ubezpieczenie, to pakiem emerytalny, wiemy, ze emerytur nie będzie z Zusu, a jeśli jednak system się utrzyma ma spadną o jakieś 75% w stosunku do tego co zarabiamy, więc trzeba się zabezpieczyć. To nowość na rynku, hybryda, daje klientom gwarancję, zyski, oszczędność jeśli chodzi o podatek Belki, daje ochronę czyli odszkodowanie w przypadku śmierci, jest dziedziczona, emerytura z zusu umiera z klientem, a ta jest nadal wypłacana, tylko właśnie nie wiem co się dzieje, że nie mogę zamknąć sprzedaży, wszyscy mówią super super i koniec. Zaczęłam myśleć, że to mój koordynator coś źle prowadzi. Chcę się usamodzielnić i cały czas się uczę, natomiast muszę kilkanaście spotkań odbyć i kilka wniosków sprzedać, żebym mogła sama sprzedawać. i koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Transformacjo pomogłas mi kiedys, podając skrypt w sprawach urzedowych i sądowych a teraz,jak znajdziesz chwile, bardzo prosze o skrypt na awans w pracy. Takie skrypty juz były podawane, jednak moj przypadek jest nieco inny. Pracuję za granica w firmie, gdzie jest kilka narodowości, troche konfliktów...przepychanka...

Chciałabym tam zaistniec (pracuje w zasadzie od niedawna) ruszyc do przodu, wejść poziom wyrzej. Chciałabym, zeby sie liczyli ze mna, szanowali ale też doceniali. Blokuje mnie tez troche bariera językowa

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Jaki skrypt możecie polecić na powodzenie w otwarciu własnej działalności? Oraz na pomyślne uzyskanie dotacji :P Nie wiem czy jako jeden skrypt czy 2 osobne?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam ogromna prosbe mianowicie, moj partner ma agencje pracy ( juz wczesniej prosilam o skrypt, ktory mial mu pomoc w zdobyciu klientow, niestety niewiele pomogl) w ostatnim czasie sytuacja finansowa jego firmy diametralnie sie pogorszla co moze grozic upadloscia w zwiazku z czym czy ktos moze polecic inny skrypt? On robi co moze a ja czuje sie bezsilna bo nie wiem jak mu pomoc. Z gory dziekuje za kazda sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to zrobic, moglabys cos wiecej napisać na ten temat badz podpowwiedziec gdzie moge znalesc informache. Wygooglowalam ale nic konkretnego nie wyszukalo. Pozdrawiam. I dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Czy skrypt Raido-Ansuz-Fehu będzie się nadawał dla handlowca w firmie komputerowej? Zależy mi na szybkim przyswojeniu wiedzy I skutecznej współpracy z klientami ktorzy najczęściej znajduja nas w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fehu to raczej na sprzedaż. Moze na ońcu dałabys mannaz albo ehwaz na współprace partnerską?

No tak ale chodzi o owocna współpracę, o zwiększenie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

Czy moze ktoś polecić rune badz skrypt który pomoże mi w pracy, mianowicie chodzi mi o zwracanie większej uwagi na szczegóły, mam masę danych do przetworzenia i chce sie wspomóc w wychwytywaniu beldow. Myślałam o runie laguz ale nie wiem czy to wystarczy. Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szkoda, że nie ma uniwersalnego przepisu na szczęście :) Runy to tylko wskazówka.

 

Chciałbym zapytać się czy zna ktoś z Was dobry skrypt na pomoc w wyborze ścieżki zawodowej, w momencie gdy człowiek jest niezdecydowany i staje na rozdrożu złamany wieloma własnymi umiejętnościami i talentami?

Czy połączenie Teiwaz + Dagaz się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Dostalam nowa prace i jestem bardzo zaskoczona, bo nie jestem z branzy i sporo bede musiala sie nauczyc, mimo tozostalam wybrana sposrod innych kandydatow.

Planuje stworzyc taka rune:

RAIDO ANSUZ INGWAZ JERA FEHU

aby szybko sie nauczyc nowych zadan i pozytywnie przejsc okres probny. Produkcja maszyn przemyslowych, handel zagraniczny.

Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

czy moge prosic o skrypt na powodzenie w nowej pracy? nawet nie tyle chodzi o relacje miedzyludzkie, bo mam nadzieje, ze z tym nie bedzie problemu..jednak praca wymaga przyswojenia wielu zupelnie dla mnie nowych wiadomosci i bycia czujnym na kazdym kroku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...