Skocz do zawartości

nikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to troche banalne, ale czy slyszeliscie o wrozbie z obraczka?? Obraczke zawiesza sie a nitce nad szklanka z woda. Liczba "stukniec" obraczki o scianki szklanki to wiek, w ktorym dana osoba wyjdzie za maz (ozeni sie). Brzmi troche "Andrzejkowo", ale slyszalam ze w wielu przypadkach sie sprawdzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem i widziałem wrózbe z obrączką na nitce której ruch nad lewą ręką pokazuje ile dzieci i jakiej płci dana osoba bedzie mieć

to sie sprawdza - dziwne , ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez slyszalam, ze obraczke zawiesza sie na nitce (obojetnie kogo obraczke) i moze ona przepowiedziec jaka sie bedzie mialo plec dziecka. Jezeli sa kolka okragle to bedzie to dziewczynka, a jezeli takie jajowate kolka to bedzie to chlopczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżby nie polegają na wykorzystaniu jakichs nieznanych jeszcze praw wiążących człowieka i to co mu się przydaża z przedmiotem, który jest używany do wróżenia. To nie przedmiot wróży, ale człowiek. Podświadomość człowieka nie posługuje się językiem takim jak świadomy umysł (polskim, angielskim itp). Do wyrażania zjawisk zachodzących badzo głęboko poniżej poziomu świadomości wykorzystuje ona rytuały, wróżby, tańce, wahadełka, obrączki, różdżki... Wszystko zależy od zdolności i upodobań danej osoby. Jeśli ktoś ma talent wróżbiarski to znaczy, że jego podświadomość ma dostęp do wiedzy, do której ludzie normalnie dostępu nie mają. Może się on nauczyć komunikować tę wiedzę przy użyciu czegokolwiek. Z drugiej strony system wróżbiarski musi być na tyle adekwatny do dziedziny, w której odbywa się wróżba, że odpowiedzi udzialane przez Podświadomość dadzą się w ogóle wyrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

obrączka - to naładowany energia a przedmiot ale może również ku temu posłużyć inne wahadełko. Nie wiem na ile to się sprawdza i czy to tylko przypadek ale w moim przypadku kilka lat temu pewna osoba przepowiedziała mi w ten sposób ważne elementy mojego życia do dziś sprawdza się wszystko czyli... data poznania męża, data zaręczyn, ślubu , zajścia w ciąże, urodzenia dziecka, dziwne to trochę ale ja chyba w to wierzę, wiem że tu działa również podświadomość ale w końcu to my nią kierujemy i sprawiamy ze robi to na czym nam zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja też jestem ciekawa czy wahadełko rzeczywiście działa? Czytałam cos nie cos na ten temat, ale mało pisze na temat przepowiadania przyszłości z wahadełka/ obrączki? Ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też o tym słyszałam :) I moja znajoma miała robioną taką wróżbę i się jej sprawdziła.

Ale nic nie wiem dokładnie, a chciałabym się dowiedzieć... Może ktoś wie i podzieli się informacjami na ten temat jak się robi wróżbę "z ilością dzieci" i wróżbę "na rok w którym wyjdzie się za mąż / ożeni się".

Ta obrączka ma być od ślubu taka czy taka zwykła srebrna też będzie?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obrączka/ wahadełko się nie sprawdza...przekonałam się ostatnio...coś się sprawdziło, a część nie...czyli suma sumarum to przypadek, jak się trafi... szkoda..ale możesz spróbować...kładziesz dłoń na stoliku otwartą do góry, w drugiej ręce opartej na stoliku trzymasz obrączkę/ wahadełko( może być srebrna) zawieszoną na nitce..musisz ustalić z wahadełkiem, jak będzie "tak, nie , nie wiem"..następnie zadajesz konkretne pytania na tak/nie. ono zaczyna się kiwać i ci odpowiada..miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróżyłam sobie obrączką ale nie swoją 9 lat temu. Zamknęłam się w pokoju żeby nikt mnie nie rozpraszał i napisałam na kartce kolejno w linijkach: imona mężczyzn których znałam i powiedzmy że jakoś tam mi na nich zależało, niżej kilka lat do przodu (od 2000 do chyba 2008), później miesiącami od stycznia do grudnia, dzień ślubu, powód zamążpójścia (ciąża, miłość i pieniądze) niżej liczbę dzieci. Ustaliłam sobie co dany ruch obrączki oznacza i zaczęłam... osoba, rok, miesiąc i dzień ślubu się sprawdziły (na datę nie miałam zbytnio wpływu chociaż to nie była wpadka), powód to sama do tej pory nie jestem pewna, a dzieci to nie wiem bo ciągle jestem w wieku "produktywnym" :D (ale muszę przyznać że ilekroć sobie wróżę to liczba dzieci ciągle jest ta sama), pożyjemy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też kiedyś "stosowałam" z koleżankami, nam się nie sprawdziło... :/ sama nie wiem ....bardzo chciałam zeby sie sprawdziło, ale czy zadawanie obrączce pytania: czy w tym m-cu będzie to i to, czy uda się..." nie jest za szczegółowe...może? ale skoro sprawdza się data ślubu itp. więc powinno i to...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do obraczki,to sprawdza sie wiek,w ktorym ma sie wyjsc za maz/ozenic...mi zawsze wychodzilo 26,27....i tak samo liczba dzieci,ale te dzieci to wylicza sie tak,ze bierzemy otwarta dlon i nad nia (po trzykrotnym zanurzeniu obraczki na nitce miedzy kciukiem a palcem wskazujacym),unosimy obraczke nad dlonia,jezeli robia sie kolka-to znaczy dziewczynka,jezeli wahadelko bedzie sie bujac pionowo-to chlopak,a zeby wiedziec, w ktorym roku malzenstwa te dzieci czekaja,to trzeba po kolei ta czynnosc wykonywac,kazda kolejna czynnosc,to kolejny rok,jezeli obraczka np za trzecim razem stoi to znaczy,ze w 3 roku malznestwa dzieci nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką metodę stosowałaś żeby sprawdzić kiedy się wyjdzie za mąż? czy ze szklanką i wodą czy inaczej?

