Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji - Kwadrat przeznaczenia


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozłożyłem sobie karty według rozkładu "Kwadrat przeznaczenia". Wygląda on tak:

Jesli wrózysz sobie-wyjmij z talii damę kier, gdy mężczyźnie króla kier.Karty potasuj siedem razy i przelóż trzy razy lewą reką do siebie.Następnie wyciągnij 14kart.Układaj je w kolejnosci pokazanej na schemacie i odczytuj zawsze od lewej strony.Karty 6,2,8 mówią o planach i marzeniach,7 i 9-ukazują osobiste problemy,14,5 i 15-dotyczą domu i rodziny,11,3 i 13-wróżą niespodzianki,dobre i złe,12,4 i 10-zapowiadają to, co się niedługo wydarzy.

 

 

**************6*2*8***************

***11*3*13* 7*dama kier*9*12*4*10*****

*************14*5*15******************

 

6,2,8 - 7 trefl, As karo (o), 7 karo (o)

Polepszenie sytuacji finansowej i relacji z bliskimi, partnerstwo lub podjęcie ważnej decyzji?

 

7 i 9 - Król pik, Walet pik

Tu nie mam pomysłu na interpretację.

 

14,5 i 15 - 8 trefl (o), 7 kier, Dama karo (o)

Rozłam w rodzinie spowodowany narodzinami dziecka?

 

1,3 i 13 - Dama pik (o), 8 kier (o), 8 karo (o)

Propozycja pracy?

 

12,4 i 9 - Dama trefl (o), 9 trefl (o), 9 karo

Nastąpi jakiś wyjazd?

 

Proszę o pomoc, gdyż jak widać mam spore trudności. Dziękuję.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość paulinqa123

Witaj, dopiero się ucze i zaczynam z kartami ale spróbuje Ci pomoc

 

6,2,8,- masz nadzieje na znalezienie w miare dobrze płatnej pracy

7,9- wydaje mi się że masz jakies kary do zapłacenia albo mandaty i na to potrzebujesz tez pieniędzy, może też jakichś wrogów masz?

14,5,15- sądze że masz dobre układy w rodzinie i w domu, że wszystko jest okey ,może wczesniej byly jakies kłotnie (może z młodszą siostrą? jesli ją masz) ale chyba teraz nastepuje pogodzenie sie

11,3,13-ciągle wychodzą mi jakieś kłopoty z dzieckiem,albo rozstanie/kłotnie rodziców? i źle zainwestowane pieniądze albo faktycznie ta nowa praca.. no nie wiem, dobrze by było żeby ktos doswiadczony sie wypowiezdział

12,4,9-pomyślność w pracy (byc moze tej nowej), w koncu zdobedziesz pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

matko chłopie skąd ty bierzesz znaczenia tych kart?

 

6,2,8 - Chciałbyś znaleźć dobrze płatną pracę,a le na tą chwilę się na to nie zapowiada. Twoja sytuacja finansowa, pogorszy się na chwilę, ale potem niespodziewanie skoczy.

7,9 - Długi, jakieś długi nie są spłacone. ewentualnie w ostateczności, coś nie zostało dopilnowane przez Ciebie i sprawa może trafić do jakiegoś urzędu.

14,5,15 - Kobieta z dalszej rodziny nie może zajść w ciążę, co wprowadza ją w większa frustrację. Te karty mówią o poważnych problemach zdrowotnych tej kobiety (sprawy kobiece), o których ona jeszcze nie wie.

1,3,13 - Tutaj to akurat brak pracy wychodzi, ale i prócz tego kłótnie. ta kobieta, to jakaś Twoja znajoma z która będziesz miał dość ostrą wymiane zdań.

12,4,9 - Owszem pieniądze. Ale Ty ich nie zarobisz, a dostaniesz najprawdopodobniej od matki, czy bliskiej Ci kobiety. Na co? Na wyjazd do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również zrobiłam sobie kwadrat przeznaczenia. Czy dobrze go zinterpretowałam?

6,2,8-plany, marzenia: W pik, 10 karo, Karo- Spotkasz młodego mężczyznę, zaczniesz pracę

7.9-problemy: 9 trefel, As kier- Przeszkody w otrzymaniu wiadomości

14,5,15-dom, rodzina: 7trefel, 8karo, 8trefel- W rodzinie może pojawić się dziecko, z tego powodu moze być złość, gniew, przypływ gotówki

11,3,13-niespodzianki: 10 trefel, 8 kier, K trefel- dużo nieporozumień, sprzeczek, nerwów, ze strony mężczyzny (starszego)

12,4,10-niedaleka przyszłość: As kier, 9 pik, 7kier- Dostaniesz wiadomość od przyjaciela/ sympatii. Może to być wiadomość niezbyt dobra, która przyniesie łzy, przykrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...