Skocz do zawartości

Skrypt zeby sie skontaktował/ spotkał


wiosna2011

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia podala mi skrypt

 

Raido Tiwaz Ansus na spotkanie :). Ale u mnie jest tez na odrodzenie kontaktow, ale w sumie to samo :)

Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu, ktos mi podal ten skrypt chodzilo o to zeby odezwal sie w jak najkrotszym czasie..stracilaismy kontakt rok temu, teraz sie spotkalismy i chodzi mi "przelamanie" bariery milczenia, zeby zaczal sie odzywac , dzwonil, nie bal sie spotykac etc. Czy mam zniszczyc stary skrypt ...poradz mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli skrypt raido tiwaz ansus jest odpowiedni do mojej sytuacji- na ponowne odzywanie sie/spotykanie, tak zeby inwecja wyszla z jego strony. Przepraszam ze sie dopytuje ale sama skryptu nie uloze. A po jakim czasie mozna liczyc na jego dzialanie ? Bardzo Cie podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upewniam sie dlatego ze powiedziano mi ze najwazniejsza rune umieszcza sie w srodku skryptu czyli ansus a pomocnicze czyli na kontakt z jego strony, i druga na szybki kontakt obok, dlatego tak dopytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zosiu, robiac ten skrypt chcialam zeby skontaktowal sie w ciagu miesiaca, ten czas wlasnie mija (nie odezwal sie). Co moge jeszcze zrobic i czy powiinam sie sama odezwac , chociaz chcialabym zeby byl to kontakt z jego strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem zadzwonić do faceta i się z nim umówić? Masz do niego kontakt to weź telefon do ręki i przekręć. Nie będzie chciał się spotkać to uszanuj jego wolę i daj sobie spokój. Korona z głowy Ci nie spadnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale takie rady to mozesz udzielac "swoim kolezankom"

Skoro pisze do Zosi i angazuje runy oznacza to ze sprawa jest bardziej skomplikowana.

dziekuje, i poczekam na Zosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale takie rady to mozesz udzielac "swoim kolezankom"

Skoro pisze do Zosi i angazuje runy oznacza to ze sprawa jest bardziej skomplikowana.

dziekuje, i poczekam na Zosie

 

no tak, języka zabrakło i trzeba brać się za runy, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zosia podala mi skrypt

 

radio tiwaz ansuz na spotkanie :). Ale u mnie jest tez na odrodzenie kontaktow, ale w sumie to samo :)

dołączę się do tematu czy skrypt kenaz laguz gebo ehwaz może być też użyty w takim przypadku spotkanie skontaktowanie się na powrót Edytowane przez zoska1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek79 jeśli jest to do mnie pytanie to nie nie stosowałam jeszcze, a chciałabym zastosować kenaz laguz gebo ehwaz tylko nie wiem czy jest odpowiedni właśnie na odrodzenie kontaktów (by zadzwonił) spotkanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz próbowałam kontaktu - ale bezskutecznie, więc czekam na odzew drugiej strony, może "pęknie" i wkońcu się odezwie...

Tomek, zawsze można zadzwonic do... siebie :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez do niej dzwoniłem ale nie odbiera moich telefonów ani nie odpisuje na esy. Ach te baby:-) Mamy podobna sytuacje. Licze ze runki nam pomogą. Daj tez znać jak to u Ciebie się zakończy. Mam nadzieje ze runka Raido przyspieszy to wszystko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonym pisakiem na żółtej karteczce, zdjęłam klapkę z obudowy, wsunęłam karteczkę, założyłam klapkę i tam skrypcik siedzi i mam nadzieję - nabiera sił do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze dodatkowo poswiecic skrypt woda swiecona. Najlepiej go wsadzic na chwile, potem karteczke wysuszyc nad swieca i dopiero wtedy do telefonu wlozyc...

