Skocz do zawartości

Gwałt na mężczyźnie


romanowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu miałam przedziwny sen, który mnie przeraził, zaczęłam się zastanawiać nad swoją psychiką. Mój sen przypadł na okres jakiejś wojny, konfliktu (dość częsty motyw w moich snach), z dużą grupą ludzi ukrywaliśmy się w jakimś schronie. Nagle znalazłam się w zupełnie białym pokoju o zimnym, surowym wnętrzu. Na łóżku leżał nagi mężczyzna, przypięty kajdankami do rury znajdującej się przy łóżku, zwinięty w pozycji embrionalnej, śmiertelnie przestraszony. Ja go gwałciłam, ale to tak naprawdę nie byłam ja jako ja Zuza, to była jakaś inna postać ale ja byłam tą postacią, najdziwniejsze jest to, że ten facet miał narządy rozrodcze kobiety, zamiast penisa miał pochwę, a ja go gwałciłam moim skórzanym paskiem od spodni. Czy ktoś może mi powiedzieć, co to znaczy, bo ja próbowałam to jakoś rozgryźć i niestety to już jest chyba wyższa szkoła jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ciekawe, może nie akceptujesz swojego animusa ;) ?

 

Ostatnio często ludzie mają sny o wojnie, konflikcie, o tym, że się gdzieś ukrywają... sama miałam taki sen nie raz. To też jest ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojny, woda i dzieci to najczęstsze motywy w moich snach, ale ten sen o mężczyźnie całkowicie mnie wytrącił z równowagi, był bardzo realistyczny i miał taką mroczną atmosferę. Sprawiało mi przyjemność to, że ten mężczyzna się mnie bał. Nie wiem, może masz rację Baby Jane z tym brakiem akceptacji własnego animusa... Chciałabym poznać więcej opinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mężczyzna może symbolizować zwyczajnie twoją podświadomość stąd w nim narządy rozrodcze kobiety a nie mężczyzny, gwałt może odnieść się do twojej osoby jako przestroga przed niebezpieczeństwem.Pokój może być symbolem jakiś kłopotów skoro miał wnętrze zimne i surowe, mężczyzna przypięty kajdankami skoro uznaliśmy że jesteś to ty, twoja podświadomość zatem kajdanki mogą oznaczać twoją reakcję nerwową w zaistniałym problemie.Ja to tak odczutuję

Edytowane przez myszka90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...