Ja czytałam na różnych forach o wróżeniu z obrączki/wahadełka i jedni piszą że zawsze wahadełko im się sprawdza, pomaga inni różnie wypowiadali się...ja chciałaby żeby mi się sprawdzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką metodę stosowałaś żeby sprawdzić kiedy się wyjdzie za mąż? czy ze szklanką i wodą czy inaczej?

Ja czytałam na różnych forach o wróżeniu z obrączki/wahadełka i jedni piszą że zawsze wahadełko im się sprawdza, pomaga inni różnie wypowiadali się...ja chciałaby żeby mi się sprawdzało :)

 

Obraczka nie zawsze sie sprawdza,lepiej zeby ktos Tobie powrozyl wtedy.Po prostu nalewasz wode do szklanki do polowy i na nitce zawieszasz obraczke.Najpierw musisz nia 3 razy opuscic na dol,potem ustawiasz nad woda w szklance i liczysz ilosc stukniec.Ta liczba mowi,w jakim wieku wyjdziesz za maz,mozesz zadac tez pytanie za jaki czas to bedzie np za ile lat i wtedy ile razy wyjdzie to dodajesz do swoich lat,np masz 20 a stuknie 5razy to wychodzi 25.Czasem obraczka nie chce w ogole sie odbijac od szklanki,to moze znaczyc,ze juz niedlugo,moze nawet w tym samym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....a czy do obydwu wróżb może zostać użyte wahadełko, a nie obrączka? Bo wydaje mi się, że tak, ale ta niepewność ;) Jeżeli zadasz konkretne pyt. na tak lub nie dla wahadełka, to powinna paść dobra odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuje na wahadełku, a później pożycze od sąsiadki obraczke. Ciekawi mnie, czy odpowiedzi będą takie same, ale jeśli nie to czemu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem, że obrączka pokazuje tak samo jak wahadełko i jak pytasz się ileś razy o to samo, to odpowiedż jest ta sama..a się nie sprawdza....więc nic już nie rozumiem...aha, napisałam tez na kartce te daty i pytania, np. kiedy wyjde za mąż..no w sumie pokazało jak obrączka z wczesniejszego wrózenia- o czym pisałam wczesniej

