Skocz do zawartości

przerażający sen! proszę o szybką interpretację!!!!!!!!!!!!


kapcia

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejszej nocy śnił mi się mój mężczyzna, u którego w domu byłam i on był pijany. w pewnym momencie ktoś zapukał do drzwi.. byłą to jego była narzeczona. jego matka bardzo się zdenerwowała, że ona przyjechała do Polski i przyszła w "odwiedzinki". za to ona nie widziała w tym nic złego. mój facet w realu nienawidzi jej, bo bardzo go skrzywdziła X czasu temu, jednak w tym śnie był bardzo podekscytowany tą wizytą. zaprosił ją do pokoju, kazął połozyc się na łóżku a sam poszedł wziąć prysznic. mówiłam do niej ze ma zostawić nas w spokoju, jednak to nic nie dawało. w śnie tym miałam również dziecko z moim facetem. wzięłam do do kuchni i zaczełam płakac i tłumaczyć mu jak on może to robić, że ma ja wyrzucić z domu, że jezeli coś miedzy nimi dojdzie to z nami koniec i zapomni o kontakcie z dzieckiem. jednak do niego nic nie docierało. była bardzo pijany. mimo, ze chciałam być stanowcza i wyjść po prostu przez to, co robi, nie mogłam., przez chwilę bylismy razem w jego pokoju, oni flirtowali. wstałąm, wziełam dziecko i przeprosiłam jego mamę za to, że juz się więcej nie zobaczymy i wyszłam z domu. potem byłam z moją przyjaciółką na spacerze i koło nas wylądował helikopter , ale był on jakiś inny, dziwny, niekształtny. po chwili chciał wznieść się znowu ale upadł na ziemię i spłonął. wtedy dostałam telefon od tej kobiety, byłej mojego faceta która bardzo zadowolona mówiła, że spędzili razem wieczór i mieli cudowny seks. że jest strasznie zadowolona że przyjechała na święta do polski. ja na to ze o wszystkim dowie się jej facet, który czeka na nią w hiszpanii. ona zaczęła ze mnie drwić. poszłam do mojego faceta do domu jeszcze raz, zaczełam bić tą kobietę i jego też, po czym uciekłam i znalazłam się w jakiś podziemiach. uciekałam tam ale zabłądziłam. wtedy się obudziłam zapłakana, niewyspana, wściekła na mojego faceta, a serce waliło mi jakbym przebiegła kilometr sprintem :_yyyy:

 

wiem, ze się rozpisałam, ale bardzo proszę o szybką interpretację mojego snu. z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...