 

:D dobre dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja skuszona tymi postami też sobie taki skrypcik wczoraj napisałam :D ale fioletowym pisakiem na białej kartce :P jak na razie to telefon się rozdzwonił, ludzie się rozpisali, sporo tych, którzy dawno się nie odzywali, ale ten, który miał się odezwać to dalej milczy :P cierpliwości, cierpliwości :D a może lepiej czerwonym napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwcem o ile wiesci od TEJ osoby będą pozytywne, bo jak zadzwoni lub napisze że nie chce nas znac że koniec i wara to nie wiem czy chcialabym byc szczęsliwcem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze swojego skryptu nie zrobilam poniewaz nie wiem czy bedzie odpowiedni odn mojej sytuacji dlaczego czekam na Zosie , ale im wiecej mija czasu tym moja nadzieja jest mniejsza :( a juz napewno teraz kiedy dowiedzialam sie kilku rzeczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale jak sie włoży kartke do wody święconej to skrypt sie rozmaże :P

 

echh...wszystko jak na tacy trzeba podawac.

Wystarczy przed pojsciem ze skryptem do kosciola - psiknac go lakierem do wlosow :P

Ale tylko takim w sprayu, bo żel nie da efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dla pewności spaliłam skrypt napisany na fioletowo i zrobiłam nowy - pisany czerwonym długopisem :) włożyłam pod klapkę baterii telefonu...i znów czekam :D a jasny gwint wieści nawet z chin dostałam w międzyczasie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulf wymiata :D

Mi pomógł swego czasu skrypt na odrodzenie uczuć, dało się odczuć lekką zmianę w relacji. Ale na krótko.

 

Dla mnie narazie wystarczy aby On sie odezwal i chcial ze mna rozmawiac , to jest najwazniejsze .

Kiedy w tym kierunku cos ruszy to wiem ze potem bedzie dobrze.

To jest skomlikowana sytuacja .

Wiem ze on mnie kocha i zaluje ze sie rozstalismy ale sie zaciął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja nie przejmuj się :D, Tomek kazał afirmować xD xD, więc afirmujemy i miejmy nadzieję, że ten wyczekany sie odezwie nim padnie bateria w komórce :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem :)

NIC sie nie zadzieje.

 

heh...pożyjemy, zobaczymy ;) zresztą jak mi się znudzi czekanie to sama zadzwonię....wszak to ja go poderwałam ;) i żadna to nowość dla mnie, że pierwsza się do kogoś odzywam ;) a w tym wszystkim najlepszą magią jest mój urok osobisty ;)

....co nie zmienia faktu, żem mega ciekawa co będzie bo pierwszy raz za coś takiego się biorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boiler chcialabym byc na Twoim miejscu :(

U mnie jest stawka powrot do ukochanej osoby :(

Życ nie potrafie bez niego .

A najsmieniejsze jest to ze ja sama zerwalam , glupia bylam :(

Tutaj chodzi teraz tez o meska urazona dumę a ztym jak wiadomo ciezko jest walczyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze afirmuje przed snem ze dzwoni do mnie i chce sie umowic a potem zasypiam i snie o niej:-) Mi pomogl skrypt na prace, na finanse jak mialem runke Fehu to wpadala kaska nie duza ale byla. Tak wiec z cala pewnoscia pomagaja i tylko zeby nie bylo ze nie daje im nic wzamian. Co miesiac pale swieczke i dziekuje im za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, jestem pierwszym "szczęśliwcem"... Czy też nieszczęśliwcem :( Pan się odezwał, walnął smsowy elaborat a ja myślałam że zapłaczę się... Trudno, cholercia, może będzie kiedys lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo szkoda ale się odezwał to znaczy ze skryp jest dobry. Ja czekam w moim przypadku szanse są nikle ale są wiec jestem dobrej myśli.Ty jesteś juz odszczelona pozostala nas dwojka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jakie mam szanse, że on się pierwszy odezwie. wiem, że jest mu głupio i będzie mu ciężko się przełamać, ale dam mu trochę czasu :D a jak nie, to do akcji wkroczy oddział specjalny ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten skrypt jeszcze trzymam, bo jest on też na spotkanie, a nuż widelec pomoże... :)

Dacie radę, ja dostalam wiadomosc w momencie jak sie jej nawet nie spodziewalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiam czy ten skrypt to aby na pewno jest na odezwanie się faceta/dziewczyny bo odkąd go zastosowałam to mam lawinę telefonów z daleka lub w sprawie pracy :D