Edytowane przez Magda0304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to jest tak, ze czasmi sie sprawdza, a czasami nie. Moim kolezankom wrozba dotyczaca ilosci dzieci sie sprawdzila, jak rowniez wieku w ktorym wyjda za maz, ale nie wszytskim. Dodam, ze wrozbe robily za pomoca obraczki (zlotej). Mi wychodzi, ze wyjde za maz za 2 lata...poczkamy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to nie jest takie proste wrozyc z wahadelka. przede wszystkim trzeba wybrac odpowiednie wahadelko. po drugie zanim przystapimy do wrozenia musimy byc zrelaksowani. na pytania ktore w chwili obecnej wywoluja w nas najwieksze emocje nigdy nie uzyskamy poprawnej odpowiedzi poniewaz wahadelko odnosi sie do naszej podswiadomosci. kazda emocja ktora towarzyszy pytaniu sprawia, ze zamiast podswiadomosci odpowiada nam nasza swiadomosc czyli odpowiedz jest taka jaka sami sobie stworzymy. wahadelko nie lubi jak sie caly czas zadaje to samo pytanie. nie jest tez dobrze gdy skaczemy z tematu na temat. podczas wrozenia powinno sie przebywac samemu w pomieszczeniu. tak naprawde kazdy kto juz troche ma doswiadczenia z wahadelkami wie ze warto jest miec ich kilka - to troche tak jak z kartami tarota. w moim przypadku wrozby/ przepowiednie uzyskane za sprawa wahadelka sprawdzaja sie w ok. 80% ale jeszcze nigdy nie udalo mi poprawnie odczytac przyszlosci dla kogos innego. zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zdajmi sie że obrączka jest zamiennie stosowana jak wahadełko coś mi sie obiło o uszy że najlepiej na włosie ją powiesić... no i prawda jest taka że nie każdy człowiek odrazu umie pracować z wahadłem/obrączką... niektórzy super to robią odrazu mają trafność odczytu inni muszą nauczyć sie wyciszać żeby ich wibracje życzeniowe nie zakłócały pracy wahadła... stąd przypuszczam potem dyskusje sprawdza sie lub nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra kiedyś zabawiała rodzinkę wróżbą z obrączki (Tarotem zresztą też, pamiętam rozkłady na chybcika na blacie szafki w kuchni). Nieważne. Jak to już było napisane, można sobie ustalić że na przykład stuknięcie o szklankę oznacza "tak" a brak dźwięku "nie". Ale nie wydaje mi się, żeby to się sprawdzało :/ Mój wiek mojej siostrze zawsze się wystukiwał, ale teraz uważam, że musiała ku mojej uciesze machać ręką. I nic się nie sprawdziło z tego, co chciała wywróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzila mi sie wrozka z obraczka i szklanka a jesli chodzi o ta nad lewa reka co do ilosci i plci dziecito musze przyznac cos w tym jest .. Jak na razie pierwsze dziecko sprawdzilo mi sie i u moich znajomych takze ,ale czy bede miec nastepne dwa to nie wiem hehe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, poniewaz wiem jak sie ustala plec dziecka za pomocą obraczki ale nie wiem w jaki sposob mozna powrozyc obraczką ilość potomstwa... no i chcialabym jeszce zapytac czy to powinno sie wrozyc samemu sobie czy to jakas inna osoba powinna to zrobic dla mnie trzymajac obraczke nad moja reką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że druga osoba powinna wróżyć obrączką, a nie samemu sobie. Ja zrobiłam sobie sama i jakieś dziwadła mi wyszły, hehe 7 dzieci. Coś mi się nie wydaje, co do wieku zamążpójścia, też nie jasności, więc lepiej poprosić kogoś by zrobił wahadełko.

Chociaż nie mówie, że samej sobie nie można, można, tylko nie wiem czy wtedy odpowiedź przypadkiem nie jest zafałszowana naszymi odczuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli chodzi o wróżbę z obrączką ja jestem tego pewna sprawdza sie za każdym razem. Sprawdzałam sobie i kilku znajomym którzy np. są po ślubie i mają dzieci okazało się że to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

euphoria

w prawej ręce trzyma się obrączkę zawieszona na nitce umieszcza się ją nad lewą ręką .sprawdzasz w ten sposób ilość dzieci i ich płeć jeśli obrączka zatacza kółko będzie dziewczynka jeśli będzie się bujać bedzie chłopiec. sprawdzasz to kilka razy jezeli obraczka zatrzyma sie w miejscu oznacza to ze wiecej dzieci nie bedzie

mnie sie to sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spróbowałam wróżby z obrączką-nie mam jeszcze dzieci,więc nie wiem czy się sprawdza:za pierwszym razem obrączka zaczęła się natychmiast kręcić jak szalona (a my właśnie tak marzymy o dziewczynce),zatrzymałam ją-i nic drgała leciutko,ale stała w miejscu.Więc według mojej obrączki będę miała jedynaczkę-zobaczymy co przyszłość przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja osobiście wierzę we wróżby za pomocą obrączek, ale tylko takich, które są naszpikowane emocjami i są bardzo bliskie. Po drugie nie można wróżyć nie swoją obrączką.

Ja często korzystam z wróżb za pomocą obrączek: do szklanki wlewam do połowy wodę, obrączkę zawieszam na nitce, żeby ręka się nie chwiała opieram o coś nadgarstek a łokieć na stole. Obrączkę spuszczam nad samą powierzchnię wody (Uwaga! Nie można zamoczyć pierścionka, bo wróżba będzie stracona), zadaję pytanie bardzo szczegółowe (np. "czy będę w życiu szczęśliwa -> źle, "czy będę w życiu szczęśliwa pod względem finansowym" -> dobrze), na które będzie można odpowiedzieć tak lub nie. I ustalam zasady: jeśli odp brzmi "tak" puknij o szklankę raz, jeśli "nie" puknij dwa razy.

Uwaga: wszystko co napisałam robimy na głos, jak byśmy mówili do normalnej osoby. Czasem jak obrączka nie chce drgnąć, trzeba na głos poprosić o odpowiedź. Jeśli jednak po mimo to nic się nie dzieje, widać z jakiegoś powodu nie jest nam dane znać prawdy.

