Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu - PILNE!!!


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od czasu do czasu wróżę sobie z kart klasycznych, a że jestem początkujący, mam spory problem z interpretacją. Dzisiaj rozłożyłem sobie karty według schematu 3x8 z użyciem 24 kart (wziąłem pod uwagę iż nie wszystkie wróżki na forum "obsługują" całą talię 52 kart - bez urazy:mrgreen:). Oto co mi wyszło:

 

I rząd:

Walet Karo + Król Pik + Dama Karo (o) + 10 Pik (o) + 9 Karo + Król Karo (o) + 10 Trefl + As Kier

 

II rząd:

As Trefl (o) + 10 Karo + 9 Trefl + Walet Trefl (o) + As Karo + Dama Pik + Król Kier (o) + Dama Kier

 

III rząd:

As Pik (o) + Dama Trefl + Walet Pik + Król Trefl + Walet Kier + 10 Kier + 9 Kier (o) + 9 Pik (o)

 

Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu tego rozkładu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ na pewno nie omieszkam tego zrobić.

 

i dobrze, bo nikt ci tego tu nie zinterpretuje jak sam najpierw tego nie zrobisz. Zresztą, nie dziw się, jak się tobie nie chce interpretować , tylko wrzucasz to tu, to dlaczego komuś ma się chcieć nad tym siedzieć?

Edytowane przez Rokka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 kart???

pierwsze słyszę, a siedzę w tym już jakiś czas. 24 czy 32 ok, ale nie 52 (no chyba, że to pasjans) :D:D

Jakie wyszły Ci pierwsze 3 karty? Powinieneś od tego zacząć, bo to jest najistotniejsze.

Zamieść proszę swoją interpretację.

A ja zamieszczę swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się obrażać :):)

Napisz swoją interpretację. Inni dodadzą swoją.

 

No ja zawsze używam 32, nigdy nie słyszałam, żeby ktoś stawiał 52.

No ale każdy ma swój indywidualny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się obrażać :):)

Napisz swoją interpretację. Inni dodadzą swoją.

 

Ja się nie obrażam. Tylko szkoda, bo to mi zajmie sporą część czasu. Przecież napisałem, że jestem początkujący i sobie nie radzę.

 

Poza tym od kiedy to forum jest tylko dla speców w tej dziedzinie? O ile wiem to każdy może do niego należeć kogo to interesuje, więc myślę że trochę za dużo się ode mnie wymaga jak na pierwszy raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie zgodzę się z Tobą. Jak najbardziej jest dla takich osób. Tylko widzisz, jeśli wklejasz tutaj swój temat, to my myślimy, że mamy Ci tylko pomóc w interpretacji. Napisałeś, że czasem stawiasz sobie karty, więc każdy pomyślał, że najpierw wkleisz swoją interpretację,a my ją tylko poprawimy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dobrze zinterpretuję Ci to co Ci tam wyszło.Ale na drugi raz pamiętaj, żeby nie wklejać tutaj tematów jeśli nie będą one zawierać Twojej własnej interpretacji. Są od tego inne wątki Tylko musisz mi powiedzieć czy przełożyłeś te 3 karty o których wspomniałam wyżej. Bo jest to wbrew pozorom istotne w klasycznym rozkładzie.:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obrażam. Tylko szkoda, bo to mi zajmie sporą część czasu. Przecież napisałem, że jestem początkujący i sobie nie radzę.

 

Poza tym od kiedy to forum jest tylko dla speców w tej dziedzinie? O ile wiem to każdy może do niego należeć kogo to interesuje, więc myślę że trochę za dużo się ode mnie wymaga jak na pierwszy raz ;)

 

Nie dużo, od każdego tyle samo, a poza tym jak jesteś początkujący to powinieneś ćwiczyć a nie innym kukułki podrzucać. Tak nic się nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

 

Praca. Awans sie szykuje lub rychle znalezienie tej wymarzonej pracy. Tak do miesiaca gora dwoch. Kobieta bliska Twemu sercu wyjedzie, ale na krotki okres czasu. Czeka Cie jakas niespodzianka mila zwiazana z ta podroza. Mama lub szefowa zalatwi z powodzeniem jakas wazna sprawe urzedowa. Uwazaj na pieniadz i na to co mowisz w towarzystwie bo czekaja Cie brzydkie plotki ze strony znajomej pary. W milosci spelnienie marzen. Wszystko pojdzie po Twojej mysli.

 

 

Pisze to juz 4 raz bo mnie wylogowalo :):)

 

co do tych trzech pierwszych kart to mnie przeraziłeś, ale widze ze odwrocone, wiec zmiana pracy Ci wychodzi, jesli pracujesz, lub jesli nie to wlasnie zaczniesz

Edytowane przez Ciastko08
normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pracą to się tak nie rozpędzaj, w maju muszę zdać maturę :lol: Co do kobiety bliskiej mojemu sercu to takowej nie mam, co najwyżej może to być zaufana przyjaciółka (mam taką jedną).

 

Ale dzięki za interpretację i przepraszam za kłopot, na przyszłość umieszczę swoją interpretację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaje ze w maju masz mature. ale na pierwszym miejscu wyszly Ci sprawy zawodowe i są najistotniejsze. wiec raczej jest to nieuniknione, że do niej pójdziesz. Nie to nie jest przyjaciółka. Moze znajdziesz te jedyna hehe:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych trzech pierwszych kart to mnie przeraziłeś, ale widze ze odwrocone, wiec zmiana pracy Ci wychodzi, jesli pracujesz, lub jesli nie to wlasnie zaczniesz

 

A co one by oznaczały w pozycji normalnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pozycj normalneji oznacza śmeirć, albo jakiś straszny wypadek. Nie ta kobieta wyjedzie sama i bedzie to Twoja kobieta tzn bliska Twemu sercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...