 

droga alicjo...obawiam się, że w twojej sytuacji i tak będzie trzeba zadziałać bezpośrednio, nawet jeśli on się odezwie to i tak to TY będziesz musiała zawalczyć, czyli pogadać z nim szczerze, zaproponować jakieś spotkanie itd. itp., to TY będziesz musiała się "wystawić" żeby uładzić jego zranioną dumę i narazić na odrzucenie - bez względu na to, kto pierwszy się odezwie, tak to pewnie będzie wyglądać....więc czemu nie odezwiesz się pierwsza? :) jedyne co masz do stracenia to skrócenie okresu męki w oczekiwaniu na jego ruch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie, chcę zastosować ten skrypt, dla konkretnej osoby, ale On nie zna mojego numeru telefonu, więc gdzie mam go trzymać???

Kiedyś ktoś nas sobie przedstawił i teraz po latach On wzroku ode mnie oderwać nie może jak mnie widzi, ale to zdarza się od czasu do czasu, przypadkiem... Czy jest szansa, że ten skrypt ułatwi spotkanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że skrypt właśnie może ułatwić spotkanie czy właśnie kontakt przez telefon :) a cóż to szkodzi, że nie ma twojego numeru? jak będzie chciał to przecież sobie załatwi twój numer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś sobie nie może załatwić mojego numeru :(

A jak Go zagadałam to się zestresował, ja w sumie też i w sumie nic to nie dało... Jak Go już spotkam, bo runy zadziałają :) to wezmę inicjatywę w swoje ręce, bo widzę, że On z tych nieśmiałych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czy zadziałay u was skrypty? kiedys juz korzystałam z pomocy run i mi pomogły po napisaniu skryptu sniła mi się w nocy owa osoba ale nie był to miły sen jednak skrypt zadziałał , wczoraj napisłałam skrypt tu podany Radio Tawiz Ansuz i w nocy również miałam sen który w przeciwieństwie do poprzedniego nie był negatywny wrecz odzwierciedlał zaistniała sytuacje, to chyba oznacza ze skrypt działa:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie inne zdanie, ale milosc i poznawanie innych, uwiedzenie i zakochanie powinno odbywac sie samoistnie, poprzez poznawanie charakteru drugiej osoby, bez uciekania sie do magii, run i innych oszustw prowadzacych do tego by ktos zakochal sie w nas, bo to blisko juz do czarnej magii. Zaplata za takie proby zmiany przeznaczenia jest nieuchronna ( i bardzo niemila) a co gorsza krzywdzi tamta druga osobe. Milosc jest przeciez checia do uszczesliwienia drugiej osoby, ale nie na sile, gdy tego nie chce. Jesli ktos nie jest dla was to nie ma co na sile stosowac magii.

 

To znak ze nalezy szukac kogos innego, bo on/ona nie jest dla was i czeka was cos lepszego ;)

Powodzenia i pomyslcie najpierw czy nie skrzywdzicie drugiej osoby ta magia na milosc. . .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mozliwe jest zeby skrypt zadziałał odwrotnie ? czyli jesli zastosowałam skrypt na odrodzenie uczuc to czy moze on zadziałas na odwrót na ochłodzenie uczuc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

ula2o chodziło ci o ten skrypt

Cytat Zamieszczone przez Izabela1990 Zobacz posta

Zosia podala mi skrypt

 

Radio Tawiz Ansuz na spotkanie :). Ale u mnie jest tez na odrodzenie kontaktow, ale w sumie to samo :)

po pierwsze tydzień to nie tak długo, po drugie widać że w ogóle nie masz zielonego pojęcia o runach, a jeśli napisałaś go tak jak tu podałaś -->

ten który był tu podany Radio Tawiz Ansuz

to czego oczekujesz ?

 

Wiesz co, lepiej zadzwoń i pogadajcie sobie o co wam poszło, nie czekaj w nieskończoność aż jakiś skrypt zadziała.

skrypt za ciebie nie zadzwoni :P

pozdr.

 

 

Edit - Zosiu jak to jest że na 1 stronie jest skrypt z Takimi błędami! i nikt tego nie poprawił, a kolejne osoby powielają ten sam błąd, no sorry ale dla mnie to są kpiny z run.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...