 

jeszcze powiem o jednej sytuacji. spytałam się czy będę miała dzieci. odp, że nie. nast zapytałam się, czy wyjdę za mąż - odp nie. kolejne pytanie, czy będzie to mój wybór - odp tak. potem spytałam się, czy to przez to, że mój niedoszły mąż umrze przedwcześnie - odp była tak.

potem moja matka, która też tym się interesuje powiedziała, że może otrzymałam taką odp, żeby nie zepsuć mojego związku. i w końcu zadałam ost pytanie: czy udzieliłaś mi takich odp, specjalnie zmieniając prawdę, dla mojego dobra? - obrączka ani drgnęła.

 

dlatego nie bierzmy odpowiedzi całkowicie do serca. czasem obrączka wie lepiej, co dla nas dobre.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja wrozeni dzieci robie z lancuszka- moze byc srebrny albo zloty(ale chyba najelepeij zloty) - po prostu jeden koniec lansuszka dynda nad rekak, najpierw trzy razy przesuwa(podnosi w gore i w dol) sie lancuszek w tej przestrzeni miedzy kciukiem a palcem wskazujacym lewej reaki (nie weim czy MUSi byc lewa) ,potem mozna polozyc lancuszek na dloni (wewnetrzna strona) i powoli uniesc w gore i trzyamc i czekac az zacznie sie poruszac ,jak nam wyjdzie jedno dziekco to znowu kladziemy lancuszek nadloni i po chwili znowu podnosimy ,az po ktoryms tam razie lancuszek przestanie sie ruszac. ZASADA jest taka- koleczko to dziewczynka a linia prosta to chlopak. jezeli bedzie poronienie to tego lancuszek nie wskazuje...jedynie te dzieci ktore sie urodza. O dziwo to sie NPARWDE SPRAWDZA!!! jak na razie tylk oraz mi sie zdarzylo ze lancuszek sie w ogole nie poruszyl-czyli zero dzieci,moj kolega prawie sie poplakal ,jak to zobaczyl ;-( nieisety ma dopero 22 lata wiec niew eim co z nim bedzie...

 

A co do obraczki i obliczania wieku wyjscia za maz to moja koleznak to robila wielu osobom i sie sprawdzilo-chociaz tez duzo osob jeszcze jest mlodych i nie w zwiazku formalnych ...mi wyszlo ze niby za rok ;-) no zobaczymy.wlasnie mam zamiar dzisiaj jeszcze troche powrozyc i wyprobowac ta 'magie'. Powiem jeszcze tak ,ze trzeba byc bardzo ostroznym i warto powrotrzyc kilka razy ,bo wiecie czasami rekak zadrzy a jednk trzeba byc bardzo delikantymw tej wrozbie. Poza tym ,niektorzy moga wychodzic za maz kilka razy,wlasnie moja koelznak spotkala sie z taka sytuacje i tej dziewczyniewychdizlo caly czas 23, 32,23 ,32 -okazalo sie ze wyszla za maz w wieku 23 lat ale sie rozstali. I jeszcze jedna sytuacja= mojej koelzance wyszlo 19 lat - jak robillam jej wrozbe to miaal 18 lat i chlopaka,popadla w taka paranoje ze przestala z nim uprawiac sex bo balal sie ze ten slub to ze wzgledu na 'wpadke' i sie rozstali. na razie ma 23 lata ,jeszcze nie wziela slubu ,a wrozby ponownei jej nie robilam ....... jeszcze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

a co wy myślicie o tym jak ktoś znajdzie obrączkę i pierscionek jednego dnia w tym samym miescu.......czy to moze być jakas wrozba...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wróżyłam ilość i płeć dzieci i zawsze wychodzi tak samo. dwie dziewczynki i chłopiec. co będzie, czas pokaze. :) właśnie się dowiedziałam jak wywróżyć w jakim wieku się wyjdzie za mąż i też się sprawdza :) obrączka nie odbiła się ani razu a za mąż wychodze w tym roku :) wróżyłam też kolezanką i tymi z dziećmi i bez i okazało się że te co mają dzieci to też się sprawdziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Astra_

