Skocz do zawartości

Spełnionyy sen ...


anytsuj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakieś 2 tygodnie temu podczas jednej nocy śniły mi sie dwie rzeczy:

Osioł który prowadzony na pustyni przez kobietę o ciemnej karnacji skóry był bardzo uparty i nie chciał iść, po czym po chwili zerwał się z uwięzi i przebiegł szybko obok mnie.

(OSIOŁ symbol cierpliwości, w której można przesadzić – i wówczas albo jest się uważanym za głupca, albo świadczy to o głupocie przyjaciół

widzieć: waśń, niesnaski

widzieć go biegnącego: zwiastuje niedolę, przykrości

Sen o osłach jest dobry, jeśli niosą one jakiś ciężar, są posłuszne i zdrowe. Sen o osłach wróży dobrze każdemu, kto chce zawrzeć małżeństwo lub jakąś spółkę; mówi bowiem, że żona lub wspólnik będą życzliwi i dobrzy)

oraz

KOTKA - szara pręgowana kotka (moja kotka która jakieś dwa lata temu uciekła)

(KOTKA Prastary symbol żeński w snach mężczyzn. Ma symbol seksualny bardziej związany z potrzebą czułości. Ogólnie kot we śnie może ostrzegać przed podstępem i fałszywością lub wzywać do większego zaufania własnej intuicji.

widzieć: zawsze zły znak; przede wszystkim oznacza fałsz przyjaciół i znajomych lub rozczarowanie w miłości

być przez niego podrapanym lub ugryzionym: masz groźnych wrogów

głaskać go: jesteś dobry dla kogoś, kto na to nie zasługuje

przymilający się: ktoś mami cię pochlebstwami, by cię wykorzystać

widzieć z młodymi: wiele swarów z powodu źle wychowanych dzieci

czarny: zapowiedź przykrości

słyszeć miauczącego: zostaniesz wciągnięty w intrygi.)

 

Wiem że te dwa symbole przynoszą ze sobą jakieś nieszczęścia i rzeczywiście sny sprawdziły się w 100 %

(razem z meżem straciliśmy krótko przed świętami pracę - wszystko spowodowane było przez osobę która knuła przeciwko nam - jak widać skutecznie)

 

Niełatwo nam się pozbierać po tym wszystkim bo to nie jest łatwe, zostać z dnia na dzień bez żadnego ostrzezenia bez ważnego kontraktu - bo tak sobie ktoś zaplanował ...

Zaczęłam wierzyć w prawdziwość snów. . .

 

wczoraj w nocy śniła mi się maszyna w której wyrabia się lody - maszyna była nie do końca sprawna - psuła sie podczas wyrabiania lodów, pomogłam ja naprawić i zjadłam jednego z lodów które zostały zrobione w maszynie - wiem że we śnie lód był przepyszny ...

 

(LODY Sen, że jesz lody, oznacza, że rozpoczęte przez ciebie przedsięwzięcia zakończą się sukcesem.

Widzieć dzieci jedzące lody – to zapowiedź wielkiej pomyślności i szczęścia.

Dla młodej kobiety sen, że upuściła lody na ziemię w obecności kochanka czy przyjaciela, oznacza, że nie będzie traktowana zbyt poważnie.

Widzieć nieświeże lody – to znak, że jakiś nieoczekiwany kłopot zakłóci twój przyjemny nastrój. Jeżeli lody są rozpuszczone, zaplanowana wcześniej przyjemność nie dojdzie do skutku.)

 

Proszę napiszcie co o tym wszystkim sądzicie ... Chcę zacząć myśleć pozytywnie ... CZY MAM NA TO SZANSĘ ???

CZY KOMUŚ TEZ TAK W 100% SPRAWDZIŁY SIĘ ZAPAMIĘTANE SNY ...(czesto nie pamiętam co mi sie śniło ale w ostatnim czasie symbole i sny są tak prawdziwe że budziłam się rano z jedną myslą - sprawdzić znaczenie snu w senniku...

 

POZDRAWIAM

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...