Widzę że już dawno nikt tu nie zaglądał. Ale znalazłam gdzieś w necie ciekawą rzecz na temat obrączki o której tu nie było mowy. Z obrączki można wyczytać prócz liczby dzieci i wieku wyjścia za mąż ile będzie się miało partnerów (formalnych i nie formalnych) a nawet imię tego jedynego, i wiek urodzenia dzieci. Piszę to bo sprawdziłam na mamie i wszystko się zgadza. Przy okazji dowiedziałam się ciekawej rzeczy o której nigdy mi nie mówiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie zrobiłam sobie tą wróżbę z obrączką i wyszło mi, że będę miała 24 lata jak wyjdę za mąż... Trochę to mało realne, bo ja właśnie mam od lipca 24 lata i z nikim się nie spotykam ani nie jestem w nikim zakochana więc raczej wątpię, by mi się sprawdziło, choć nigdy nic nie wiadomo, a życie zmienia się z dnia na dzień... Dziwne było to, że tą wróżbę powtórzyłam 2 razy i za każdym razem wychodziło 24 lata i obrączka stawała w miejscu i ani drgnęła... Jak się pytałam za ile lat wyjdę za mąż, to również zatrzymywała się w miejscu i ani drgnęła ani razu nie stukając o szklankę... Ilość dzieci również się zgadza z tym co mi kiedyś wywróżyła dziewczyna na tym forum czyli 2 córeczki... No cóż pożyjemy i zobaczymy... Jakby nie patrzeć trochę czasu na zakochanie jest do 04.07 Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba to ja ci wróżyłam te dzieci :) No to faktycznie mało prawdopodobne że czeka Cię niebawem ślub :) ale kto wie. Mi też wychodzi 24 lata a jestem sama jak do tej pory :) ale wiem że życie potrafi płatać figle hihihi :) Tylko napisz czy się faktycznie sprawdziło lub nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że napiszę, ale jakoś wątpię by się sprawdziło... :_usmiech: Podświadomie raczej nie poruszałam obrączką (gdyż na pewno nie dałabym 24 lat tylko jakieś 26-27 lat). Za drugim razem jak znowu wyszło 24 i obrączka stanęła w miejscu to próbowałam ją delikatnie rozhuśtać, ale i tak po minucie stanęła w miejscu nie wydając żadnego dźwięku. No cóż, pożyjemy zobaczymy. Ty masz jeszcze 2 lata przed sobą więc masz o wiele większą szanse na sprawdzenie się wróżby niż ja ... :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a powiem ci jeszcze że tu jedna z dziewczyn co karty stawia tez mi powiedziała o ślubie do dwóch lat :)

No cóż życzę ci abyś spotkała tak fantastycznego faceta że będzie warto stanąć przed ołtarzem w ciągu tego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale to raczej nie jest w moim stylu by podejmować takie decyzje w tak błyskawicznym tempie. Jestem typowym rakiem, który robi 1 krok do przodu i 2 do tyłu, a w międzyczasie pokazuje jeszcze kolce jak jeż, a podejmowanie jakichkolwiek decyzji stanowi dla mnie poważny problem i kłopot bo zawsze dziele włos na 4, no chyba, że wiem że muszę błyskawicznie podjąć decyzje bez zastanowienia... (I co dziwne, takie decyzje są dla mnie najlepsze-może dlatego, że podejmuje je podświadomie). A z całą pewnością nie jestem osobą, która by wychodziła za mąż z powodu ciąży bo wiem, że zawsze mogę liczyć na moja rodzinę a sąsiadów mam gdzieś...

a jezeli chodzi o ciebie, to Ty również musisz zacząć się rozglądać za jakimś świetnym facetem dla którego i ty stracisz głowę, skoro jest aż tyle znaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jestem tu nowa.

Wrózyłam sobie z obraczki oraz wahadełka. Odpowiedzi podawane przez nie byly identyczne. Bylam zdziwiona, ale stwierdzam, ze te odpowiedzi nijak sie maja do rzeczywistosci bo sie po prostu nie sprawdzaja. Dlaczego tak sie dzieje?

Czyzbym po prostu otrzymywala odpowiedzi, jakie chce, a nie te ktore sa lub beda rzeczywistoscia? Zawiodłam sie bardzo, przyznaje. Nie wiem, czy jest na to jakis sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99 % obrączka podała odpowiedz taką jaką byś sobie życzyła, dzieje się tak z różnych powodów ale najprostszym jest właśnie to że za intensywnie myślałaś o pytaniu i twoja podświadomość wysyłała takie właśnie sygnały. Kiedyś słyszałam od kogoś że nie należy zadawać pytań które nas obecnie nurtują lub są bardzo ważne. Ja osobiście sama siebie nie pytam ale osoby którym wróżyłam potwierdzają 80 % sprawdzalności. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego że odpowiedzi na zadawane pytania są mi po prostu obojętne i nie działa autosugestia. Dużo też zależy od osoby wróżącej i wahadełka. Po prostu musi ci pasować. Moje poprzednie niby mi pasowało ale coś mi jednak przeszkadzało i odpowiedzi nie były prawdziwe teraz mam najzwyklejszą obrączkę którą kupiłam nad morzem i dogadujemy się świetnie :)

Kiedyś któraś z dziewczyn na forum podała taki sposób na ćwiczenie z obrączką/wahadełkiem; niech ktoś ci postawi trzy szklanki z wodą, jedna ma być posolona druga posłodzona a trzecia nic :) i pytaj po gdzie jest jaka woda :) jeśli chcesz oczywiście :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra- a mogłabys mi powrozyc ze swojej obraczki?

Mam nadzieje, ze Cie nie urazam w zaden sposob, po prostu bardzo mi zalezy na odpowiedziach... jesli nie chcesz lub nie mozesz-zrozumiem, ale jednak mimo wszystko prosze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko mi idzie z wróżeniem na odległość a po za tym teraz nie mam czasu ale jak chcesz to wyślij mi pytania na pw datę urodzenia i imię. Jak będę miała chwilkę to sprawdzę. Tylko pod warunkiem że mi powiesz czy pokrywa sie to z rzeczywistością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co nie mam wymaganej ilosci postow, by napisac na pw. Wiec poczekam, az nazbieram te 10 :) Wtedy napisze. dziekuje Ci, ze chcesz mi pomoc:) W ciagu kilku najblizszych dni na pewno sie odezwe. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi obrączka wywróżyła dziewczynkę i chłopca. Nie mam jeszcze dzieci wiec nie wiem czy się sprawdzi. A wiek kiedy wyjdę za mąż to 25 lat w tym wieku także będę brała ślub:) Robiłam tą wróżbę kobietą które mają dzieci i wszystkim się sprawdziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi obrączka wywróżyła dziewczynkę i chłopca. Nie mam jeszcze dzieci wiec nie wiem czy się sprawdzi. A wiek kiedy wyjdę za mąż to 25 lat w tym wieku także będę brała ślub:) Robiłam tą wróżbę kobietom które mają dzieci i wszystkim się sprawdziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja rowniez stosunkowo niedawno wrozylam z obraczki. Wyszlo, ze bede miala corke i chlopca, a za maz wyjde w tym roku;)) Coreczke juz mam, a dalej zobaczymy;);p ale spr. to na mojej mamie i kolezankach i ilosc dzieci oraz wiek zamazpojcia sie zgadzaly..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

W moim przypadku to zależy, nie wszystko się sprawdza. Ale może po prostu wróżę za często i nie mam w tym doświadczenia. Wróżę obrączką ślubną swojego dziadka, którą od niego dostałam. Chciał, bym przetopiła ją na pierścionek, ale stwierdziłam, że wolę, by służyła mi w taki sposób.

Wróżę wieszając obrączkę na nitce, wkładam ją do szklanki wypełnionej do połowy wodą, wymawiam pytanie i wyciągam. Jeśli obraca się w przód, w tył, w prawo w lewo, uznaję, że odpowiedź brzmi "tak", jeśli obraca się wokół własnej osi - "nie".

Co do ślubu i dzieci, za każdym razem wychodzi, że wyjdę za mąż za 2 lata (już chyba z 20 razy mi tak wyszło), ale szczerze, jakoś sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej, że nie mam póki co kandydata na męża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydat zawsze sie znajdzie ;)

 

Obrączka też nie zawsze mi powiedziała prawdę, ale jestem skłonna twierdzić że to działa na zasadzie autosugestii... Nie wszystko ale jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Też mi się właśnie wydaje, że to po części autosugestia.

Większa część pytań dotyczących mojej przyszłości wyszła bardzo pozytywnie, także możliwe, że po prostu tak bardzo chciałam dostać taką a nie inną odpowiedź, że wpłynęłam na ruch obrączki. Myślę, że tylko naprawdę doświadczone osoby mogą całkowicie wykluczyć wpływ autosugestii na swoje wróżby.

 

A co do kandydata, odezwę się za 2 lata, czy będę mężatką, czy wciąż panną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zapraszam do zakładki HOME tam jest obszerny artykuł poświęcony właśnie wróżbą z obrączki :)

Czytałam:)

 

Kwintesencja całego tematu. Fajna wróżba ale chyba autosugestia sporo tu działa. Bo zawsze wychodzi jak ja bym chciała by wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Też czytałam:)

Ale ja akurat z moją obrączką umówiłam się odwrotnie, niż jest napisane w artykule - dla mnie ruch wahadłowy oznacza "tak", a ruch wokół własnej osi "nie". Ale myślę, że w niczym to nie przeszkadza. Zgadzam się na pewno z tym, że w miarę możliwości dobrze by było, by wróżył nam ktoś inny - ktoś, kto ma dystans do naszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałam:)

Ale ja akurat z moją obrączką umówiłam się odwrotnie, niż jest napisane w artykule - dla mnie ruch wahadłowy oznacza "tak", a ruch wokół własnej osi "nie". Ale myślę, że w niczym to nie przeszkadza. Zgadzam się na pewno z tym, że w miarę możliwości dobrze by było, by wróżył nam ktoś inny - ktoś, kto ma dystans do naszych problemów.

Dokłanie zgadzam się ż tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałam opowiedzieć swoja przygodę z 'obrączką'. Pierwszy raz wróżyłam z niej około 7 miesięcy temu. W momencie wróżenia byłam w dosć długim związku i planowaliśmy razem przyszłość. Pierwsze pytania były standardowe: ilość dzieci, wiek zamążpójścia... Aż w końcu spytałam o imię męża. I tu się zdziwiłam. Bo było to zupenie inne imię niż obecnego partnera. Obrączka dokładnie literka po literce wystukała mi imię PIOTR. Później spytałam o nazwisko i literka po literce wystukała nazwisko jakiegoś Pana. Kolejnym pytaniem było: kiedy poznam mojego przyszłego męża: obraczka wystukała mi liczbę 10 czyli październik. A to miało być za 3 miesiące. W tamtym momencie nie znałam nikogo takiego. Aż do dnia 14 października... spotkałam go zupełnie przypadniem, jak przyszedł na tańce do mojej grupy... Przez pierwsze 3 miesiące było tylko 'cześć'cześć' na tańcach, nawet nie rozmawialiśmy ze sobą. Bardzo sceptycznie do tego wszystkiego od samego początku podchodziłam i nie ukrywam, że do tej pory mam do tego duży dystans. A jak sytuacja wygląda teraz... czasem wychodzimy wspólnie ze znajomymi na imprezy i póki co nie zanosi się absolutnie na jakikolwiek związek. Nie powiem, że Pan Piotr mi sie nie podoba, bo jest naprawdę fajnym facetem ale póki co nie iskrzy JESZCZE między nami... Do czego zmierzam... obrączka mówi, że już w marcu ma się wszystko zmienić. A jak będzie. Napewno napiszę.

 

PS. Zapomniałam wspomnieć, że 2 miesiące po pierwszej wróżbie rozstałam się, z obecnym chłopakiem. Wróżbę z imieniem i nazwiskiem powtarzałam wiele razy. I zawsze wychodzi to samo imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wróżę ze srebrnej obrączki ze znakami zodiaku. Ale zdecydowanie to powinna być 'cała' obrączka. Bo taką obrączkę z przerwą ciężko będzie zawiesić Ci na nitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak... Ale powiem szczerze, że naprawdę czarno to wszystko widzę. Znamy się juz tyle miesięcy i ani razu nie dał mi do zrozumienia, że chociażby mu się podobam. A jak będzie to już w połowie marca się okarzę. Tak w ogóle to wyszło, że za 2,5 roku dokładnie w lipcu weźmiemy ślub. I będziemy mieli 2 dzieci- chłopca i dziewczynkę. A co Tobie wychodzi we wróżbie? Chciałabym w to wszystko wierzyć ale jeszcze jakoś nie do końca potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Mi póki co wychodzi coś takiego: w marcu mam zacząć nowy związek, który potrwa półtora roku (póki co na nic takiego się nie zanosi, ale tu obrączka jest konsekwentna, bo pytam od 4 miesięcy, kiedy stworzę związek i za każdym razem wychodziło, że w marcu). Co ciekawe, mam się związać z kimś, kto obecnie ma dziewczynę i do kogo żywię raczej przyjacielskie uczucia - więc jest podobnie jak u Ciebie - mała możliwość spełnienia wróżby.

Z kolei w przyszłym roku (i to w swoje urodziny) mam spotkać pewnego mężczyznę, który jest w moim sercu od dawna, ale którego nie widziałam już ze 2 lata. Po 2 miesiącach mamy zacząć związek, a w czerwcu 2013 roku wziąć ślub. Wychodzi mi 4 dzieci - 2 chłopców i 2 dziewczynki.

Czas pokaże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co wychodzi coś takiego: w marcu mam zacząć nowy związek, który potrwa półtora roku (póki co na nic takiego się nie zanosi, ale tu obrączka jest konsekwentna, bo pytam od 4 miesięcy, kiedy stworzę związek i za każdym razem wychodziło, że w marcu). Co ciekawe, mam się związać z kimś, kto obecnie ma dziewczynę i do kogo żywię raczej przyjacielskie uczucia - więc jest podobnie jak u Ciebie - mała możliwość spełnienia wróżby.

Z kolei w przyszłym roku (i to w swoje urodziny) mam spotkać pewnego mężczyznę, który jest w moim sercu od dawna, ale którego nie widziałam już ze 2 lata. Po 2 miesiącach mamy zacząć związek, a w czerwcu 2013 roku wziąć ślub. Wychodzi mi 4 dzieci - 2 chłopców i 2 dziewczynki.

Czas pokaże:)

 

Nigdy niemów nigdy kto wie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A czy któraś z Was chciałaby/mogłaby powróżyć z obrączki? :) Taka wróżba troszkę na odległość..:) Jeśli ktoś jest chętny to mogę zostać "królikiem doświadczalnym" ;) a wszystkie niezbędne dane podeślę na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Ja bym mogła spróbować Ci powróżyć:)

A co do Eve - mam propozycję. Obu nam wychodzi trudna do realizacji wróżba, więc może spróbujemy powróżyć sobie nawzajem i sprawdzić, czy wyjdzie to samo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

czytając wasze posty az sie nie chce wierzyć:) czy ja tez mogła bym was poprosic o wróżbe na tą druga połówkę?

mam na imie Marta 26.11.1978

z góry bardzo dziekuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mogła spróbować Ci powróżyć:)

A co do Eve - mam propozycję. Obu nam wychodzi trudna do realizacji wróżba, więc może spróbujemy powróżyć sobie nawzajem i sprawdzić, czy wyjdzie to samo? :)

 

W takim razie wysyłam dane na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wróżę ze srebrnej obrączki ze znakami zodiaku. Ale zdecydowanie to powinna być 'cała' obrączka. Bo taką obrączkę z przerwą ciężko będzie zawiesić Ci na nitce.

Ale mocno zawiązałam nitkę i nie było opcji, żeby się zsunęła. A więc czy jest inny powód dla którego nie powinno się wróżyć z "nie całej" obrączki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Do Elloise: powiem szczerze, że nigdy nie wróżyłam nikomu z obrączki i powiem szczerze, że nie bardzo wiem od czego zacząć. Aczkolwiek z miłą chęcią spróbuję. Jakieś Twoje dane będą mi potrzebne? Ps. Mi również ślub wychodzi w 2013 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o żadnym innym powodzie nie słyszałam :) a z ciekawości spytam, wychodzi Ci coś ciekawego? :)

Ale mocno zawiązałam nitkę i nie było opcji, żeby się zsunęła. A więc cz y jest inny powód dla którego nie powinno się wróżyć z "nie całej" obrączki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da sie wrozyc obraczka na odleglosc? czy przy wielu kilometrach ta energia moze zanikac i zle pokazywac ? ostatnio sie nad tym zastanawialam i nie daje mi to spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, alę będziemy z koleżanką próbowały właśnie wróżyć na odległość. Damy znać czy coś nam wyszło.

 

PS. Elloise wysłałam Ci już wiadomość na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Wydaje mi się, że można tak wróżyć - podobnie jak w przypadku kart, ale moim zdaniem to wymaga o wiele większego skupienia.

Zobaczymy, co nam wyjdzie z Eve:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty wróciło do mnie miłe wspomnienie :-)

Wiele lat temu jak byłam panienką to koleżanka właśnie wróżyła mi, tylko że zamiast nitki to był mój włos z obrączki, śmiałyśmy się bardzo bo wyszło mi że będę mieć trójkę dzieci i pierwsza myśl teraz to była taka że wróżba mi się nie sprawdziła bo mam jedno dziecko , druga myśl że się sprawdza bo trzy razy byłam w ciąży .Niesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Ja też to tak zinterpretowałam, kiedy mi wyszło coś takiego. I rzeczywiście, kiedy pytałam: ile będę mieć dzieci, dostawałam odpowiedź, że czwórkę, ale kiedy pytałam o to, ile razy będę w ciąży, obrączka stukała 3 razy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

A oto wynik eksperymentu Eve i mojego:)

Co do roku wzięcia ślubu i liczby dzieci - byłyśmy zgodne.

Zupełnie jednak nie zgadzało się nam imię partnera.

Czas pokaże, co przyszłość przyniesie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o żadnym innym powodzie nie słyszałam :) a z ciekawości spytam, wychodzi Ci coś ciekawego? :)

Hmm muszę zrobić jeszcze raz w takim razie tą wróżbę, bo za pierwszym razem wyszło wszystko tak jak bym chciała więc myślę że to siła sugestii :D a drugi raz zrobię dokładniej albo z koleżanką zrobimy nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_
slyszalam ze ponoc na dwoje dzieci od razu ;dwojaki,blizniaki kreci sie najpierw np w kolko a potem od razu obraczka leci prosto .Czy to prawda?

 

To zależy. Osoba, która wróży po prostu sama intuicyjnie wie kiedy będą bliźniaki. Mi czasem pokazuję tak ja ty mówisz, czasem są to ruchy ,,jajowate,, itd itd. Tak jak w kartach ważna jest tu interpretacja wróżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam sprawdzic obraczka imie mojego przyszlego partnera ale niestety czasem jeszcze o kims mysle i oczywiscie wychodzi jego imie wiec mam prosbe czy moze ktos by mi to sprawdzil.... bylabym wdzieczna.... dane wysle na priv....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
hej jestem tu nowa przeczytałam cały ten wątek i też bym sobie chciała powróżyć z obrączki. Czyli z tego co przeczytałam muszę zawiesić obrączke na palcu wskazującym czy innym ? a dalej nad szklankę z wodą zawiesić tą nitkę z obrączką i ile mi się razy obiję to znaczy że za tyle lat wyjdę za mąż ? czy musze wypowiadać to pytanie ?a w jaki sposób się dowiedzieć jakie będzie imię mojego męża? jeśli ktoś by to mógł dokładnie napisać będę bardzo wdzięczna ;)

 

liliana87-zadajesz pytanie obraczce i podobnie jak z wiekiem trzymasz ja nad szklanka i po kolei wyliczasz alfabet, tj. ilosc stukniec odpowiada kolejno literce w alfabecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...